Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SolekBT

ERAZER :]

Rekomendowane odpowiedzi

kto mial za dawnych czasów ksywke Erazer :hmm:

 

Veguś to ty :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pierwsze slysze by ktos pod granit musial miec meble przystosowane pod granit,Kumpel zakupil kuchnie w ikea ma na nich granit.Co cie obchodzi ciecie to robia od tego fachowcy co maja maszyny do tego, granit dobrze wykonany z warstwa ochronna nie chlonie zadnych plam i ne trzeba go  impregnowac , zostawisz wino rozlane i nic go nie ruszy. Na zewnatrz mam blat z granitu od 7 lat nic go nie rusza,deszcz ,snieg, jedzenie na nim. Ani jednej plamki. Cena faktycznie za dobrze wykonany trzeba dobrze zaplacic.
    • Jak ty chcesz komfortowo grac z i5 4 gen 4/4 i 8gb ramu w multi bf'a?  ta gra siedzi mega mocno na cpu-ram i choćbyś tam wsadził najmocniejszą kartę na świecie nie będzie żadnej różnicy. Czeka cię zmiana platformy niestety.
    • Co do WF'u to moim zdaniem nie da się zrobić tak by był on ukierunkowany na dane zainteresowania, predyspozycje bo to wymagało by wydzielenia go z planu lekcji. Co też musiało by się wiązać z redukcją godzin z innych przedmiotów by takie zajęcia wcisnąć w plan dnia. Bo w 45 minut nie da się za wiele zrobić dlatego takie zajęcia musiałyby trwać chociaż 1,5 godziny i odbywać się 2-3 razy w tygodniu po lekcjach. Dopiero wtedy można by mówić o zajęciach z poprawnie wykonaną rozgrzewką i resztą ćwiczeń przygotowujących do danej dyscypliny. 
    • Zamówiłem ostatecznie Ryzena 5700x. Jutro ma przyjść, pozostanie go zamontować Tak jak pisałem, w przyszłym roku może wymienię zasilacz i kartę graficzną na coś pokroju 7800 XT lub odpowiednik zielonych.   Dzięki wsyzstkim za pomoc
    • Właśnie rozgrywka w bf1 jest straszna. Gra się zacina jakbym grał na 20fps ciągle są spadki do poniżej 10fps. Działo się tak na poprzedniej karcie r7 370 i na obecnej gtx 1650. Reszta sprzętu to i5 4460 8 GB ram goodram 8gb ram hyperx  ga-h81m-s1 SilentiumPC Elementum E2 SI 450W Dysk KIOXIA Exceria 480GB SSD Mam 10gb wolnego miejsca na partycji z dyskiem. Czy powinienem zwiększyć miejsce na partycji?  Procesor cały czas mam na 100% w bf1. Ani karta ani cpu się nie przegrzewa.  Przed zmianą karty też był taki problem z spadkami tylko mam wrażenie że o mniejszym nasileniu że dało się grać w ogóle. Może to wina sterowników  Do nowej karty mam najnowsze. Od poprzedniej odinstalowałam w panelu sterowania. Potem przeczytałem że trzeba jakimś specjalnym programem to go pobrałem i jeszcze raz nim usunąłem po wcześniejszym odinstalowaniu z panelu sterowania.  Czego to może być wina? Karta raczej chyba jest sprawna bo w programach do testowania ma tyle punktów ile być powinno. Chociaż ten film co leci podczas testu tak jakby laguje czasem. Nie wiek czy to normalne czy nie. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...