Skocz do zawartości
Kris

Fallout 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dobra giera. W F4 mam z 500 godzin :E 

Gralem na PS4, czas pyknac w lepszej grafie z modami. Pamietam ze dodatek Nuka World przeszedlem po alko i nie za bardzo kojarze fabule. Obiecalem sobie ze jeszcze raz przejde. Jest okazja.

 

 

Planuje sobie zrobic przerwe od internetu, ta gra idealnie zajmie mi wolny czas wraz z Football Managerem. Wgram tylko potrzebne mody.

Jakies rekomendujecie?

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BodySlide and Outfit Studio

FO4Edit

Wrye Bash

DDS Texture Scanner

DDS Texture Informer

DDS Texture Converter

FallUI - HUD   cała seria

oczywiście Unofficial Fallout 4 Patch - UFO4P

                    Fallout 4 Script Extender (F4SE)

i wiele, wiele innych, zależnie od preferencji. Sam mam ich 229 (w Nexus mod manager) i aktywnych pluginów 141, z których spora część to .esp z flagą .esl. Ogólnie to już nie pamiętam ile z nich połączyłem ze sobą, bo pewnie byłoby ze 100 więcej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.04.2024 o 12:10, lukadd napisał:

Mi działa ten mod, w postach na nexusie też wielu pisze, że im działa. Grę też mam na nvme, bez tego moda jest katastrofa, dla mnie wręcz gra nie grywalna.

Po modzie wczytywania to do kilku sekund.

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/73469

z nowym update mod nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa bo wymaga F4SE, a więc trzeba czekać jak będzie nowsza wersja pod nowy patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, skunRace napisał:

Pytanie mam, bo widzę, że również siedzisz na 4070 Ti. Czy tekstury masz w jakości 2k czy 4k? Mam trzy z tych modów:
FlaconOil's Complete Retexture Project,
Natural Landscape
High Resolution Texture Pack - Valius

wybierałem opcje 2k, mam ustawiony limit FPS na 80, rozdziałka 1440p. Pytam, bo spróbowałbym 4k, ale pobieranie z Nexusa trwa wieczność bez premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam 4K i gram w 2160p z tym pobieraniem naprawdę nie jest aż tak źle, oglądałem serial i co jakiś czas klikałem, żeby pobrać kolejny part i poszło w jeden wieczór, chyba podczas 3 odcinków. Ale faktycznie jak chcesz nagle to wszystko pobrać, to trochę będzie trwało.

Edytowane przez skunRace
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Keken napisał:

z nowym update mod nie działa.

 

1 godzinę temu, Reddzik napisał:

Nie działa bo wymaga F4SE, a więc trzeba czekać jak będzie nowsza wersja pod nowy patch.

Dziala, jest juz nowe f4se od 2 dni, ale lepiej uzyc fps fix moda niz ten wyzej bo robi to samo plus sporo wiecej. Oczywiscie tez wymaga f4se

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/44798

Edytowane przez Sheenek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam wrażenie, że uprościli tego fallouta. Po paru godzinach gry mam hellfire armor mk 6 i w sumie nie do zabicia już chyba jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzisz w nim ciagle? Mnie jakos nie bawia PA, sa uciazliwe. No i w sumie zbedne, biegajac w mojej roznorakiej zbieraninie ubran dalej jest latwo na hardzie

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to nie, chociaż bym mógł bo mam z 25 power cores. Nie do końca mi się podoba wprowadzenie PA tak wcześnie w grze bo jakos mi się ten pancerz kojarzył z czymś na co trzeba jakby bardziej zapracować i jest w dużo późniejszych etapach.

W fallouta 3 przegrałem z 350h i jakos tam się lepiej jednak bawiłem niż w tej czwórce, nie potrafię się pozbyć wrażenia, że oni strasznie zmarnowali tutaj potencjał. Do tego budowanie osad mnie nie kręci/interesuje w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleć robi dubbing PL przy pomocy AI:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla graczy z modami!

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nawet nie zamierzam instalować tego nowego patcha i następnych. Nie wierzę Beci :E Gram na starej, pewnej i przed serialowej wersji gry :E 

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Qrła, znów mieszają 😔

Dzisiaj chciałem uruchomić grę bez Steam, ale nie poszło i zaciągnęło ostatnią łatkę ... teraz gra wygląda jakby była w trybie ziemniaka 😬

//edit,

dobra, na nowo muszę przepisać ustawienia z pliku Fallout4Prefs.ini i zobaczę co to dało 🤨

//edit 2
Jest lepiej, ale widać brak modów jakie miałem, zwłaszcza te na tekstury 4k 🙄

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Również wróciłem i grę zaczynam na nowo. Zainstalowałem wiekszosc z tego co wyżej podaliście. Ten mod na zmianę oświetlenia rewelka! Macie jeszcze coś podobnego gdzie znacząco wizualnie grę polepsza? Jest coś sensownego aby HDR wymusić a;e aby po oczach nie waliło?

Fajnie teraz w 120FPS pograć!

Edytowane przez Userkamil
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gierka mnie bardzo miło zaskoczyła drugi raz, po latach. Kupiona  na premierę za cenę poniżej stówki i przyćmiona w 2015 roku przez Wiedźmina 3 - nie dałem jej szansy.
Dzięki serialowi sobie przypomniałem, odpaliłem, bawię się świetnie. Mam wrażenie, że gram w remaster Stalkera z domieszką Metro. Klimacik jest niezły. 80h na liczniku i się nie nudzi, w przeciwieństwie do np. tego szajsu Hogwarts Legacy, którego nie wiem po co kupiłem.

JUppdoV.jpeg

o6Vt4c7.jpeg

dRjnmZB.jpeg

qYfmCED.jpeg

 

Polecam, jeśli ktoś nie zna, moda na latarkę Pip-Boy Flashlight:
Zastępuję ten archaiczny placek świetlny wokół postaci i można sobie ustawić wszystko, łącznie z modelem latarki. Również cienie działają, przy świeceniu, całkiem inna eksploracja w ciemnych lokacjach i nocą. Tak się złożyło, że dostępna jest latarka Convoy S2, którą osobiście posiadam i w grze świeci identycznie jak w realu :D


 97ElDwd.jpeg

wFfJQ0P.jpeg

x3niC8k.jpeg

Edytowane przez GS01
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...