Skocz do zawartości
jarux

Muzyka do auta

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu w samochodzie słucham głownie tego typu muzyki. Muzyki zaznaczam, muzyki. Dzisiejsze dźwięki w wielu przypadkach mają niewiele wspólnego z muzyką ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=nHPCtgmtS68

 

https://www.youtube.com/watch?v=s3-l_T6AuNk

 

i to, bo się w jednym poście nie zmieściło

 

 

 

Led Zeppelin linkować nie będę, tak samo jak pozostałych. Ale wiadomo ocb. Rock, prawdziwy rock z dawnych lat 60/70/80`

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamiętam jak chciałem wyprostować pin w ryzenie. Dałem za dużo siły i tak się wygiął do boku, że serce zamarło bo czułem, że nie wiele brakowało i by się złamał. Na dodatek później się okazało, że procek był zepsuty a z urwanym pinem to nici z gwarancji. Miałem farta trzeba przyznać 😅
    • Jakie odczyty z testu pamięci w np. Aida ? Zawsze jest procent dokładności i jeżeli te przesunięcie nie wychodzi poza dopuszczalną wartość, to bym nie ruszał pina. Piny lubią się wyginać w pionie, za to jak go zaczniesz "prostować" to on się zacznie wykrzywiać nieco obrotowo. Te piny nie są w pionie, są skręcone.
    • Ja jestem zdania, że ilość pamięci powinna być optymalnie dobrana do wydajności danego GPU w danym okresie czasu użytkowania tegoż GPU. Już miałem przypadki, gdzie przy wydajności RTX 4060Ti pamięci w ilości 8GB byłoby mało (ale jakieś 10GB by obleciało ... może na przyszłość nawet 12GB się przydać). Jak pamięci mamy za dużo (16GB w 4060Ti) to nie szkodzi - najwyżej będzie kilka GB zawsze leżeć odłogiem. Ale jak pamięci jest za mało, to mamy problem (przycinanie, rozmyte tekstury, znikające tekstury, ogólny spadek średniego FPS - objawy są różne). Także ja obstawiam, że 8GB VRAM będzie coraz większym problemem dla kart pokroju RTX 4060Ti, RTX 3060Ti, RTX 3070, RTX 3070Ti (w przypadku RTX 3050 już nie będzie to problem), a 12GB VRAM będzie problemem dla RTX 4070Ti, czy 10GB dla RTX 3080. I tutaj nie ma się co kłócić - czas pokaże. Oczywiście jak ktoś zmienia GPU co generację, to mu 12GB w 4070Ti wystarczy do tego, by nie odczuwać dyskomfortu w zauważalnym stopniu (>"dobrana do wydajności w danym okresie czasu"<). Oba precyzyjnie skalibrowane sprzętowo? (tak że trzymają gammę równo 2.2 w całym zakresie odcieni i bez bandingu)
    • W drukarkach które poleciłeś (HP OfficeJet Pro 9110b), tusz kosztuje 160zł za 1450 stron. Ja proponuję drukarkę, gdzie za 20zł (oryginalny tusz) wydrukujesz 4500stron: Epson EcoTank L5296 (drukarka ze skanerem) lub Canon Pixma G1420 (drukarka) tutaj nadal tanio, czyli 48zł za 6000 stron. Oczywiście przez cały czas mowa o oryginalnych tuszach, gdzie mamy gwarancję znacznie dłuższej żywotności drukarki i praktycznie brak problemów "jakościowych" przy wydruku.
    • Majówka do miłych u mnie nie należy i postanowiłem sobie popiwkować, no to wchodzę do gry i chciałem się przywitać, tylko jak ? Cześć goła klata ?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...