Skocz do zawartości
MPro

Escape from Tarkov - survival FPS/TPS z elementami RPG

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie nie ale nie mow, ze problem nie istnial :E  To tylko dowodzi, jak niekompetentni sa tworcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, galakty napisał:

Mi aż tak to nie dokuczało, ale może dlatego że nie było streamerów, wipów,grupek ludzi czyhających na nowych graczy no i jednak to były pierwsze testy, a nie prawie 10 letnia gra ;) 

Desynci były zawsze, są i będą jak w każdej innej grze tego typu. Nie przeszkadzało Ci to jak i innym, bo gra była świeża i nikt tego nie zauważał. Po przegranych godzinach jednak wszystko rzucało się w oczy. Podobnie będzie z Grayzone na początku fajne, bo świeże, coś nowego, ale po pewnym czasie ludzie będą narzekać.

Tylko w co bym nie grał z tytułów gdzie jest kilkanaście graczy i sporo botów lub loot do synchronizowania między nimi, to zawsze są desynci czy to Hunt Showdown, Warzone, DMZ, BF, PUBG czy Star Citizen :E. Nikt tego nie przeskoczył, to nie jest prosty CS, choć i w nim bywają desynci ;p.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować kota w worku i później psioczyć, że tam mysz czy jaki inny karaluch siedzi, jakie to Nasze :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wydawanie pieniędzy przychodzi bardzo łatwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra dostarczyła emocji niesamowitych przez setki godzin. Nie żałuję zakupu, kupiłem standard i potem upgrade do EOD. Ta gra dostarczała adrenalinę przez calutki raid 40 minutowy, a nie jak np PUBG który mnie porywał dopiero jak zostawało 5-10 graczy czyli ostatnie 5 minut rundy. 

Ale też najlepiej mi się grało w 2017-2018. Potem jak wszedł flea market to już nie to samo, a po premierze LABs zaroiło sie od cziterow. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro tip dla tych co wracają z okazji PvE i zaczynają od 1 lvl postaci:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb PvE to będzie bez resetu już teraz, czy dopiero po "premierze"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wipe tylko dla PvP, w najbliższych planach jest dodanie opcji w profilu na stronie do manualnego resetu trybu PvE w razie potrzeby.

Trzeba też pamiętać, że to "beta testy" więc mogą nagle wyskoczyć jak szatan z pudełka, że jednak wipe do PvE też potrzebny bo dodajemy "to czy tamto" i musi tak być by zmiany weszły w życie, np. aktualizacja silnika gry itp.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, z pewnością czymś zaskoczą. Chodziło mi tylko o to, czy planują już teraz wipe, czy będzie jednak bez niego :D 

Poczekam aż dostanę dostęp i potestuję, dla mnie to jedyna nadzieja na powrót do gry, PvP w obecnym stanie nie zdzierżę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żadnych wipe do PvE na chwilę obecną nie będzie.

Ja tak samo - doczekać się nie mogę.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Trzeba też pamiętać, że to "beta testy"

Beta testy w zamkniętej wersji beta. Nikita i jego incepcja :szczerbaty:

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co wymyśla później bo ten pve to tylko przez pół roku jest „ważny” 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku chyba dla EoD, dla najwyższej edycji będzie na stałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
58 minut temu, Phoenix. napisał:

Ciekawe co wymyśla później bo ten pve to tylko przez pół roku jest „ważny” 🙈

Ma być na stałe dla EoD. Po gównoburzy BSG zmiękło i trochę rzeczy dało eodowcom. Reszta może kupić sam ten tryb osobno.

 

 

Edytowane przez bocieque
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle z wyjątkowości najdroższych edycji XDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzi jakiś abonament ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Phoenix. napisał:

Ciekawe co wymyśla później bo ten pve to tylko przez pół roku jest „ważny” 🙈

Co? Jakie pół roku, jak nie jesteś w temacie to nie szerz dezinformacji.

3 godziny temu, galakty napisał:

Pół roku chyba dla EoD, dla najwyższej edycji będzie na stałe?

Żadne tam pół roku, to był wczesny concept Nikity, ludzie go pocisnęli i od teraz będzie NA ZAWSZE dla każdego z EOD co sam zresztą przyznał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

Co? Jakie pół roku, jak nie jesteś w temacie to nie szerz dezinformacji.

A ty nie pajacuj jak to bylo oficjalne info od deweloperow gdzie kolega wyzej odp ze sie jednak ugieli.

https://antyweb.pl/escape-from-tarkov-dodatek-the-unheard-edition

 

Nadal jestes taki madry ??

"Nikita Buyanov – COO w Battlestate Games – najpierw zaoferował poszkodowanym rekompensatę w postaci darmowego dostępu do wspomnianego trybu, ale z ograniczeniem czasowym. Posiadacze edycji Edge of Darkness mieli otrzymać dostęp do PvE offline przez 6 miesięcy, ale to tylko rozjuszyło klientów studia."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to jest stare info. :E I nie podskakuj mi tutaj, wypity od niedzieli to do spania.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś PvE? Na ich forum widzę że mało kto dostał XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie dostałem i kisnę, tak jak popytałem po polskich strimerach na Twitchu to też nie dostali, a mają miliardy godzin w grze i stare konta. Na reddicie ktoś dziś pisał, że rano dostał - chyba baaaaardzo powoli zaczęli te dostępy udzielać i jeszcze mniejszej liczbie osób, zapewne serwery jeszcze nie dodane/wykupione lub po prostu lecą na braku cierpliwości i mają po cichu nadzieję, że takim przedłużaniem uda im się zmusić niecierpliwych EODowców do zakupu nowej edycji gry - różne opinie krążą w tym temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że chcą zmusić do kupna wyższej edycji to więcej niż pewne, ale jak mam dostać w EoD tak czy siak na zawsze to więcej kasy nie dostaną. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko z poł godzinki dziś streamy z Arena Breakout Infinite, więc za dużo nie wiem o grze ale wygląda to bardzo bardzo dobrze. Szkoda że nie mam dostępu, bo mógłbym zagrać te 2 dni bez cziterów :) Bo tak jak zawsze to bywa po 2 dniach będzie jak w Tarkovie pewnie. Ja zawsze miałem formę życia przez 2 dni po dużym patchu po którym czity przestawały działać. Z tego powodu myślę że free to play to uczciwa cena 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dostałem dostęp i testuję, gra się dobrze ale to nie jest killer Tarkova. Dużo pomysłów zakoszone ale też QoL ulepszone względem Tarkova. Pierwsza mapa strasznie mała, nie wiem jak druga bo tylko dwie są dostępne i druga wymaga 8 lvl postaci więc trzeba trochę pogrindować. Loot jak loot - więcej tego niż w Gray Zone ale mniej niż w Tarkovie. Menusy, mechaniki, broń, modyfikacje, grafika to bardzo dobra robota. Są zadania od handlarzy więc jest co robić, można grać solo jak i w drużynie. Gra wydajnościowo działa wyjątkowo dobrze na max detalach.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...