Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wielu patchy, gra nadal potrafi zaskoczyć. :-D

photomode-25112023-180455.png

Edytowane przez baron6b
  • Like 1
  • Haha 10
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat
5 grudnia, czyli wtedy kiedy Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zawita na sklepowych półkach, wypuścimy darmową Aktualizację 2.1, która wprowadza nowe i gorąco oczekiwane elementy rozgrywki. 🔥
Aby dowiedzieć się więcej, dołączcie z nami na #REDstreams, który poprowadzą Amelia Kołat i Alicja Kozera (Starsze menadżerki ds. kontaktów ze społecznością) wraz z gośćmi: Pawłem Sasko (Dyrektor ds. zadań) i Moniką Janowską (Producentka) już 1 grudnia o godzinie 16.
Do zobaczenia na Twitchu 👉 https://www.twitch.tv/cdprojektred

406358937_764946742311712_702981308954231798_n.jpg.156f969c76798e9db6dc28431f7c3e62.jpg

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyłka - dałem zły link 😄

Edytowane przez MuziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuc linka ;)

A dobra Ty wrzuciles stare info. To juz bylo :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe elementy rozgrywki?

Coś mnie ominęło? Wydaje mi się że nic nie było zapowiadane po wyjściu 2.0?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik pokazuje że to nusa jest agresorem i to oni na czele z militechem są tymi złymi 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby dali NG+🤣

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu pomyślałem jednak o parkurze bo to chyba sporej części społeczności brakowało tylko nie wiem czy to nie zbyt dużo jak na jakby nie było mniejsza aktualizacje. 
 

ciesze się ze zrobiłem sobie przerwę od cyberpunka i nie zagrałem od razu na premierę w PL, przejdę sobie już z kompatybilnymi modami i z pełną zawartością ;)

@up

Rzadko gram drugi raz w to samo i nie rozumiem fenomenu NG+ ale w tym wypadku chętnie skorzystam jeżeli dodadzą bo chciałem przejść i tak całość w postaci kobiecej od nowa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra jest dobra to szok. Nic mnie tak dawno emocjonalnie nie zaangażowało. Muzyka zasługuje na oddzielne pochwały, szczególnie gdy jest dobrana pod fabułkę/moment w grze. Chef's kiss. Widok z kamery z perspektywy 3 osoby podczas jazdy motorem/autem (ten najbliżej postaci), jest tak dobry (świetnie widać drogę) i tak immersyjny (świetnie widać postać i pojazd), że lepszego w grach nie pamiętam. PL skończone, podstawka skończona - jeżdżę i czyszczę zadania poboczne. Po paczu zaczynam podstawkę od nowa i wybieram inne zakończenie. Jeśli pacz doda NG+ to tym lepiej.

Edytowane przez MuziPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że myślą o CP jako produkcie bardzo serio. Te filmiki są bardzo klimatyczne i wciągające. Ja nie znałem histori Night City wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala historia NC jest w grze, tylko trzeba się wczytać we wszystkie dodatki jakie w niej zostały umieszczone. Ogólnie świat CP jest mega kozacki i to jest jedna z kilku rzeczy która od razu działała prawidłowo w samej grze i dlatego mnie pochłonęła pomimo beznadziejnego stanu technicznego i innych licznych problemów związanych z mechaniką.
Zawsze powtarzałem ze w CP2077 warto zagrać dla samego klimatu Night City.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety CP2 za 5-7 lat przy dobrych wiatrach. Chyba, że podzielą się na 2 teamy - jeden będzie pracował nad W4, a drugi nad CP2.

Szkoda, bo imo powinni iść za ciosem i olać Wiedźmina. 

Edytowane przez MuziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, kadajo napisał:

Cala historia NC jest w grze, tylko trzeba się wczytać we wszystkie dodatki jakie w niej zostały umieszczone. Ogólnie świat CP jest mega kozacki i to jest jedna z kilku rzeczy która od razu działała prawidłowo w samej grze i dlatego mnie pochłonęła pomimo beznadziejnego stanu technicznego i innych licznych problemów związanych z mechaniką.
Zawsze powtarzałem ze w CP2077 warto zagrać dla samego klimatu Night City.

No nie do końca ja dwa razy przeszedłem na 100% mam platynę , czytałem wszystkie drzazgi itd , i nie wiedziałem szczegółowo jak wyglądał konflikt nusa z wolnymi stanami , myślałem że militech i araska to byli ci źli ale wychodzi na to że tylko militech i nusa byli źli bo to oni byli agresorem a arasaka tylko pomogła bronić się wolnym Stanom USA 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2023 o 13:41, Reddzik napisał:

406358937_764946742311712_702981308954231798_n.jpg.156f969c76798e9db6dc28431f7c3e62.jpg

Coś konkretniej co będzie o tej 16 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@voltq Tylko tyle co wkleiłem wraz z tym screenem co zacytowałeś. Na discordzie nie ma też nic dodatkowo oprócz tego co wkleiłem z facebooka, nie chcą podawać, pewnie szykują niespodziankę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak by tak zlikwidowali ten śmieszny filmik i przywrócili prawdziwy prolog pomiędzy 1 zadaniem a ratunkiem Sandry Dorset to gra była by w miarę komoletna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...