Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nesti

Call of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że grubas ma gadane ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno granie po sieci na xboxie czy ps3 będzie lepsze ze względu na więcej znajomych i ogólnie lepszą usługe niż na PC. Ale zaś graficznie i cenowo nie ma to sensu. Jak kupujesz TYLKO dla tej gry to szkoda kasy. Chyba, że masz więcej tytułów, które Cię interesują to ok.

 

 

 

Głównie to chcę grać ze szwagrem w BFBC2, MW2, no i teraz BO. Zależy mi też na np. Shifcie etc.

BTW. mam kabel HDMI, mogę więc podłączyć Notka pod TV Philipsa 32pfl34

HD ready jest bodajze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam nie ulubioną mapę nawet mapki - NukeTown fajna napi^% strasznie mała i w ogóle za mała dla mnie :D, Jungle ch&*% ... ogółem strasznie dużo camp jest, Havana nie odnajduję się na niej przynajmniej ja podobna do Jungle dużo camp :E a i to jest mapka z 1 misji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie to chcę grać ze szwagrem w BFBC2, MW2, no i teraz BO. Zależy mi też na np. Shifcie etc.

BTW. mam kabel HDMI, mogę więc podłączyć Notka pod TV Philipsa 32pfl34

HD ready jest bodajze

Tylko uważaj bo nie zawsze to jest dobre wyjście. U mnie po HDMI filmy w 720p, które normalnie szły płynnie to po HDMI do telewizora czasami, przy dużej efekciarskiej zadymie - np. w Matrixie Rewolucje - cieły. Gry co prawda nie testowałem jakoś długo. Pare chwil w Crysisa i fajnie to wygląda ;) Jednak wiesz. Konsola to konsola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battelfield bad company 2 wyszedł juz dawno temu a jest dużo bardziej zaawansowaną grą od najnowszego coda.

Multi to kwesta gustu, dla mnie ten z BC2 jest 100x lepszy i bardziej realistyczny, dający wiecej frajdy. Przede wszystkim ogromne mapy, pojazdy, grafika, dzwięk, fizyka, klimat, gra zespołowa.

 

Nie chce tym wpisem wywoływac wojenki, ale ręce mi opadają jak ludzie podniecają się tym starym 10 letnim silnikiem.

COD 4 MW był grą przełomową, ale wszystko potem z nazwą COD to kotlety nic nie wnoszące.

 

Powiem ze w singla bym z przyjemnością zagrał, ale multi bym kijem nie dotknął

 

Oczywiście jest to moje subiektywne zdanie.

 

 

EDIT: Podoba mi się podejście ludzi robiących BC2 widać ze nie zalezy im tylko na kasie... ( chodzi mi o darmowe DLC do gry która jest juz sporo czasu na rynku)

 

Doceniam twoje zdanie, ale widzisz. Jedni lubią takie gry, a inny takie , bo według mnie BC2 i MW2 różni coś więcej inż tytuł :).

 

I jeszcze raz powtarzam: W MW2 też dało się i dalej da się grać taktycznie! :) Oczywiście z graczami z 5 różnych państw tak nie pogracie, ale wystarczy zebrać kilku kumpli/znajomych i da się bardzo fajnie pograć taktycznie. A teraz w BO będzie to ułatwione dedykowanymi serwerami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Początek filmu i te tekstury. Matko święta. Co to jest ? Rozumiem, że na telewizorze tego, AŻ TAK NIE WIDAĆ, ale przecież w oczy to kłuje.

 

O ta 1 sec co koles oglada typka z Desert Deagle?

 

Tak to jest na X'ie ze jak wejdziesz do gry to textury laduja sie jakas 1 sec a potem juz jest normalnie.

 

Chyba ze chodzilo Ci o ten domek ze schodami na samym poczatku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ta 1 sec co koles oglada typka z Desert Deagle?

 

Tak to jest na X'ie ze jak wejdziesz do gry to textury laduja sie jakas 1 sec a potem juz jest normalnie.

 

Chyba ze chodzilo Ci o ten domek ze schodami na samym poczatku gry.

Ogólnie to jakoś słabo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jakoś słabo wygląda.

 

Na PC wyglada wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gra będzie jutro na półkach przed 12. Mam na drugą zmianę do roboty i fajnie byłoby sobie już po pracy zagrać. W carresyfie pewnie będzie po 139 zł tak więc tu odpuszczam. Dzisiaj byłem i ceny podskoczyły, sc2 219 zł, bc2 - 139 mafia 2 149 zł chyba nawet drożej niż w empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG kto tam przyszedl?

 

1 pytanie charakterystyczna postac z wasami z serii CoD

 

Odp. Soap :E :E :E:lol2: :lol2: :lol2:

 

2 pytanie kontrowersyjna scena na lotnisku gdzie sie odbyla

 

Odp. Modern Warfare 1

 

Ja pierdlllllll.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają pokazywać jakieś stare filmiki i trailery, to mogą sobie darować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brac udzial w konkursie smsowym nie ma sensu. przegramy ze wzgledu na opoznienie transmisji :(

 

ps. czy ktos wybiera sie do tesco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będą grać na PC a tu konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do D* ta cała polska premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będą grać na PC a tu konsola.

A co Ty myślałeś, wszystkie takie pokazówki są z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...