Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Chelsey

Xiaomi w xkom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przeglądając dzisiaj forum natknąłem się na wiadomość: http://www.x-kom.pl/aktualnosci/3930-xiaomi-oficjalnym-partnerem-x-kom.html więc pomyślałem że wrzucę.

W końcu wychodzi na to, że Xiaomi będzie oficjalnie dostępne w Polsce z normalną gwarancją realizowaną poprzez xkom. Na razie jak w linku będą dostępne tylko 3 modele. Ceny może 'dupy nie urywają', ale jednak zawsze to normalna gwarancja, no i też jednak wszystkie dodatkowe opłaty robią swoje.

Podobno Xiaomi może być sprzedawane też przez inne sklepy w niedalekiej przyszłości, x-kom niby nie ma wyłączności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo.. Ale może z czasem ceny się unormują.

W morelach można kupić Redmi 3 za 679zł już. Z tego co czytałem to Xiaomi chce wejść na nasz rynek więc niedługo będzie tego coraz więcej w sklepach to pewnie ceny też spadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez moment były już widoczne, ale na razie nie ma. 22 września jest oficjalna konferencja ABC Data (dystrybutor) prawdopodobnie poświęcona właśnie Xiaomi także pewnie po tym terminie dopiero 'coś ruszy'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj już można zamawiać w x-kom telefony Xiaomi.

Ogólnie to zapowiada się, że już za niedługo Xiaomi będzie także dostępne u operatorów oraz w innych sklepach. Cenowo tak jak było mówione:

Xiaomi Redmi 3s 2/16GB 699zł

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16GB 999zł (drogo niestety, szkoda że nie ma wersji 3/32)

Xiaomi Mi5 3/32GB 1799zł

Ale serwis w Polsce, a w przypadku Mi5 na zasadzie door-to-door więc całkiem fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo ale jest pewny serwis i gwarancja w PL.

 

A czy orientuje się ktoś czy te modele z xkom posiadają obsługę LTE 800 (B20) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo ale jest pewny serwis i gwarancja w PL.

 

A czy orientuje się ktoś czy te modele z xkom posiadają obsługę LTE 800 (B20) ???

mi5 i redmi 3s nie mają, note 3 nie jestem pewien, bo wersja z mediatekiem nie miała, a to jest snap 650. Jednak gdzieś czytałem, że tylko jakaś wersja specjalna ma wszystkie zakresy, ale jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno 3s i Note 3 mają. Mi5 nie posiada, ale jakoś pod koniec roku/początek nowego ma trafić do sprzedaży MI5s który będzie obsługiwać LTE800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telix jest stroną znaną z kopiowania bezmyślnie materiałów prasowych, więc albo Xiaomi robi specjalne wersje dla ABC Data inne niż na ich oficjalnej stronie internetowej albo ABC data nie wie co sprzedaje. Nie chce mi się kontaktować z nimi bezpośrednio w tej sprawie i prosić o potwierdzenie, ale może komuś się będzie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telix jest stroną znaną z kopiowania bezmyślnie materiałów prasowych, więc albo Xiaomi robi specjalne wersje dla ABC Data inne niż na ich oficjalnej stronie internetowej albo ABC data nie wie co sprzedaje. Nie chce mi się kontaktować z nimi bezpośrednio w tej sprawie i prosić o potwierdzenie, ale może komuś się będzie chciało.

 

Jak ktoś ma tam konto to wystarczy poprosić handlowca o zapytanie do PM od tego. To poważna firma i na pewno uzyska się takie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czacie konsultant X-kom twierdzi, że 3s i note 3 mają band20, a mi5 nie ma. Info od opiekuna produktu. Nie umie powiedzieć dlaczego dane te są niezgodne z informacjami na stronie Xiaomi oraz szanowanych portalach ze specyfikacjami... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baronik błagam skończ... Widać, że nie masz zielonego pojęcia na temat Xiaomi i tylko siejesz ferment jakie to jest podejrzane na forum. Xiaomi występują w różnych wersjach. Na samym ali u niektórych sprzedawców można kupić normalne Xioami które obsługują B20 i tak jest też w przypadku tych ściąganych przez ABC Data, jedynie Mi5 nie posiada, a posiadać będzie w przyszłości Mi5s która ma również być dostępna w Polsce po premierze. Wygoogluj sobie Redmi 3s International Version oraz Redmi Note 3 Special Edition i poczytaj. Takie właśnie są sprzedawane przez xkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu się denerwujesz - obrażam kogoś? Nikt nie wie wszystkiego, więc uświadomiłeś mnie o wersjach specjalnych i luz - przyjmuje twoje wytłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać Redmi3s jeśli wrzucimy go do kategorii

smartfonów do 1000 zł. ?

 

Patrząc po parametrach to bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Zastanawiam się jednak z aparatem głównym w tym modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat jest bez rewelacji. Do 1000zł na pewno znajdziesz lepsze aparaty w G3 czy G Flex 2 chociażby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat jest bez rewelacji. Do 1000zł na pewno znajdziesz lepsze aparaty w G3 czy G Flex 2 chociażby.

 

A xiaomi mi4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak uważam, że LG od dłuższego czasu robi najlepsze foty w swoich flagowcach. To oczywiście subiektywna ocena :) A xiaomi nigdy nie słynęło z dobrego aparatu. Mi5 też jak na flagowca z 2016r. nie jest najlepszy i z G4 dalej przegrywa. Także Mi4 zapewne też nie będzie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...