Skocz do zawartości
sprzedam123

The Elder Scrolls V Skyrim

Kilka pytań dotyczących TES  

792 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sądzisz, że TES5 bdzie najlepszą częścią serii?

  2. 2. Czy uważasz, że TES powinien mieć tryb multiplayer?

  3. 3. Od 11-11-11 będę...

    • ...24/7 w świecie SKYRIM (aż nie padnę na twarz)
    • ...przemierzał świat SKYRIM, ale ograniczę sie do 2-4 godzin dziennie...
    • ...grał w SKYRIM, ale bez szału - życie osobiste i tak będzie ważniejsze.
  4. 4. Czy kupisz grę w przedsprzedaży?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co do ustawień graficznych. Gra mi automatycznie wykryła najwyższą jakość ale jak patrze to antyaliasing mam wyłączony więc go załączam przed uruchomieniem i tak za każdym razem muszę go ustawiać bo nie zapamiętuje mi go. Tez tak macie ?

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło wymuszenie w sterownikach - nvidia.

nie wiem u mnie jest po prostu wyłączony i już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle może ktoś grzebiący w temacie zebrał by w jeden post wszystkie tweaki poprawiające grafikę :>

 

w ogóle może ktoś grzebiący w temacie zebrał by w jeden post wszystkie tweaki poprawiające grafikę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Mnie osobiście interesowałby taki .ini, który wyciska wszystkie soki ze Skyrim, chciałbym przetestować swój sprzęt :) Jak ktoś z Was ma pod ręką, to prosiłbym o podrzucenie ;)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Mnie osobiście interesowałby taki .ini, który wyciska wszystkie soki ze Skyrim, chciałbym przetestować swój sprzęt :) Jak ktoś z Was ma pod ręką, to prosiłbym o podrzucenie ;)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

 

Ktoś już tutaj podawał linka do generatora "ini". Możesz sobie sam wygenereować plik z ustawieniami wyciaskającymi wszystkie soki z twojego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze raz:

 

czy ktoś znający się na rzeczy mógłby mi pomóc w skonfigurowaniu SkyrimPrefs tak, aby wycisnąć jak najwięcej z mojego sprzętu:

 

Astrock P67 PRO3 ( B3 )

I5 - 2500K

8 GB RAM DDR3 1600 MHz

GTX 570 1280 MB

Windows 7 Home Premium 64 bit

 

i przede wszystkim, w którym pliku SkyrimPrefs trzeba dokonać tych zmian: w tym w folderze Steam czy w moich dokumentach?.

 

 

Ręce opadają. A czytałeś chociaż linka? Nie? To może wkleję bo tak ciżęko nacisnąć:

 

Read this first / HOW TO USE

copy the generated code and put it into a new text file named "SkyrimPrefs.ini" in the following location:

For Single-Player - "*:\Users\"YourUserName"\Documents\My Games\Skyrim"

 

Bez przesadyzmu co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie inne fora oglądając obrazki z gry, i trafiłem na coś takiego

http://img406.imageshack.us/img406/2539/morrowind20111110163114.jpg

dobrze widzę że oni zrobili wolumetrycznie światło do morrowinda? :o

 

Pogugliłem trochę i już do obka nie widzę takiego moda... Jest coś takiego do obliviona? Gdyby było do obka to i do skyrim powinno się dać...

Toć jakby zrobili takiego moda do skyrim to... :o jaaaaaaaak by to wygladało...

 

EDIT:

jest i do obka, ale chyba wygląda gorzej:

jakieś takie sztuczne toto.

 

Niemniej jakby to dopracowali...

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do ustawień graficznych. Gra mi automatycznie wykryła najwyższą jakość ale jak patrze to antyaliasing mam wyłączony więc go załączam przed uruchomieniem i tak za każdym razem muszę go ustawiać bo nie zapamiętuje mi go. Tez tak macie ?

Tak, mam identycznie na 2 różnych kompach, ale nie oznacza to że ustawienie AA nie działa, ustaw taki jaki chcesz, zatwierdź i będzie ok (sprawdzałem z wyłączonym oraz włączonym 4x, różnica jest). Widocznie nie wiedzieć czemu przy każdym wejściu w opcje wskakuje z powrotem na Wył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają. A czytałeś chociaż linka? Nie? To może wkleję bo tak ciżęko nacisnąć:

 

Read this first / HOW TO USE

copy the generated code and put it into a new text file named "SkyrimPrefs.ini" in the following location:

For Single-Player - "*:\Users\"YourUserName"\Documents\My Games\Skyrim"

 

Bez przesadyzmu co?

 

Niestety ale nie jestem dobry Z angielskiego, gdybym był to bym nie pytał gdyż wszelkie instrukcje odnośnie zmian w Skyrim są właśnie w języku Szekspira

ponieważ języka nie znam i nie chcę sobie nic poprzestawiać w systemie, dlatego pytam i proszę o pomoc

rozumiem więc, że zmian należy dokonać tylko w SkyromPrefs w moich dokumentach?

a teraz, jakich zmian, żeby wykorzystać potencjał mojego sprzętu?.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie jestem dobry Z angielskiego, gdybym był to bym nie pytał gdyż wszelkie instrukcje odnośnie zmian w Skyrim są właśnie w języku Szekspira

ponieważ języka nie znam i nie chcę sobie nic poprzestawiać w systemie, dlatego pytam i proszę o pomoc

rozumiem więc, że zmian należy dokonać tylko w SkyromPrefs w moich dokumentach?

a teraz, jakich zmian, żeby wykorzystać potencjał mojego sprzętu?.

 

translate.google.pl

 

Najpierw przeczytaj / JAK STOSOWAĆ

skopiować wygenerowany kod i umieścić go w nowy plik tekstowy o nazwie "SkyrimPrefs.ini" w następującej lokalizacji:

For Single-Player - "*:\Users\"YourUserName"\Documents\My Games\Skyrim"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

translate.google.pl

 

Najpierw przeczytaj / JAK STOSOWAĆ

skopiować wygenerowany kod i umieścić go w nowy plik tekstowy o nazwie "SkyrimPrefs.ini" w następującej lokalizacji:

For Single-Player - "*:\Users\"YourUserName"\Documents\My Games\Skyrim"

 

Translator jest raczej do niczego

 

nie mam takiej lokalizacji: for single-player tylko: " użytkownicy - moje dokumenty - my games - Skyrin - SkyrimPrefs "

no i najważniejsze, jakich zmian dokonać?, co poprzestawiać i na jakie wartości?

 

jeszcze jedna kwestia: jak wymusić antialiasing? - niezależnie od tego, czy wybiorę 2x, 4x czy 8x to gra i tak przestawia mi na ( wył ( najlepsza wydajność ) ).

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie (Tylko prosze was bez spoilerow poniewaz moja przegladarka nie moze ich rozwinac). Czy ktos przechodzac glowny watek poradzil sobie z Esbertem? Mnie nie chce otworzyc swoich drzwi (Mowi ze otwiera ale dalej nic sie nie dzieje). Czy wyszedl juz patch poprawiajacy ten klopot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie (Tylko prosze was bez spoilerow poniewaz moja przegladarka nie moze ich rozwinac). Czy ktos przechodzac glowny watek poradzil sobie z Esbertem? Mnie nie chce otworzyc swoich drzwi (Mowi ze otwiera ale dalej nic sie nie dzieje). Czy wyszedl juz patch poprawiajacy ten klopot ?

 

No ja idę z tym skurw$#@$@# Zrobiłem pierwszą częśc i teraz mam iść po topór. Przyznam, że zapomniałem gdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to mnie widocznie sie zbugowalo :/ Trzebaby sprobowac jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie (Tylko prosze was bez spoilerow poniewaz moja przegladarka nie moze ich rozwinac).

 

Może, może, tylko musisz wyczyścić cookies, zarówno z forum jak i pclaba. Nie umieszczajcie niespojlerowanych info dotyczących rozgrywki.

BTW, jak system walki? Taki jak w Obku? Lepszy, gorszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to mnie widocznie sie zbugowalo :/ Trzebaby sprobowac jeszcze raz.

To jak się odbugujesz to napisz please gdzie tego topora trzeba szukać ponieważ powiedzieli o tym ale już nie zapisało w dzienniku i mam spory problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wspaniała, chyba tego oczekiwałem po cichu, połączenia morrowinda z oblivionem.Za wizję artystyczną przedstawienia świata skyrim można dać spokojnie 10.Druga 10 za muzykę.Wreszcie przekonująco wypadają npc: mają swoje problemy, komentują nasze poczynania. Uwielbiam te szczególiki i detale które odkrywa się po jakimś czasie. Zwalone drzewo wygląda naturalnie, spadające liście,wiatr podrywający śnieg. uciekające zwierzęta, ptaki latają majestatycznie na niebie. Z początku myślałem że gra będzie niezła ale przerosła moje oczekiwania, choć oczywiście drobne bolączki natury technicznej się zdarzają.Świat skyrim wciąga niemiłosiernie, nawet z tego powodu kupiłem pada od xboxa 360 i kabel hdmi.Cały dzień siedzieć przy pc to męczące, nie ma to jak skyrim na 42" plaźmie i wygodny fotel. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest gildia zlodzieji? mozna w tym samym czasie byc w zlodziejach, companionach i np magach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam catalysta a one są tak user friendly jak 3dsmax... .

 

ZaJhJ.jpg A CO TAM JUZ CI 3RAZ PISZE JAK TO ZROBIC :mad2: i nie ma chu.. we wsi musi ci działac

 

mam takie pytanie jak dołączę do frakcji to tez ,bede mógł dołączyć do innych tez czy juz nie , bo mam plan (połączyć) wilkołaka z wampirem :E

Edytowane przez squnsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 30minut i cóż fajna naprawdę fajna :D bardzo lubię takie gry a grafika hmm wymagania straszne a mi chodzi na Ultra w 1080p 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest gildia zlodzieji? mozna w tym samym czasie byc w zlodziejach, companionach i np magach?

 

Musisz porozmawiac z czlowiekiem w tawernie w pekninie...Zlapie cie zaraz przy wejsciu i bedzie cos mowil o robocie zlodziejskiej na rynku...Potem cie skierouje do szczurzych nor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to walka wręcz wygląda troche słabo. Zwłaszcza z dużymi przeciwnikami. Ze smokiem to troszke parodia bo wogóle nie czuć że ciosy go wogóle dotykają. Ostrza przenikaja wszystko, no sry ale mogliby wreszcie zrobić to bardziej realistycznie. Pozatym wcale nie czuje że jestem jakimś tam dzieckiem niewiadomo kogo bo kompani obok mnie zadają zazwyczaj więcej obrażen niż ja tym smokom. Troche to słabo zrobione. Oczywiście dochodzą do tego drętwe dialogi (chodzi mi o sposob ich prowadzenia a nie ich wartosc merytoryczną)i nierowną oprawa graficzna. Pozatym reszta naprawde ok, gra jest mocno klimatyczna, obszerna, czasami ładna graficznie, rozbudowana, ciekawa, z bardzo dobrą ścieżką dzwiekową i równie dobrą warstwą artystyczną. Jak dla mnie 8,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sporo osób prosiło o wstawienie dobrze wyglądającego i działającego Configu postanowiłem udostępnić swój dla wszystkich zainteresowanych użytkowników. Mam nadzieje, że się Wam przyda i przypadnie do gustu.

 

Skyrim Extreme Quality Config >>> Link do pobrania – Download: <<<

 

http://www.mediafire.com/?bs633se47tjdyb9

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz porozmawiac z czlowiekiem w tawernie w pekninie...Zlapie cie zaraz przy wejsciu i bedzie cos mowil o robocie zlodziejskiej na rynku...Potem cie skierouje do szczurzych nor

a gdzie to? z takich wiekszych miast mam dopiero odryte biala grań, caly czas jade poboczne questy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://donotargue.com/cfg-makers/skyrim/

 

Niestety, nie da się wygenerować tego pliku, wyskakuje error - zresztą, nie wiem czy mam wszystko ustawić na Ultra, czy DNA Extreme?

nigdy nie grzebię w plikach gier bo się po prostu na tym nie znam i boję się, że coś zepsuję, zniszczę

bawiłem się już w coś takiego przy modzie do STALKERA / Complete / i sprawiło mi to sporo problemów, w przypadku Obliviona było łatwo, gdyż natrafiłem na taki oto poradnik:

http://nvision.pl/forum/index.php?showtopic=25102&st=0

w przypadku Skyrim takowego jeszcze nie ma, więc dlatego poprosiłem Was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...