Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

100% ze nie wyjdzie w listopadzie :)dla mnie to co pokazali wygląda średnio..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że kolejnym plusem z tego pokazu to wyjście anime, ale dopiero 2022r.

ogólnie nie powinno być źle, ale czekam na jakiś lepszy gameplay i więcej nowości, jak i te całe wymagania, bo mając PS4 slim to jednak wolałbym ograć na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba. Trailer świetny. Jakość detali bardzo duża, podoba mi się ten NPC Judy? :D Braindance jest ciekawy, trochę taki odpowiednik trybu detektywistycznego jaki był w Batmanie Arkham Knight. Na pewno lepsze to niż instynkty Geralta z W3, gdzie chodziło się jak po sznurku. Czekam na kolejny epizod! :D

 

 

6FiDVPK.gif

 

 

Dopóki nie zobaczę wymagań, to nie składam preordera, nie wiem na co zmienić grafikę.

Przecież to ma działać na obecną generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro opóźnili premierę, to czego się spodziewałeś?

 

Ta prezentacja to jedna z kilku planowanych. Teraz regularnie mają publikować podobne epizody Night City Wire. Ktoś chyba wspomniał, że maja być co miesiąc i każda będzie sie skupiać na jakimś wybranym elemencie gry.

 

co miesiąc, a do premiery 4 miechy, serio jak mają takie coś pokazywać to heh, gra jest wielka i da na pewno multum możliwości, a oni na "zachęte" pokazują takie nudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na streamie The Game Awards z Geoffem pokazują więcej rozgrywki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież to ma działać na obecną generację.

Ma działać, wiem, ale ja nie mam super kompa, a i tak chcę zmienić grafę, bo obecna nie ma już gwarancji, że tak napiszę. Nie kupuję PS5 na premierę, a poczekam z rok, dwa, to teraz mogę wydać ok 2tyś na grafę.

Do składania preordera jest czas, nie ucieknie, Wiedźmin 3 to był ostatnio jedyny preorder, a teraz na Cyberpunka też mogę zaryzykować, ale do listopada jest czas, nie śpieszy mi się z "lokowaniem" swojej kasy na kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chcę nic pisać bo boję się że mnie za to zjecie :E

 

Albo dobra zaryzykuję może nie będzie tak źle ;)

 

Obejrzałem w 4K na OLED'zie i jakby to powiedzieć...? No nie powaliło mnie na kolana ba nie było tego efektu WOW co przy Wiedźminie 3 i to nie jest kwestia że nie lubię tego klimatu czy coś - nie ma szału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo poważnych wad wymienia z tego gameplay-u. Bardzo słaby model jazdy, płaskie strzelanie, martwe, opustoszałe miasto, nieczytelny interfejs. Nie zdziwię się jak nie wydadzą w tym roku gierki.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo hdru nie było.

Nie to nie to. Myślę że z HDR efekt odbioru tego Trailera miałbym podobny tyle że ładniej by to wyglądało. Do Trailera z Wiedźmina 3 "śliniłem" się jak dziki oglądając go raz po raz i też był bez HDR. Tutaj nie ma tego czegoś co wyrwałoby mnie z kapci :).

 

Mówię jakie są moje odczucia komuś może się to podobać. To nie jest gra dla której kupiłbym nowe części do PC lub Next-Gena a dla W3 tak właśnie było ba nawet kolekcjonerka jest i nie tylko.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest RPG, a nie FPS, bo chyba niektórzy o tym zapominają.

 

Zwiastun z polskim dubbingiem:

 

Brzmi to naprawdę dobrze, wygląda na to, że będzie to można spokojnie ograć w pełnej polskiej wersji :)

 

Mi tam się podoba. Trailer świetny. Jakość detali bardzo duża, podoba mi się ten NPC Judy? :D Braindance jest ciekawy, trochę taki odpowiednik trybu detektywistycznego jaki był w Batmanie Arkham Knight. Na pewno lepsze to niż instynkty Geralta z W3, gdzie chodziło się jak po sznurku. Czekam na kolejny epizod! :D

 

 

https://i.imgur.com/6FiDVPK.gif

 

 

 

Przecież to ma działać na obecną generację.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to te poruszające się włosy, widać ogromne przywiązanie uwagi do detali.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Night City Wire.

Wydawało mi się, że wcześniejsze gameplaye i deep dive video miało o niebo lepszy klimat i dojrzałość.

Teraz wszystko wydaje się takie zrobione żartobliwie na siłę, bez smaku i wyrachowania.

Zaczynam wyczuwać jakieś żałosne, polskie filmy Patryka Vegi, w których rzucają przekleństwa na lewo i prawo, bo wydaje im się to śmieszne.

Myślałem, że mnie dzisiejszy pokaz zwali z nóg, a jedynie natworzył więcej obaw i hype spada...

Miałem zdecydowanie lepszą opinię o grze po 48-min gameplayu i deep dive video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku już tylko na Mafię czekam ale pewnie też się zawiodę :E

 

Prawdę mówiąc to tak Remake Mafii zrobił na mnie lepsze wrażenie mimo że to zupełnie inne gry i inny klimat w dodatku od nielubianej ekipy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Night City Wire.

Wydawało mi się, że wcześniejsze gameplaye i deep dive video miało o niebo lepszy klimat i dojrzałość.

Teraz wszystko wydaje się takie zrobione żartobliwie na siłę, bez smaku i wyrachowania.

Zaczynam wyczuwać jakieś żałosne, polskie filmy Patryka Vegi, w których rzucają przekleństwa na lewo i prawo, bo wydaje im się to śmieszne.

Myślałem, że mnie dzisiejszy pokaz zwali z nóg, a jedynie natworzył więcej obaw i hype spada...

Miałem zdecydowanie lepszą opinię o grze po 48-min gameplayu i deep dive video.

Miał być sztos a jest tak sobie

 

Ta laska jest fajnie zrobiona, potwierdzam ;)

Owszem, też tyle dobrego mogę powiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizacja trailera mogła być lepsza, ale nie wiem doprawdy w czym problem, nie widać jakiejś wielkiej różnicy względem poprzednich materiałów. Fakt, za wiele nowego nie pokazali, jednak nie budzi to na razie większych obaw. Zarzuty o brak dojrzałości IMO absurdalne, jakby to była jakaś niespodzianka i coś, czego nie szło wywnioskować po pierwszych zapowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być sztos a jest tak sobie

Prawda. Za to ludzie na oficjalnym discordzie już oficjalnie składają przysięgi małżeńskie z July :E

Warto obejrzeć parę recenzji dema, co było dostępne dla kilku wybrańców w tym tygodniu.

Na przykład na TVGry.pl

Wychodzi na to, że gra posiada więcej wad, niż o tym tak na prawdę wiemy, a ogromne przehypowanie może bardzo zaszkodzić grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla mnie oswietlenie w nocy jest fatalne, wyglada jakby mocy brakowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał z TVGry polecam obejrzeć każdemu.

Generalnie to co się dzisiaj wydarzyło dla wielu będzie bolesnym sprowadzeniem na ziemię, no ale ja to od dawna powtarzam że sami jesteśmy sobie winni. Producent tylko pokazuje co ma, a to w naszych głowach rodzi się wizja gry wszech czasów. To znaczy w mojej nie, ale piszę tak żeby wam nie było smutno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie oceniam po tym trailerze, albo raczej nie wychodzę zbyt daleko z oceną. Graficznie, że next gena nie będzie to logiczne, ale dla mnie i tak wygląda to bardzo dobrze jak na tą generacjie, a z HDR to miasto powinno wyrwać z butów :E. A i tak najważniejsze, aby był klimat, fabuła i RPG :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie nauczką bo tacy ludzie się nie uczą. Przyjdzie kolejna gra, kolejny hajp i tak w kółko.

 

Od początku mam nadzieję, że to będzie poziom Deus Ex'a i jeżeli to otrzymam będę ukontentowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zmartwił model jazdy jak z Watch Dogs, płaskie strzelanie i martwe miasto, liczyłem właśnie na metropolie tętniącą życiem, przyjemny model jazdy i dobry feeling broni.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Kelam komuna pełną gębą. Nie mamy Pana płaszcza. Rynek GPU się nieodwracalnie zepsuł i taką rzeczywistość widzimy dzisiaj.
    • Mam takiego co robi 5.2 na 1.32V, kupiłem go kiedyś na tym forum. Dalej siedzi w kompie syna.
    • Witam, nie będę zakładał nowego tematu bo mam podobny dylemat czyli co kupić   Obecnie mam podobnie jak Autor GTXa 1060 6GB który po zmianie monitora na 3440 x 1440 przestał sobie radzić w grach które mnie interesują na wysokich/max detalach (m.in RDR2, Kingdom Come, w dalszej perspektywie chciałbym zakupić CP2077 i pograć z RT, do tego PUBG).  Początkowo myślałem o 4070 ale jednak wydawanie 2.5k zł na kartę graf to lekka przesada więc stonowałem wymagania. Pytanie: czy lepiej kupić nową 4060, używkę 3070 czy może pogrzebać jeszcze dalej w historii i szukać 2080 Super czy czegoś podobnego?  Co do 3070 i 2080 i pochodnych to zastanawiam się czy zasilacz by uciągnął? Jest to be quiet! Pure Power 11 600W. CPU To Ryzen 3900X więc o bottleneck bym się nie martwił, ale o wymagania względem zasilacza jak najbardziej  PC używam głównie do pracy w programach które lepiej radzą sobie z Nvidią stąd AMD odrzucam acz bardzo miło wspominam ich Radka 9000 Pro lata temu  
    • Mogę również wymienić nową ASUS Prime B450M-A II na płytę itx w dobrym stanie.  Byle jaką, byle niezbyt zużytą  W sumie pewnie taniej będzie kupić inną obudowę. Na oko myślałem że H310M-HDV to itx ze względu na kwadratowy kształt, a to jednak 19.1 cm x 18.8 cm i nie wejdzie do metis plus. Zasilacz SFX może być byle jaki, byle z zabezpieczeniami i tani, a adapter ma robić dystans od strony wentylatora, aby oddalić zasilacz od płyty głównej. Mogę przyjąć taki adapter z drukarki 3D, a znam sprawdzone zasilacze do 45 zł, więc mogę kupić sam adapter, Pewnie aktualne do poniedziałku, gdy zdecyduję się kupić inną obudowę lub coś  
    • Na razie misje poboczne to same fetch questy, idź po coś, znajdź kogoś, a jeszcze gorsze są te tablicy ogłoszeń np. ze znalezieniem kogoś. Biegnie się do lokalizacji 500m, aby znaleźć ciało i koniec zadania. Dużo takich śmieciowych questów.  Plus tylko taki, że szybko się to robi i można zarobić trochę kasy. Mam już 12k.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...