Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nesti

Call of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można porównywać badziewiastą oskryptowaną aż do bólu, lecącą na silniku sprzed 5 lat? Grę do seksu ? o_O.

 

Ludziom już odbija. Jak nie kradną gry to zabijają niemowlęta bo przeszkadzają grać.

 

 

Dokładnie jak Erdon napisał GET A LIFE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do tematu i dowiaduję się, że jakiś gość nie jest prawiczkiem. Brawo Panowie, widzę, że rozgrzewka przed jutrzejszym wielkim finałem przebiega bez kłopotów. :thumbup::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo w pudle siedzi. :lol2:

:hmm:

W takiej sytuacji sam bym CoDa wolał...

...no bo kto by chciał być tego przez jakiegoś muskularnego niggersa :lol2:

 

Wchodzę do tematu i dowiaduję się, że jakiś gość nie jest prawiczkiem. Brawo Panowie, widzę, że rozgrzewka przed jutrzejszym wielkim finałem przebiega bez kłopotów. :thumbup::lol2:

Grał w MW2 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jakoś nie chce się go słuchać przez kilka minut...

nie wiem jak innym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jakoś nie chce się go słuchać przez kilka minut...

nie wiem jak innym :E

Bo dennie to opowiada, kogo ku*&$ interesuje, że jest to jego cztery-setny filmik. :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Początek filmu i te tekstury. Matko święta. Co to jest ? Rozumiem, że na telewizorze tego, AŻ TAK NIE WIDAĆ, ale przecież w oczy to kłuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że na Xie gorsza grafika niż na PC.

I właśnie mam pytanie - jakie detale trzeba ustawić na PC, żeby grafika była na tym poziomie co na Xie?

Pytam, bo zamierzam kupić Xboxa, więc dobrze by było się przyzwyczajać... :elefant:

BTW. Grafika na konsoli w tym Vidzie przypomina mi raczej Team Fortress niż CoDa... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że na Xie gorsza grafika niż na PC.

I właśnie mam pytanie - jakie detale trzeba ustawić na PC, żeby grafika była na tym poziomie co na Xie?

Pytam, bo zamierzam kupić Xboxa, więc dobrze by było się przyzwyczajać... :elefant:

 

Wszystko max tylko, że rozdziałka 1280x720, bez AA i bez AF. Jak się mylę to poprawcie, pewny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że na Xie gorsza grafika niż na PC.

I właśnie mam pytanie - jakie detale trzeba ustawić na PC, żeby grafika była na tym poziomie co na Xie?

Pytam, bo zamierzam kupić Xboxa, więc dobrze by było się przyzwyczajać... :elefant:

Szczerze to napewno tekstury na średnie GÓRA wysokie w co jednak wątpie. Nie pamiętam czy w 4 były jakieś opcje od cienii, ale te statyczne, kanciaste plamki raczej nie mają swoich opcji w menu. Jak usiądziesz daleko lub rozmyjesz obraz na TV to nie zauważysz większej różnicy oprócz, wazeliny dosłownie wylewającej się z ekranu;P Ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na steamie jest już odblokowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób by się odzywaczić od lepszej grafiki to detale zostaw w spokoju. Graj za to na niższej rozdzielczości niż natywna matrycy w twoim laptopie przez co dostaniesz lekką wazeline. Pograwszy tak przywykniesz, potem odpalisz na xboxie i obraz będzie wydawał Ci się znacznie lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero za 10 godzin :hmm:

 

btw. nie moge z tych ludzi na pebie co płaczą że nie mogą rozpakować archiwum lub że nie ma crakca :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, numery telefonów pościągałem, teraz tylko czekać do jutra do 15 ;P

 

EDIT:

77 użytkowników czyta ten temat xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battelfield bad company 2 wyszedł juz dawno temu a jest dużo bardziej zaawansowaną grą od najnowszego coda.

Multi to kwesta gustu, dla mnie ten z BC2 jest 100x lepszy i bardziej realistyczny, dający wiecej frajdy. Przede wszystkim ogromne mapy, pojazdy, grafika, dzwięk, fizyka, klimat, gra zespołowa.

 

Nie chce tym wpisem wywoływac wojenki, ale ręce mi opadają jak ludzie podniecają się tym starym 10 letnim silnikiem.

COD 4 MW był grą przełomową, ale wszystko potem z nazwą COD to kotlety nic nie wnoszące.

 

Powiem ze w singla bym z przyjemnością zagrał, ale multi bym kijem nie dotknął

 

Oczywiście jest to moje subiektywne zdanie.

 

 

EDIT: Podoba mi się podejście ludzi robiących BC2 widać ze nie zalezy im tylko na kasie... ( chodzi mi o darmowe DLC do gry która jest juz sporo czasu na rynku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na recenzje :banan:

 

Co to do kur... nędzy jest ?! Poległem naprawdę.

 

 

Ale intro ma świetne ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to napewno tekstury na średnie GÓRA wysokie w co jednak wątpie. Nie pamiętam czy w 4 były jakieś opcje od cienii, ale te statyczne, kanciaste plamki raczej nie mają swoich opcji w menu. Jak usiądziesz daleko lub rozmyjesz obraz na TV to nie zauważysz większej różnicy oprócz, wazeliny dosłownie wylewającej się z ekranu;P Ale coś za coś.

No właśnie się zastanawiam... będę musiał poszperać. Bo na High to raczej mogę pomarzyć (Tak, wiem, mogłem PC, ale laptop dla mnie więcej zalet ma, a do grania imo konsola służy, PC do pracy).

Dodam, że CoD 4 leci mi na maxed out 60-250 fps (najczęściej tak ze 100-125 jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiam... będę musiał poszperać. Bo na High to raczej mogę pomarzyć (Tak, wiem, mogłem PC, ale laptop dla mnie więcej zalet ma, a do grania imo konsola służy, PC do pracy).

Dodam, że CoD 4 leci mi na maxed out 60-250 fps (najczęściej tak ze 100-125 jest)

 

Napewno granie po sieci na xboxie czy ps3 będzie lepsze ze względu na więcej znajomych i ogólnie lepszą usługe niż na PC. Ale zaś graficznie i cenowo nie ma to sensu. Jak kupujesz TYLKO dla tej gry to szkoda kasy. Chyba, że masz więcej tytułów, które Cię interesują to ok.

 

 

COD4 nawet u mnie chula na maksa cudnie i płynnie, a i tak wygląda jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Multi to kwesta gustu, dla mnie ten z BC2 jest 100x lepszy i bardziej realistyczny, dający wiecej frajdy.

 

No widzisz, bo cod i bf się cholernie różnią, niektórym da więcej frajdy gra stawiająca na taktykę, innym casual w codzie.

 

Co to do kur... nędzy jest ?!

 

No jak to co, Master z pierwszego Fallouta! :yuppie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...