Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

King Nothing

Opinie o sprzedających i kupujących PART II

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki + dla Althais. Kupiłem procesor Phenom II X4 955. Paczka doszła szybko, była dobrze zapakowana. Dobry kontak, polecam sprzedawcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dla EzioZPolski przez niego karta do tej pory u mnie lezy niepoważny dziaciak z niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży + PLUS + dla użytkownika e9matic .

 

Zakupiłem u niego dysk twardy. Wszystko zgodnie z opisem, transakcja błyskawiczna, kontakt bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki + dla forumowicza black_elwis.

 

 

 

 

Kupiłem od niego kartę graficzną ATI 5770 1 GB, przesyłka zapakowana tak, by była chyba w stanie przetrwać pod kołami TIR-a, poza tym bardzo dobry kontakt i błyskawiczna realizacja zamówienia.

 

 

 

Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dołączam się do wypowiedzi AlienT tez nie polecam - dla EzioZPolski po prostu gość sam nie wie co chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie duży + dla CS-pAqu. Bardzo dobry i miły kontakt, szybka wpłata i zero marudzenia :P

 

Polecam wszystkim interesy z tym użytkownikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy plusik dla uzytkownika Bartus^. Kupilem od niego ASUS GF GTX670, karta jak w opisie, kompletnie nowa. Pieknie zapakowana, walczylem z pudelkiem 10min;)

 

Dziala, wszystko sprawne, a TRI SLI GTX670 wyglada bardzo budująco na kazda nowa gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla użytkownika Adi96, kupiłem od niego Crysisa 2, transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystianjr

+ rafbgo

Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme - błyskawiczna wysyłka, świetny kontakt, sprzęt jak nowy :D POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasłużony - dla użytkownika mak777

Umawiam się z nim co do kupna klawiatury, pytam o dane do przelewu, a on dzisiaj oznajmia, że ją sprzedał wczoraj... Ręce opadają.

Zacytuję: "jestem polecanym sprzedawca na forum z bardzo dlugim starzem" - cóż dodać? Może: I czas to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny + dla użytkownika kotabka

Kupiłem od Niego - OCZ ModXStream 600W - zasilacz świetnie spakowany - w komplecie wszystkie akcesoria + oryginalne pudełko - zasilacz jak NOWY!

Błyskawiczna wysyłka, świetny kontakt, transakcja poza Allegro.

Bardzo polecam tego użytkownika - oby więcej takich! :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasłużony - dla użytkownika mak777

Umawiam się z nim co do kupna klawiatury, pytam o dane do przelewu, a on dzisiaj oznajmia, że ją sprzedał wczoraj... Ręce opadają.

Zacytuję: "jestem polecanym sprzedawca na forum z bardzo dlugim starzem" - cóż dodać? Może: I czas to zmienić.

 

 

Człowieku, czy Ty jesteś chory? Odpisujesz szybko, a nagle nie odzywasz się przez 3h, w tym czasie jest kilku innych chętnych to ja mam czekać? Nie doszło do transakcji między nami ze względu na Twoją opieszałość i Cię z niczym nie oszukałem! Więc w żadnym wypadku nie zasługuję na minusa! I tak czekałem ponad 2h na Twój odzew i marnując czas, odwlekając przy tym kilka osób które chciały odebrać osobiście sprzęt...

 

W dodatku mnie obraziłeś w wiadomości! Typowe zachowanie dla 12 latka :/

 

EDIT

Zresztą mój dotychczasowy przebieg na pclab i konto na allegro, oraz idealnie przeprowadzone na forum i poza nim transakcje za "grubą" kasę o czymś świadczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam użytkownika RafBgo

Wielki plus dla sprzedającego

Zakupiłem obudowę antec gx 700 i przyszła zapakowana jak na święta, aż żal było otwierać.

 

Do następnego.

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...