Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SplifeX

Blue Screen RT61.SYS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż od pewnego czasu podczas grania,rozmawiania,surfowania po internecie wyskakiwał mi Blue screen.

Jestem zielony w tych sprawach więc proszę o pomoc. Błędy które spisałem:

 

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

 

0x000000D1 (0x303211AD,0x00000002,0x00000000, 0xF6D915A1)

 

RT61.sys - Address F6D915A1 base at F6D71000, DateStamp 42a19999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj sterowniki wifi, ściągnij najnowsze Ze strony producenta modułu wifi lub laptopa i je zinstaluj. Jeśli nie ma nowszych, to zainstaluj te które masz.

 

Poza tym możesz sprawdzić dyski na okoliczność błędów i przeskanować antywirusem.

 

@Janke5

Byłeś szybszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • No ale ja np nie chce zdejmować tych kilku detali skoro są to chce mieć grę na maksa, nawet jeśli tej różnicy prawie nie widać. Ale racja problem jest w ludziach tylko nie graczach, a tych którzy zarządzają studiami i którym się nie chce przysiąść do optymalizacji, no bo przecież są techniki upscallingu więc po co się wysilać. 
  • Ja teraz ogrywam A plague tale obie części, w drugiej zacna grafika ale ten motyw fabularny z gryzoniami zupełnie mi nie leży do tego jakieś nadprzyrodzone zdolności, zamiast tego mogli dać wiecej wojny 100 letniej plus oczywiście epidemia dzumy, ale bez tych motywów rodem z fantasy. 
  • @Kris194 @voltq Kris, nie rozumiesz. Sąd NIE MOŻE rozstrzygać stanu faktycznego sytuacji (wypadek / wykroczenie), na podstawie dowodów w kontekście winy / nie winy do konkretnych zarzutów stawianych przez prokuraturę, w dodatku NIE MOŻE tego robić w ramach obowiązującego prawa i przepisów (przedawnienie po "x" czasie, lub nie). Jedyną podstawą wydania wyroku / winy  jest równoczesne spełnienie dwóch przesłanek; na "tak": pkt I. Oskarżony nie jest z konforusii pkt II. Voltq mówi że winy, to winy Jeżeli sąd uzna oba punkty ww na "tak", wtedy jako wolny sąd może orzec winę oskarżonego. W przypadku sprawy P. Cimoszewicza, sąd popełnił kardynalny błąd, pomijając dwa ww składniki (pkt nr I i II), więc jest ten wyrok obarczony wadą prawną. Czego tutaj nie rozumiesz?  
  • W ramach walki z dezinformacją ruskiej agentury: https://wiadomosci.wp.pl/final-awantury-o-zasilki-socjalne-dla-uchodzcow-w-polsce-urzad-do-spraw-cudzoziemcow-podal-kwoty-7041958041365248a Zgodnie z rozporządzeniem cudzoziemiec przebywających w ośrodku otrzymuje: zakwaterowanie, wyżywienie (o stawce dziennej 11 zł), a "kieszonkowe" na wydatki wynosi 50 zł miesięcznie, 140 zł jednorazowo na zakup butów lub ubrania. Nieco inna jest sytuacja cudzoziemca, która nie korzysta z ośrodka, a we własnym zakresie pokrywa koszty życia w Polsce. Świadczenie dla jednej osoby wynosi 750 zł miesięcznie, a dla rodziny 4-osobowej 1500 zł. Jako dla mnie podatnika jest to całkowicie do przyjęcia.
  • Już dawno potrafią bez żadnych wspomagaczy, problem jest w ludziach i tym że nie potrafią zdjąć kilku detali niżej, pewnie dlatego niektórzy wolą konsole bo tam opcji graficznych wcale nie ma  🤣
 • Aktywni użytkownicy

×
×
 • Dodaj nową pozycję...