Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cormac

SUPA BOWL

Rekomendowane odpowiedzi

to nawet nie jest sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Wolę piłkę nożną i rugby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie jest sport

 

A co to jest? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Nie wiem. Może dla niego to jest gastronomia albo muzyka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futbol amerykański jest fajny :E

Z moimi gabarytami i zaciętością pewnie bym kogoś zabił na pierwszym meczu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futbol amerykański jest fajny :E

Z moimi gabarytami i zaciętością pewnie bym kogoś zabił na pierwszym meczu :E

pics plis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest? :P

Gra w której stado mięśniaków różnego koloru skóry przytula się do siebie i rzuca jajowatą piłkę. Publiczność wiwatuje z hot dogiem w paszczy i colą w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w której stado mięśniaków różnego koloru skóry przytula się do siebie i rzuca jajowatą piłkę. Publiczność wiwatuje z hot dogiem w paszczy i colą w dłoni.

 

No, ale nadal jest to sport :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport z definicji służy poprawie kondycji fizycznej. Tymczasem po tego typu "sportach" ekstremalnie kontaktowych można powiedzieć, zostają zazwyczaj tylko urazy i inne schorzenia.

 

Ogólnie uważam, że jakikolwiek sport uprawiany zawodowo ma już niewiele wspólnego ze zdrowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uprawiałeś football, że wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje zawodników uprawiających football należą do częstszych aniżeli w piłce nożnej. To powszechna wiedza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę Mistrzostwa Afryki w piłce nożnej niż to oglądać, na erło sporcie lecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje zawodników uprawiających football należą do częstszych aniżeli w piłce nożnej. To powszechna wiedza ;)

 

Powszechną wiedzą to jest akurat to, że jest dokładnie na odwrót ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powszechną wiedzą to jest akurat to, że jest dokładnie na odwrót ;)

Nie znasz się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się ;)

 

Okej, nie znam się. Mimo, że gram w football :E Okej, zostańmy przy Twoim :E

 

Częściej słyszy się o kontuzjach piłkarzy. Zresztą jak oglądam piłkę i football, to w footballu kontuzji jest o wiele, wiele mniej, ale co ja tam wiem, Ty się znasz, w końcu śledzisz rozgrywki NFL na bieżąco :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częściej się słyszy o piłce nożnej, bo football i jego odmiany są popularne tylko w USA i kilku krajach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie jest sport

:E:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częściej się słyszy o piłce nożnej, bo football i jego odmiany są popularne tylko w USA i kilku krajach ;)

 

To mówimy o kontuzjach, czy popularności, bo już nie wiem? :E

 

Tak w ogóle, to pod wieloma względami football jest czystszym sportem od piłki. Bardziej fair :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tusk nakazuje (przy pomocy Kaczora): https://www.money.pl/gospodarka/ida-drakonskie-podwyzki-tak-pgnig-podniesie-ceny-od-1-lipca-7021548074822592a.html - to bandzior Kaczyński pozwolił monopolom kraść, a jego klon Tusk to kontynuuje (kontynuuje wszystkie głupoty jak 13 14 500, a absurdalny deficyt zwiększył). Przypomnę, że cena  gazu w rok to ok. 160 zł ostatnio ok. 140 zł, a oni planują 291. Przypominam, że zwyrodnialec Kaczyński chciał 517 (oficjalne listy z PGNIG) w lipcu 2023 przy cenie ok. 150. 291 to mniej, ale to nadal marże kuriozalne, typowa wysoka marża to 20-30%. 1. Człowiek nie jest własnością państwa! Idiota generał traktuje nas jak mięso armatnie, a nawet całą armię zawodową chce zgrilować: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ofiary_II_wojny_%C5%9Bwiatowej#Ofiary_II_wojny_%C5%9Bwiatowej_w_poszczeg%C3%B3lnych_pa%C5%84stwach - cena za bohaterstwo, zysk za tchórzostwo. Jeśli NATO nas zdradzi to należy się poddać (będziemy to wiedzieć wcześniej pod ataku na Łotwę lub Estonię). 2. A Rosja tego nie może mając 4x więcej ludzi? Mamy 38 mln czyli 19 mln żołnierzy + 2 mln zdolnych żołnierek. Armia 21 mln mięsa armatniego, "sukces" niczym powstania warszawskiego, a tu w tym głupim kraju to powstanie jest świętowane co roku.
    • Ja tylko czekam kiedy to wszystko walnie. Horizon ZD - kupiłem, drugiej części już nie bo dowiedziałem się z recenzji, że poszli bardziej w stronę Ubisoftu w kwestii projektu gry a potem jeszcze dotarło do mnie info, że zrobili z tego jakąś feministyczną szmirę GoW - reboot na PS4 kupiłem, Ragnarok już nie bo po co mam kupować i grać w to samo kolejny raz? TLoU - pierwszą część (remaster na PS4) kupiłem, drugą już nie.
    • Dość mało w liczbach bezwzględnych, ale dużo więcej niż mógłbym się spodziewać (nie sądziłem, że gry potrafią byc limitowane przez 253W i to na stock napięci). Skoro tyle jest różnicy w średnim fps, to w minimalnym i frametime może być jeszcze więcej.
    • Dzięki za odpowiedź, która gra taka głodna na VRAM? Z najtańszej alternatywy to chyba 3060 12GB ale to już odstaje wydajnościowo z kolei.
    • To nie ma znaczenia? Kolega raczy żartować. To ma znaczenie fundamentalne. Kluczowe dla tego, czy dyskusja jest zasadne, czy jest bączkiem z d00py gimbów. Ludzie bardzo często chwytają się nośnego, medialnego hasła i na nim płyną - zupełnie bez sensu. Pamiętam, jak kilkukrotnie musiałem zrobić dokumentację foto zajścia / dostawy na grube bańki. Robiłem foto sprzętu, a mi przed telefonem biegał jakiś żuczek wykrzykując o... RODO (!) i zakazie foto, myląc kompletnie zagadnienia i narażając się na śmieszność!   Tu mamy podobnie. Cenzura i cenzura. Wszystkie portale branżowe sapią o cenzurze, podczas, gdy w w/w wypadku to nie jest cenzura! ;D
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...