Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uważasz. Ja po jednym marnej jakości video nie będę ich jeszcze skreślał :)

On nie ocenił grafiki, a model jazdy ;) Co przy takiej jakości video oczywiście można zrobić.

Edytowane przez Lukadder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Drive Club sprawdzę na pewno - brakuje mi takich gier, bardzo mało ich w ostatnich latach. Ciągle tylko torówki i torówki (co też jest fajne, ale ileż można), a pośmigałbym sobie na trasach a'la stare NFS-y (od jedynki do Porsche).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za PS4 jest wyśmienita, też kupuje w dniu premiery - wreszcie można poczuć co czują rynki zachodnie kupując wszelkie nowinki właśnie w dniu premiery. Bugi nie bugi, niedociągnięcia w oprogramowaniu mogę być beta testerem a co mi tam :). Sony i tak będzie nas raczył jedna za drugą aktualizacją thumbup.gif. BTW. Pewnie nie wiadomo jeszcze ile to cudo prądu bierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie ocenił grafiki, a model jazdy ;) Co przy takiej jakości video oczywiście można zrobić.

 

Ja myślę, że model jazdy można tak naprawdę dopiero ocenić po przejechaniu chociaż jednego kółka. Wrażenie wzrokowe mogą być mylące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Polygamia o kontrolerze:

 

"Kontroler

Chciałbym napisać coś więcej o samej konsoli, ale ją samą można było co najwyżej pooglądać za szybą. W przypadku stoisk z grami była gdzieś sprytnie poukrywana - widocznie nie przygotowano jeszcze zbyt wielu pokazowych modeli. Dokładnie przebadałem natomiast kontroler. I nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

 

Świetnie leży w w dłoni, jest trochę cięższy niż DualShock 3 i w dodatku pokryty matową gumą, przez co chwyt jest zdecydowanie pewniejszy. Robi też poważniejsze wrażenie niż poprzednik i nie wygląda już jak plastikowa zabawka - raczej jak naprawdę mocny gadżet. Nie miałem żadnych problemów z przyzwyczajeniem się do niego i z czystym sercem oświadczam - to udanie wykonany kawałek sprzętu. Czego w sumie można było się spodziewać."

 

Mielu na Gamezili też mówi (filmik z Killzone'a), że pad bardzo wygodnie leży w dłoni. :thumbup:

 

Cena za PS4 jest wyśmienita, też kupuje w dniu premiery - wreszcie można poczuć co czują rynki zachodnie kupując wszelkie nowinki właśnie w dniu premiery.

 

Otóż to. No, może tak dobrze to jeszcze nie jest, ale i tak o niebo lepiej niż w przypadku PS3, a zwłaszcza PS2 - widziałem gdzieś fajne porównanie - cena dwójki (2600 zł) na dzisiejsze pieniądze wynosiłaby jakieś 4000 zł... A za PS4 płacimy trochę więcej niż najniższa pensja, nie jest źle. :) Do tego niektórzy (w tym ja) sprzedadzą za część tej kwoty PS3, więc wychodzi jakieś 1300 zł. Za tyle to ja kupiłem w 2007 kartę graficzną (8800 GTS 640 MB). ;]

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sprzedam ps3 oj nie !

Zrobiłem taki błąd przy psx i ps2 i bardzo potem żałowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za PS4 jest wyśmienita, też kupuje w dniu premiery - wreszcie można poczuć co czują rynki zachodnie kupując wszelkie nowinki właśnie w dniu premiery. Bugi nie bugi, niedociągnięcia w oprogramowaniu mogę być beta testerem a co mi tam :). Sony i tak będzie nas raczył jedna za drugą aktualizacją thumbup.gif. BTW. Pewnie nie wiadomo jeszcze ile to cudo prądu bierze ?

Jakby Amerykanie lub brytole mieli wyłożyć 1699 $ = zł to chyba spalili siedzyby M$ i Sony :P

 

Wiem, że to inny przelicznik i na Polskie realia cena jest dobra, ale według mnie PS4 zagościć w domach i tak jedynie najbardziej zapalonych graczy - reszta już ma swoje konsole czytaj. X360 i PS3 i nie będzie ich zmieniać na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że prądu bierze tyle ile przeciętny gamingowy laptop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Jakby Amerykanie lub brytole mieli wyłożyć 1699 $ = zł to chyba spalili siedzyby M$ i Sony :P

 

Wiem, że to inny przelicznik i na Polskie realia cena jest dobra, ale według mnie PS4 zagościć w domach i tak jedynie najbardziej zapalonych graczy - reszta już ma swoje konsole czytaj. X360 i PS3 i nie będzie ich zmieniać na 100%.

 

Masz sporo racji, z tym że ze 100% bym nie przesadzał - granie na konsolach jest modne, a mało mamy gadżeciarzy w wieku 20-30 lat? ;] Oczywiście trzeba lat, żeby zbudować solidną bazę graczy, ale to naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ludzie pitolili jak wychodzil Xbox 360/Playstation 3 a teraz "kazdy" ma wlasnie te konsole i pewnie to samo bedzie z Playstation 4 i nieszczesnym Xbox one - ludzie powoli sie na to przeniosa i zostawia sobie 360/PS3 dla gier w ktore nadal beda grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sprzedam ps3 oj nie !

Zrobiłem taki błąd przy psx i ps2 i bardzo potem żałowałem.

 

Zgadzam się. Zresztą, IMO pierwsze wersje w przypadku PS, jak kto woli FAT'y są najbardziej trwałe. Mam grubego szaraka PSX, pierwsza wersja z 95 roku - na chodzie. PS2 FAT - też na chodzie. PS3 gruba 80, działa. Gdyby był hajs to pewnie też bym kupił PS4, niestety będę się musiał wstrzymać rok albo 2 od premiery.

Edytowane przez cichy45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Ciężko będzie sprzedać PS3 w rozsądnej cenie, jak PS4 1699,00 PLN w dniu premiery. Za 6 miesięcy w tej samej cenie będzie pewnie bundle dodatkowy pad + gra Killzone lub ACIV. Tak samo jak miało to miejsce z PS3. Cena nie poszła w dół, tylko dołożyli bajery. Sam kupowałem za ponad 2k z Resistance + MotorStorm + drugi pad.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Kupiłem 3 lata temu za 999 zł, jak sprzedam za 500 będę bardzo zadowolony, jak za 400 też nie będzie źle. ;]

 

Poza tym cenę używek będzie regulować stosunek do ceny nowej PS-trójki, a nie PS4. Tak samo u konkurencji - zobacz jak drogie są cały czas (w stosunku do nowych egzemplarzy) Xboksy 360 (nie licząc jakichś padlin albo przeróbek).

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na premierę pewnie będą kity co zwiększy cenę, ale myślę, że w kilka miesięcy powinno się dać dostać samą konsolę, szczególnie w sklepach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że strasznie kusi to też się wstrzymam z 6-12 msc. W tym czasie kurz opadnie, coś będzie więcej wiadomo o wszystkim, jak działa itp. Dojdą gry, pojawi się jakaś baza używek i jak wyżej właśnie, kupi się jakiegoś bundle'a z grami czy padem. PS3 jeszcze się nie nacieszyłem, bo mam od niedawna, a na jesień kupi się TLoU (wiem, że wychodzi w pt), GTA5, GT6 i można czekać :D. Do tego tyle gier zaległych, że...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Zaraz na premierę pewnie będą kity co zwiększy cenę, ale myślę, że w kilka miesięcy powinno się dać dostać samą konsolę, szczególnie w sklepach internetowych.

 

Ale że co - twierdzicie, że nie da się kupić gołej wersji na starcie? Eee, nie wierzę. Zresztą jakieś gierki startowe trzeba będzie łyknąć, więc jeśli wyjdzie to taniej niż kupno osobno, to czemu nie...

 

Pomimo, że strasznie kusi to też się wstrzymam z 6-12 msc.

 

Ja tyle nie będę czekał, jak już to 3 miechy max. Dość już mam na ogół kiepskich graficznie i średnio działających multiplatform. Poza tym czasem można zaszaleć. :P

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jak AMD będzie się grzalo. Po premierze pewno wyjdą jakieś babole, myślę tak poczekać kilka miesięcy i zakupić ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Ale że co - twierdzicie, że nie da się kupić gołej wersji na starcie? Eee, nie wierzę. Zresztą jakieś gierki startowe trzeba będzie łyknąć, więc jeśli wyjdzie to taniej niż kupno osobno, to czemu nie...

 

Na masz przecież preorder w muve.pl na PS4 gołe i wesołe. Po prostu dodadzą parę bajerów i cena konsoli pozostanie bez zmian. Myślę, że od 6-12 miesięcy po premierze, jak kurz opadnie z napalonych płatnych testerów :P

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Ciężko będzie sprzedać PS3 w rozsądnej cenie, jak PS4 1699,00 PLN w dniu premiery. Za 6 miesięcy w tej samej cenie będzie pewnie bundle dodatkowy pad + gra Killzone lub ACIV. Tak samo jak miało to miejsce z PS3. Cena nie poszła w dół, tylko dołożyli bajery. Sam kupowałem za ponad 2k z Resistance + MotorStorm + drugi pad.

 

Z poważaniem

W Amerykańskich sklepach już można składać zamówienia na PS4 + gre od EA np. BF4 lub od ubi (ac4) cena to 459$. W przypadku PS4 + gry od sony cena wynosi 510$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ile beda w ogole gry ?? wiadomo cos ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

W Amerykańskich sklepach już można składać zamówienia na PS4 + gre od EA np. BF4 lub od ubi (ac4) cena to 459$. W przypadku PS4 + gry od sony cena wynosi 510$.

 

Tak, ale jak sam zauważyłeś, cena wzrasta od podstawowej 399$. Ja wspominałem, że cena zostanie taka sama, a dadzą więcej bajerów + gry tak, jak to miało miejsce z PS3. A ja kupowałem PS3 chyba 9 miesięcy po premierze.

 

po ile beda w ogole gry ?? wiadomo cos ??

 

Tak, 59,99$, czyli coś koło tego, co jest obecnie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Tak, 59,99$, czyli coś koło tego, co jest obecnie.

 

To się jeszcze okaże. :/ Obawiam się, że bliżej 70 dolców/euro (279 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB jest z przodu co można zauważyć z relacji z targów jak ktoś gra na PS4, tam pady są podpięte kablem do przodu konsoli.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...