Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cage21

Wirtualna Polska - konto pocztowa, kopiowanie adresów e-mail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W jaki sposób można skopiować kontakty z adresu np. 123@wp.pl do innego konta pocztowego np.456@wp.pl

Chodzi o bardzo dużą ilość adresów e-mail, żeby tego nie wykonywać ręcznie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. jakiego klienta proszę o nazwę.

Nigdy nie korzystałem nigdy z takiego czegoś, gdyż używam poczty w sposób bezpośredni-tradycyjny.

Kapeć się nie raz wtedy robi, bo kiedyś przez przypadek została skasowana cała zawartość odebranej poczty.

Na dodatek konfiguracja jest "dziadowska" takich klientów pocztowych :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy klient poczty posiada coś takiego. Ja mam Windows Live, ale jest mnóstwo innych i może nawet lepszych. Pobierz cokolwiek, skonfiguruj, przerzuć i jak ci już będzie pasowało to wszystko możesz odinstalować. Jeżeli nie zależy ci bardzo na tym od kogo jest poczta, chociaż zawsze znajdziesz to w wyszukiwarce, możesz zaznaczyć całą pocztę z poziomu strony wp. i kliknąć prześlij dalej na nowe koto, ale wtedy wszystko wyglądać będzie tak, że wysłane wiadomości są od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy klient poczty posiada coś takiego. Ja mam Windows Live, ale jest mnóstwo innych i może nawet lepszych. Pobierz cokolwiek, skonfiguruj, przerzuć i jak ci już będzie pasowało to wszystko możesz odinstalować. Jeżeli nie zależy ci bardzo na tym od kogo jest poczta, chociaż zawsze znajdziesz to w wyszukiwarce, możesz zaznaczyć całą pocztę z poziomu strony wp. i kliknąć prześlij dalej na nowe koto, ale wtedy wszystko wyglądać będzie tak, że wysłane wiadomości są od Ciebie.

 

Prawdę mówiąc, to ja te adresy potrzebuje, żeby na Facebooku na stronie rozesłać powiadomienie o nowej stronie, która została utworzona na FB.

Otrzyma wtedy każdy na swoją pocztę takie powiadomienie z FB o zaproszeniu, żeby wejść na FB, zobaczyć stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie korzystałem nigdy z takiego czegoś, gdyż używam poczty w sposób bezpośredni-tradycyjny.

O tempora, o mores!

Ludzie używali klientów pocztowych jak Ciebie jeszcze na świecie nie było. To jest właśnie tradycyjny sposób korzystania z maila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...