Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hafexo

LG G3 - pęknięta obudowa przy mikrofonie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. G3 mam od kwietnia, ani razu mi nie spadła, mam dodatkowo szkło ochronne nillkina. Parę dni temu zauważyłem ze przy mikrofonie (na dolnej części telefonu) mam pęknięcie na całą szerokosc ramki. W mojej czarnej wersji nie jest to specjalnie widoczne ale wyczuwalne - jednak z racji tego ze o telefon dbam to nie mam pojęcia skąd to się wzięło. Czy w serwisie mogą mi wymienić samą ramkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wada fabryczna, w moim jest to samo. Powinni naprawić na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiają w serwisach od ręki poprzez wymianę ramki... z wyświetlaczem. Pożegnaj szkiełko :) Ponoć egzemplarze z pierwszych miesięcy produkcji są dotknięte tą wadą, pęka ramka nie tylko przy mikrofonie ale i przy jacku oraz na górze przy irdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiają w serwisach od ręki poprzez wymianę ramki... z wyświetlaczem. Pożegnaj szkiełko :) Ponoć egzemplarze z pierwszych miesięcy produkcji są dotknięte tą wadą, pęka ramka nie tylko przy mikrofonie ale i przy jacku oraz na górze przy irdzie.

 

Aha, fajnie - właśnie sobie sprawdziłem przy IRdzie - to samo :E

 

Czyli mimo wszystko 4 dyszki pójdą na nowe szkiełko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dyszki? Miałem parę szkiełek i nie było żadnych różnic między produktami po 50pln a chińczykami za dychę. Mało tego, od 3MK hardglass chińczyk jest nawet lepszy, bo palec lepiej się po szkle ślizga. Nie jestem zwolennikiem taniochy, wolę rzeczy lepsze, ale moim zdaniem w przypadku szkieł płacąc 50pln płacisz w tym dychę za szkło i marżę za logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...