Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhh zawsze na hard grałem bo nie chciało mi się drugi raz na crushing przechodzić. Nie powiem wymagający jest bo 3-5 strzałów i leżysz a przeciwnicy mają cela.

 

Ale można przejść tylko trzymać się zasady pistol + head + osłona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

W jedynce crushing był naprawdę wymagający. W dwójce też, choć już odczuwalnie mniej. A trójka w ogóle dość gładko poszła na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drake'a mógłby zagrać M.Dorociński smile.gif

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noom w jedynce Crushing ciężki ale przeszedłem zalaną piwnicę oraz plac z ckm. Jezu pamiętam jak na normalmu na ps3 męczyłem sie z tym :)

 

A co do roli Drake zapomniałem o numerze jeden, naturalnym wyborze i idealnym aktorze do roli czyli Nathan Fillion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Może po prostu niech Nolan North zagra i już. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze nawet jedynka wygląda całkiem ok. Widać, że ma te 8 lat na karku ale brzydko nie jest :)

Oj wiek widać, mocno widać - odpaliłem demo i początkowo trochę się skrzywiłem. Oczywiście na dłuższą metę idzie się przyzwyczaić.

Może po prostu niech Nolan North zagra i już. :-)

Jeśli chodzi o osobowość, IMO Nathan Fillion idealnie by się nadawał, w pełni podzielam zdanie Maślaka. Zwłaszcza poczucie humoru obaj mają bardzo podobne. W końcu imiennicy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ale się wciągnąłem w uncharted.. dziś prawie 6h non stop łupie eh ale się zdziwiłem gdy gra zamieniła się w produkcje z domieszką horroru zapomniałem o tych ostatnich aktaxh z 1 części..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu po kolei gier (tak w sobotę, przezszedłem dwójkę, grałem chyba do 3 nad ranem tak mnie wciągnęło znów :E ) dochodze do w wniosku, ze jednak najlepiej strzela się i najlepszy feeling ma trójka, tutaj czuś bardziej moc broni + jest jakby lepszy dźwięk broni, dodatkowo na tym samym poziomie przeciwnicy zbierają jakby mniej kul niż w dwójce a już nie mówię o jedynce, gdzie seria w klatę i gość potrafi stać. Reasumując, ŚWIETNY remaster, za 230zł masz 3 gry po średnio dla nie goniącego gracza 8-9h, w U2 miałem 9h30min, co prawda w jedynce miałem niecałe 6h ale najmniej mnie się jedynka podoba i trochę goniłem :) Trójka kapitalna ze względu na zróżnicowanie miejscowek, no i ta grafika, na prawdę robi wrażenie, oczywiście zdaje sobie sprawę, ze to raptem port z ps3, ale mimo wszystko wygląd pustyni czy zamku we francji mimo klaustrofobicznych lokacji powoduje opad szczeki znow :) A niech to :) Myślę, ze Uncharted 4 zerwie czuprynę wraz z czapka :)

 

 

Trochę szkoda jednak, ze nie dali multi przynajmniej do trójki, gdzie swego czasu spędziłem wieeeeeeeeeeeeeeele godzin na deathmatchach, po dziś dzien miło wspominam to ciupanie :) Chyba 3 razy nabiłem całe lvl do multika, juz nie pamiętam o co tam chodziło dokładnie, ale mozna było po zdobyciu (50?) lvl grać od początku, tyle ze z odznaka (pro :D )

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś na polskim PSN? Na wersji płytowej pisze polskie napisy a w polskim PSN gra w angielskiej wersji językowej, napisy oraz dźwięk, hahah :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Trochę szkoda jednak, ze nie dali multi przynajmniej do trójki, gdzie swego czasu spędziłem wieeeeeeeeeeeeeeele godzin na deathmatchach, po dziś dzien miło wspominam to ciupanie :) Chyba 3 razy nabiłem całe lvl do multika, juz nie pamiętam o co tam chodziło dokładnie, ale mozna było po zdobyciu (50?) lvl grać od początku, tyle ze z odznaka (pro :D )

 

W multi trójki też grałem, ale najwięcej czasu spędziłem w tym trybie w drugiej odsłonie. Najbardziej jednak będzie brakować mi trybu coopowego w Uncharted 2 - świetnie się w to grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A może i jeszcze multi się pojawi w jakimś darmowym DLC czy patchu. Kto wie.

 

Ja właśnie skończyłem 1 odsłonę - coś niesamowitego :) gra znów mnie oczarowała. A 2 i 3 część jeszcze są lepsze eh już się nie mogę doczekać kiedy dalej będę grał :).

 

1 część zajęła mi 9h i 49 min i zebrałem 49 skarbów z 60. Grałem na poziomie wymagającym. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak się robi Panowie Remastery :P Wszystkie ładnie odświezone części w jednym miejscu, gdyby tak odpicowali całą serie God of War to bym kupił... Kończe 1 część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Teraz męczę 2 część i bawie się znakomicie. Fajnego buga miałem. Przewróciłem stół aby się schronić i gdy za chwilę wróciłem to stół ponownie stał i był jak nowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o betę Uncharted 4, czy aby móc pobrać betę w grudniu wystarczyło tylko zagrać w kolekcje, czy trzeba coś zrobić ? Bo chcę sprzedać kolekcje ponieważ ją już przeszedłem, a nie wiem jak się to ma do grudniowej bety, z góry dziękiuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o betę Uncharted 4, czy aby móc pobrać betę w grudniu wystarczyło tylko zagrać w kolekcje, czy trzeba coś zrobić ? Bo chcę sprzedać kolekcje ponieważ ją już przeszedłem, a nie wiem jak się to ma do grudniowej bety, z góry dziękiuję. :)

 

pewnie będą rozsyłać kody do bety tak jak było z NFS albo tylko tym co grali właśnie w kolekcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez masz karteczke w pudelku jak to bedzie dzialac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie będą rozsyłać kody do bety tak jak było z NFS albo tylko tym co grali właśnie w kolekcje

Bo wcześniej czytałem, że aby zagrać w betę Uncharted 4 trzeba było kupić kolekcję, tylko nie wiem czy trzeba coś wykonać, gdzieś wejść... czy po prostu czekać. Bo grę chce sprzedać, a w betę po prostu muszę zagrać! :) Jeśli ktoś coś wie to fajnie jakby się podzielił informacjami.

 

przeciez masz karteczke w pudelku jak to bedzie dzialac :P

Hehe xD Właśnie sprawdzałem i karteczka gdzieś przepadła... taka niebieska z logo Uncharted 4, wiem że coś takiego było... :P Ale gdzieś ją zapodziałem... będę musiał jej poszukać, a możesz powiedzieć co tam było napisane ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkladasz plyte , najezdzasz na gre , wchodzisz na dol w omowienie i tam gdzies powinno byc . wiec chyba trzeba miec gre aby zagrac w bete :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkladasz plyte , najezdzasz na gre , wchodzisz na dol w omowienie i tam gdzies powinno byc . wiec chyba trzeba miec gre aby zagrac w bete :hmm:

Może wystarczy tylko zostawić grę na dysku ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko na PS4 obejmuje którą część ?

Wygląda średnio i obawiałbym się gdyby to był remaster 3 bo nie wyobrażam sobie strony technicznej poprzedniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko obejmuje 2 część. Mi ograniu demka zapał opadł ale że kupiłem za psie pieniądze używkę na allegro, (grzechem było nie wziąć) więc od dziś zaczynam przygodę :)

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko na PS4 obejmuje którą część ?

Wygląda średnio i obawiałbym się gdyby to był remaster 3 bo nie wyobrażam sobie strony technicznej poprzedniczek.

 

Imo zremasterowane 2 i 3 wyglądają bardzo dobrze. Jedynka faktycznie odstaje i widać już u niej upływ czasu. Ja jestem zadowolony z zakupu, lata temu sprzedałem ps3, fajnie sobie odświeżyć serie :)

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Imo zremasterowane 2 i 3 wyglądają bardzo dobrze. Jedynka faktycznie odstaje i widać już u niej upływ czasu. Ja jestem zadowolony z zakupu, lata temu sprzedałem ps3, fajnie sobie odświeżyć serie :)

 

Czy ja wiem mnie jedynka znów oczarowała.. fakt ogólnie gra jest przestarzała to fakt ale mimo to nadal bije niektóre nowe produkty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...