Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

łee, a już myślałem, że datę premiery podadzą.Liczę, że na SGF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaycob napisał:

łee, a już myślałem, że datę premiery podadzą.Liczę, że na SGF.

8 czerwca niby mają podać date

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kadajo.

Czy mi się wydaje, czy wczoraj dosypało z 10 ankiet Cyberpunka?

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gunwo demko na UE5 :kupa:

W dodatku tak prostackie gdie nic ciekawego nie prezentuje poza szaroscia i budynkami.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi ten nowy dodatek ze względu na Sashe i Idrisa.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Keken napisał:

Mnie ciekawi ten nowy dodatek ze względu na Sashe i Idrisa.

Mnie ciekawi czy dodadzą mody na konsoli jak w wiedźminie , po wyjściu jak gracze tutaj na forum i metacritic uznają że dodatek jest warty zakupu to lykne może na promocji

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być płatny dodatek ? OMG 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kadajo napisał:

To ma być płatny dodatek ? OMG 

a ktoś kiedyś oferował rozszerzenie gry za darmo ? nie mówię o małych DLC tylko o rozgrywce która PODOBNO ma być na 10h + przebudowa gry o nowe elementy 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co oni odwalili z ta gra ? Hahaha i jeszcze ta cena. Dobre, dobre :D

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kadajoA ty to wogole grales czy od poczatku tylko hejcisz dla sportu :D ? Pytam na powaznie i z ciekawosci.

Edytowane przez Sheenek
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350 osób, 2,5 roku pracy, 150 mln funduszu płac. Ciekawe, czy za darmo to się zepnie?

A na poważnie - chyba wszyscy liczą na na tyle gameplayu co w Krew i Wino. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy liczą na Saszę :szczerbaty: Coś w ten deseń.

Zrzut-ekranu-2023-05-22-104830.jpg

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę ze to nawet będzie blisko takiej jakości jak dodatki do Wiedźmina 3.
Ta firma praktycznie nie zrobiła nic aby przywrócić w nią wiarę że potrafią jeszcze coś zlepić fajnego do grania.
3 lata naprawiali ta grę a nadal nie jest nawet blisko poziomu wiedźmina 3, a teraz wyskakują z DLC za 140zl 😂

Chciałbym się mylić... :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka z "Kijanu" była średnia fabularnie więc co oni mogą dać w DLC ? Znane i kontrowersyjne postacie. Ot cała magia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno przejście z dwoma różnymi finałami + 2h drugiego przejścia. 

Jeszcze kilka godzin i się okaże 

Zrzut ekranu 2023-06-08 145621.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skypan napisał:

Podstawka z "Kijanu" była średnia fabularnie więc co oni mogą dać w DLC ? Znane i kontrowersyjne postacie. Ot cała magia.

Mam nadzieję, że już dzisiaj będzie można zamówić preordera.:D

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ze nie wykupią całego nakladu :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tgolik napisał:

Mam nadzieję, że już dzisiaj będzie można zamówić preordera.:D

t4xrk6tau7w21.jpg

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena imo spoko? Dodatek ma być podobno na 20h zabawy. DLC do HWF kosztuje 90 zł, a oferuje kampanię na 7-8h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mam od paru lat głośniki logitech z333, niedawno zauważyłem że lewego głośnika nie słychać, nic w ustawieniach nie zmieniałem i do tej pory wszystko było ok. Na próbę podłączyłem jakieś stare philipsy też 2.1 i jest to samo jednego nie słychać, z tym że nie jestem do końca pewien czy w tym philipsie już kiedyś nie działał jeden głośnik, nie przypomnę sobie. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
    • Ale zawsze można wykrzesać ciekawe timingi przy 6200 przykładowo
    • Szczerze to w tej cenie w okolicach 4000zł to chyba najciekawiej wygląda z tego wszystkiego co widziałem. Cena Ti raczej mocno podnosi cenę całości, raczej ograniczyłbym się do zwykłego 4060. No właśnie taki dylemat miałem wcześniej i teraz go wzmocniłeś powiem szczerze. Problem taki, że ja to muszę złożyć w jednym sklepie i nie bardzo mogę sobie pozwolić na szukanie promocji po różnych sklepach A duża różnica jest w tych kartach? 400zł to sporo na samej karcie, a nie bardzo wiem jakie to ma przełożenie na wydajność rzeczywistą i jak taka 6600 jest przyszłościowa (w sensie ile lat pociągnie na "przyzwoitym" poziomie). Bo zmieszczenie się w przedziale 2500-3100 z rtx4060 wydaje mi się dosyć ciężkie, więc jedynie ta 6600 mogłaby tę cenę zbić zakładając wersję budżetową. A też nie chciałbym iść kompletnie po taniości w przypadku reszty podzespołów, by rtx4060 zmieścić, aby nie mieć sytuacji, że za jakiś czas karta wymogi będzie spełniała, ale reszta nie uciągnie. Może gadam bzdury, ale też takiej wiedzy nie mam, więc wolę dopytać.
    • Witam, postaram się opisać to zwięźle i w miarę szczegółowo, nie mam już siły na telefony do dostawcy i tłumaczenia tego samego od kilku miesięcy. Główne info: • Lokalny dostawca, ten sam od 2015 roku, firma Nortis (od 2020 bodajże) • Aktualny router: HALNY HL-4GQVS (wielokrotnie zmieniany jako możliwa przyczyna problemu, firma ta sama tylko modele inne) • Światłowód 620/120 - 2 telefony pod WIFI, telewizor, PC na kablu  Problem (opiszę w punktach żeby nie było jednej ściany tekstu bez ładu): • W każdy dzień doświadczam problemów z połączeniem, używam głównie PC, więc na jego podstawie to opiszę ale problem występuje na wszystkich urządzeniach podłączonych do sieci (podane wyżej) • Spike'i pingu w grach kiedy problem występuje, oczywista sprawa, bywały tylko wieczorami jakiś czas temu, aktualnie nie ma różnicy jaka jest godzina (dziś było to koło 2:32 jak pingowałem cmd) • W tym samym czasie co widzę problemy na PC wielokrotnie potwierdzałem czy WIFI też ma problemy - dosłownie poświęcałem czas na testy w któreś dni i czekałem z telefonem aż się zacznie • Każdy z nas chyba wie jak wygląda sytuacja, gdzie teoretycznie mamy internet a strony się nie ładują, streamy odpalone na drugim monitorze zaczynają się buforować a my doświadczamy disconnectów w grze • Sytuacja sprzed 2 dni: godz. 9 odpalam PC, internet działa jak powinien, crash o 11, który trwa od 30 sekund do nawet 5minut, następny ok. 13, długość podobna, wieczorem 20, potem koło 23, w każdy dzień jest inaczej • Nowa obserwacja odkryta kilka dni temu: czasem odpalę stream na Twitch, zauważyłem, że live trwa bez jakichkolwiek problemów, połączenie najwyższa jakość + 0 dropniętych klatek podczas streamu w tym czasie jak problem występuje • Druga nowa obserwacja odkryta kilka dni temu: przy wysyłaniu dostawcy screenów z pingami zauważyłem, że przy występowaniu problemu ping do wp.pl pokazuje packet loss natomiast 8.8.8.8 wygląda jakby nic się nie działo Kroki poczynione przeze mnie do tej pory: • Testowane było wyłączenie całkowite WIFI na routerze i tylko mój PC miał dostęp do internetu - problem dalej występuje, była teoria dostawcy, że możliwą przyczyną jest jakieś urządzenie połączone • Testowane odwrotnie, czyli PC wyłączony i cały dzień na telefonie na WIFI podczas choroby sprawdzałem czy coś się dzieje - problem bez zmian • Wykluczyli uszkodzenie światłowodu, tak mi powiedzieli, że sygnał jest bez zakłóceń, przyjeżdżał technik parę razy do domu z laptopem sprawdzać jak już wyprosiłem telefonami  • Komputer formatowany kilkukrotnie, myślałem, że coś siedzi w PC i crashuje całą sieć, być może i tak jest stąd potrzebuję waszej pomocy, zresztą jak problem się zaczął to PC miał już ok. 9 miesięcy bo był nowo kupiony jakiś czas temu • Wstawię niżej kilka screenów, żeby pokazać jak to dokładnie wygląda, bo dostawca prosił o jakieś dowody, że coś takiego się dzieje więc jedynie co mogłem im wysłać to jakieś pingi z cmd bo co ja więcej mogę zrobić jak się nie znam Niżej wstawiam linki (imgur) ze screenami, które zrobiłem jakiś czas temu jak wysyłałem dostawcy SCREEN 1 // SCREEN 2 // SCREEN 3 // SCREEN 4 - na tym screenie widać jak wyglądało cmd przed zaczęciem się wszystkich problemów, nonstop było od 7-9 bez żadnych skoków W cytacie route print i tracert z tego samego czasu co piszę post: Nie wiem co jeszcze mogę wstawić, piszcie co chcielibyście się jeszcze dowiedzieć lub jakie jeszcze testy wykonać i bez śmiechów i żartów potrzebuję Waszej pomocy bo już nie mam kompletnie pomysłu jak tą sprawę rozwiązać a zmiana dostawcy nie bardzo wchodzi w grę ze względu na brak innych sensownych alternatyw w moim mieście.    
    • @Kris194 Dopłata to znaczy że sam sfinansujesz elektryka płacąc wyższe podatki ,  ale ten zakup będzie dużo droższy bo państwo zmarnuje większość pieniędzy @Camis w Polsce mordują masowo ludzi i policja nie może złapać sprawcy a ty się przyjmujesz jakąś głupotą   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...