Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SebZMC

Tania drukarka laserowa do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię pewnie któregoś z HP, ale chciałbym jeszcze poznać Twoją opinię o drukarkach OKI

http://allegro.pl/item1161198395_oki_b4350_nowy_beben_6_m_cy_gw_32mb_ram.html

z nowym bębnem i pełnym tonerem, co byś o niej powiedział?

Ja mam dokładnie ten sam model - OKI B4350 - wg mnie też jest godna polecenia, tak samo jak inne modele: B4300, 14ex. Wszystkie one mają niezaczipowane tonery zatykane zwykłym korkiem, więc jak kupisz drukarkę z tej aukcji, to później wystarczy dokupić sam proszek i można ładować, aż się bęben rozsypie, czyli pewnie 20-30 tys. stron.

 

W domu pracują jeszcze dwa OKI 14ex - w jednym bębęn padł po ok. 2 latach intensywnego drukowania - ok. 50-70 zł + niezbyt łatwa wymiana, a z drugim nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire dobrze rozumiesz 40 tys miesięcznie to ok 1330 stron (Prędkość LJki to 17-18 stron na minutę) w ciągu 3600 sekund czyli średnio co minutę drukuje 2-3 strony A4

czyli co 1,5 tygodnia wymieniane będą tonery a drukarka będzie pracowała na granicy.

 

Twoje rozumowanie jest jak najbardziej prawidłowe. Ale wiadome jest że te drukarki są wybierane do konkretnych zastosowań i mało kto wykorzystuje do końca takie obciążenie (Niektórym 5k stron na miesiąc wystarczy)

 

Pozdrawiam i dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...