Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kryndor

Który z tych nickow brzmi najlepiej do lola?

Rekomendowane odpowiedzi

siemka ludzie, wlasnie niedlugo zamierzam zmienic nick do lola, gdyz bede mainowal skarnera i mysle ktory z tych brzmi najlepiej:

1.Skarnerx- takie polaczenie prostoty z innowacyjnoscia.

2. SkarnerChief- Szef skarner, brzmi oryginalnie i nawet fajnie.

3. Skarnerf (łapiecie- SkarNerf, tak jak ludzie czasem pisza np pls nerf zed, czy cos)

i na razie tyle mi pomyslow wpadlo do glowy. jak myslicie ktory brzmi najlepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

AnalDestructor zawsze na propsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Skarnerf (łapiecie- SkarNerf, tak jak ludzie czasem pisza np pls nerf zed, czy cos)

ha ha ha.

bierz ten, ale założę się ze i tak z tej listy 2 z 3 będą już zajęte :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ludzie, wlasnie niedlugo zamierzam zmienic nick do lola, gdyz bede mainowal skarnera i mysle ktory z tych brzmi najlepiej:

Chcialbym miec takie problemy. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przez ten cały czas zdążyłeś wymyślić tylko 3 nicki? :D

 

"SkarAtTheBar" - łap, zanim zrobi się gównoburza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio masz taki problem? Użyj jakiegoś randomowego generatora jak nie możesz się zdecydować. Zresztą i tak to nie ma znaczenia, bo w końcu zamierzasz grać w LOLa 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

menczywur

Kiedyś z takim grywałem. Brzmi jak nick idioty, ale jak grasz dobrze, to nawet najgorszy nick brzmi poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie fajne . chyba ci jakis ukradne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, dlaczego chcesz mainować takiego noob champa? :E

Bono, Pan Cię obraził. :frajer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, przez ten czas wymyslilem 3 nicki, bo uznalem ze na razie nie jestem wystarczajaco dobry ( wtedy nawet nie bylem w top 1000 skarnerow na swiecie) a teraz juz sie dostalem i powiem wiecej, z ranked na ranked moja pozycja pnie sie ku gorze :) wiec zaczalem sobie rozmyslac wlasnie.

te wszystkie troll propozycje to no comment, nie bede nic gadal, bo nie chce zeby mod usunal ten temat, po prostu to przemilicze.

to skaner nawet fajne, powiem ci ze hahaha, nie no serio dobre, polaczenie prostoty ale jednak ma to ''coś'' dobre, dzięki za świetrny pomysl na nick.

 

jezeli chodzi o randomowy generator, to ja zadalem pytanie ktory z tych nickow jest najlepszy, a nie prosze o wymyslenie nicku :) ale oczywiscie nie mam nic przeciwko zeby ktos mi jakas fajna propozycje dal jak np z tym skanerem.

a jezeli chodzi o noob champa, to wedlug mnie, no tak ten champ do najtrudniejszych champow nie nalezy pokroju azira, ale taki latwy jak nunu, ashe, to tez na pewno nie jest. Dalbym mu skale trudnosci na taki sredni z troszeczke wiekszym naciskiem na latwo-sredni, gdyz nawet nowicjusz ktoy 1 raz nim zagra na rankedzie moze cos ugrac. Ale jednak zeby robic nim plejsiki, znac wszystkie tricki, combosy, pozycjonowanie sie, odpowiedni build do danej sytuacji ( jak widze jak ludzie na 2 item biora tri-force to po prostu brak slow) to jednak trzeba miec pojecie i zeby grac nim na najwyzszym poziomie trzeba faktycznie byc one trick pony. Tak tez pewnie jest u innych champow np nunu, ale jednak uwazam ze skarner ma o wiele wiecej do zaoferowania, ja jak mialem 300k na skarnerze to myslalem ze o nim wiem wszystko, a jednak z meczu na mecz wiecej sie uczylem. Takze ja bym tego nie nazwal noob champem, bardziej champem ktory nie wymaga majnowania, by moc nim cos ugrać na grach rankigowych.

dlatego tez do diamentu jak ma sie azira w druzynie, to ja czasem po prostu wychodze z kolejki bo wiem ze to zazwyczaj bedzieporazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ludzie, wlasnie niedlugo zamierzam zmienic nick do lola, gdyz bede mainowal skarnera i mysle ktory z tych brzmi najlepiej:

1.Skarnerx- takie polaczenie prostoty z innowacyjnoscia.

2. SkarnerChief- Szef skarner, brzmi oryginalnie i nawet fajnie.

3. Skarnerf (łapiecie- SkarNerf, tak jak ludzie czasem pisza np pls nerf zed, czy cos)

i na razie tyle mi pomyslow wpadlo do glowy. jak myslicie ktory brzmi najlepiej?

 

i bedziesz grał tylko skarnerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz gram tylko skarnerem nieprzerwanie od jakis nie wiem, 5 miesiecy chyba. Z przerwami na wieśka 3 ( 3 tyg+ potem mi sie nie chcialo wracac do lola, bo zatracilem sie w wiedzminie 3) i dodatek do wieska 3 ( 5dni.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz gram tylko skarnerem nieprzerwanie od jakis nie wiem, 5 miesiecy chyba. Z przerwami na wieśka 3 ( 3 tyg+ potem mi sie nie chcialo wracac do lola, bo zatracilem sie w wiedzminie 3) i dodatek do wieska 3 ( 5dni.)

rozumiem ze grasz tylko w teamie i kazdy ma okreslone role? w solo q to bym cie uznał za trolla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, najpierw duzo gralem gier normalnych, strasznie duzo, jeszcze przed wprowadzeniem maestrii. Z dniem wprowadzenia reworku zaczalem grac rankedy ( bo skarner byl wtedy taki op ze byle młokos bylby zdolby wycarrowac gierki) potem oczywiscie zaczeli go banowac, przez co 1 miesiac nie moglem grac rankedow. po przerwie wznowilem i tym samym gram tylko i wylacznie skarnerem na solo q. I faktycznie mozesz uznac mnie za trolla, bo np. jak jesem last pickiem a pozostaje supp, to najpierw szedlem skarnerem na suppa, ale wtedy mnie adc caly mecz flejmił i mialem slabe staty, wiec pewnego dnia sie wkurzylem i od tego dnia jak jestem suppem to po prostu pisze double jungle. Jak cos to jeszcze gram skarnerem na topie i na midzie (czasami wtedy ide pod ap jak nie mamy zadnego ap) ale ide na inne linie niz jungla tylko wtedy kiedy ktos z naszych picknie jungle, bo gorzej sie czuje grajac na alejce, anizeli w jungli.

i faktycznie, mozesz uznac mnie za trolla, ale dzieki temu ze ograniczam sie do grania jedna postacia, to przynajmniej bardzo dzo na niej umiem.

aha i dbl jungla ma 1 minus- wtedy nie tylko adc cie flejmi, ale cala druzyna,na szczescie flejmienie druzyny nie ma na mnie najmneijszego wplywu, bo wszystko splywa na mnie jak po kaczce :) i mnie nie rusza co kto o mnie gada. zazwyczaj nic wtedy nikomu nie odpisuje, tylko skupiam sie na grze.. A nawet gdyby to zawsze pozostaje mi opcja /ignore all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, trochę poza głównym tematem tego wątku, jak w przyszłości będą wyglądały matury ustne z polskiego, przemowy na komersach, rozmowy w kolejce do okienka, w sklepie, na ulicy? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze moja skladnia nie jest najlepsza, aleswoja droga to nikt nie ma pewnosci czy np jestem nieslyszacy, lub pochodze z innego kraju i hobbystycznie sie nauczylem jezyka polskiego...

grunt ze staram sie pisac najlepiej jak umiem i cwicze nad tym (pisze swoja ksiazke jak wiecie, badz nie wiecie) oraz robie rozne cwiczenia i efekty sa. a jak komus to nie pasuje to moze nie czytac tego tematu i miec jeden problem z glowy, bo raczej nikomu nei wyrzadzam zadnej krzywdy tym, ze troche mi sie myli skladnia. Bledow ortograficznych tez nie robie, wiec problemem jest tylkko to ze, moze byc czasem trudno zrozumiec o co chodzi. i moze ktos powiedziec ze gdybym chcial to bym nie mial zadnego bledu, niby tak, ale takie pi sanie zajeloby mi bardzo duzo czasu, kiedys go nie szanowalem , a teraz kazda sekunda dla mnie jest jak zloto, wiec tez troche niechlujnie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanujesz czas, ale nie szanujesz swojego ojczystego języka.

 

No i z książką powodzenia, pisana pewnie w polglish? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zacznij używać polskich znaków, bo przez ich brak jeszcze ciężej się to czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki za porady.

jak cos to temat raczej jest juz do usuniecia, bo watpie ze znowu sie nakieruje na wlasciwy tor,a odpowiedz na moje pytanie juz znalazlem. dzieki wszystkim za odpowiedzi i poswicony czas.

ps. ksiazka pisana jest w jezyku polskim wraz z polskimi znakami, ale wiadomosc dla zainteresowanych- premiera prawdopodobnie sie przesunie, gdyz musze reworkowac poczatek oraz niestety usunal mi sie zdecydowany kawalek i stracilem troche wene pisarska, wiec mam przerwe ( nie ma sensu pisanie czegos na sile)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Tak się zastanawiam, trochę poza głównym tematem tego wątku, jak w przyszłości będą wyglądały matury ustne z polskiego, przemowy na komersach, rozmowy w kolejce do okienka, w sklepie, na ulicy? :E

Normalnie. Po prostu ludzie dorosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki za porady.

jak cos to temat raczej jest juz do usuniecia, bo watpie ze znowu sie nakieruje na wlasciwy tor,a odpowiedz na moje pytanie juz znalazlem. dzieki wszystkim za odpowiedzi i poswicony czas.

ps. ksiazka pisana jest w jezyku polskim wraz z polskimi znakami, ale wiadomosc dla zainteresowanych- premiera prawdopodobnie sie przesunie, gdyz musze reworkowac poczatek oraz niestety usunal mi sie zdecydowany kawalek i stracilem troche wene pisarska, wiec mam przerwe ( nie ma sensu pisanie czegos na sile)

Ja polecam się otrząsnąć, bo marnujesz swoje życie na nieistotne problemy jak te w wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...