Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się za 3 razem.

Teraz zgłosiłem włam na adres email, który był powiązany z kontem Rockstar, napisałem że zostało konto zhakowane.

Następnie prosili o podanie daty powiązania Steam z kontem Rockstar + zrzuty ekranu z danymi konta Steam.

Zrobiłem to poprzez sprawdzenie historii zakupów na Steam, i wpisaniu daty pierwszego uruchomienia pierwszej gry.

Na tej podstawie na koniec przesłali deklaracje, w której informowali co utracę po usunięciu konta. Ale jak się finalnie okazało, konta nie usunęli, tylko podmienili mi adresy e-mail, tak jak prosiłem na początku.

Wysłali link do podmiany hasła, i wszystko działa. Konto mam zachowane, adres zmieniony.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to będzie zrobione jak GTA definitve edition to podziękuję :) już chyba na emu lepiej zagrać 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedynkę niedawno nabyłem na PS4 i powiem, że tak średnio mi się grało, mając w pamięci oprawę i klimat dwójki. Wersja na PS4 otrzymała spolszczenie tekstowe, więc taką otrzymamy na PC i nie spodziewam się jakiejś lepszej oprawy graficznej, ta gra i silnik mają już swoje lata 🙄

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to przeciwieństwo user friendly. Przerwa miesiąc od grania i ponownie to samo, trzeci raz to samo, czyli oznacza, to że bug, na 2 różnych PC na przestrzeni 3 lat nadal istnieje: pliki z grą są, ale launcher nie wykrywa i pobiera od nowa. Próba naprawy gry / anulowanie pobierania powoduje automatyczne usunięcie plików z folderu :szczerbaty: Pobrałbym to w godzinę, ale po czymś takim już przechodzi ochota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem skąd macie te błędy, ja odpalam kiedy chcę i ewentualnie jedynie patcha gra musi pobrać. Gra kupiona bezpośrednio w sklepie R* czy przez Steama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep. Podejrzewam, że to jest powiazane wylogowaniem z launchera bo nie był odpalany jakiś czas. Bo nie widzę innego wspólnego mianownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiele razy resetowałem hasło do konta Rockstara i dalej jest wszystko ok,  mam nadzieję, że plików nie próbowałeś ręcznie przenosić?

Nie dzieje się może po prostu to?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kris194 napisał:

Nie dzieje się może po prostu to?

Ciężko powiedzieć bo mam normalnie pobieranie plików z realnym transferem. Może sprawdza, może nie. Nadal czas jest taki sam jakbym pobierał od zera - już to przerabiałem. Anulowanie tego, automatycznie kasuje wszystkie pliki. No cóż. Jeśli to sprawdzanie plików to też durne bo trwa to mega długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, FataIity napisał:

Ciężko powiedzieć bo mam normalnie pobieranie plików z realnym transferem. Może sprawdza, może nie. Nadal czas jest taki sam jakbym pobierał od zera - już to przerabiałem. Anulowanie tego, automatycznie kasuje wszystkie pliki. No cóż. Jeśli to sprawdzanie plików to też durne bo trwa to mega długo

Uruchom menedżer zadań i zobacz jak wygląda aktywność karty sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wciągnęła mnie Valhalla i po namyśle zdecydowałem się na drugie w życiu podejście do RDR2. Przeszedłem grę kilka lat temu (na o klasę słabszym niż dziś sprzęcie), ale mknąłem do przodu z naciskiem na fabułę. Teraz więcej się pokręcę po okolicy, porobię poboczne i pooddycham powietrzem tego arcydzieła.

 

Epicki jest ten zimowy początek, świetnie oddaje klimat przedstawionej sytuacji. Na szczęście niewiele pamiętam z misji, tak więc szykuje się kilkadziesiąt wieczorów z dziełem wybitnym, znów się jaram 😎

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten port to nadal crap nad crapy i nienawidzę go szczerą nienawiścią. Po dziś dzień dźwięk w cutscenkach losowo pierdzi i mapa oraz menu pauzy potrafi łapać dziwne przycinki.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie pierdzi :lol2: Nawet bledu nie mialem kiedy to ludzie nie mogli odpalic gry :szczerbaty:

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też bez żadnych błędów i crashy a jeszcze miałem dodatkowo kilkanaście modów wgranych. 

Edytowane przez Godlike_(UT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedyne crashe były przez niestabilne OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na stabilność nie narzekam odkąd wypuścili aktualizację naprawiającą ERR_GFX_STATE, od tamtej pory spokój ale zaczęły się jazdy z audio i przymulonym interfejsem pauzy oraz mapy. Nie pamiętam już który z userów miał to samo w GTA 5 i ponoć tam pomógł mu lock na 60fps przez panel ustawień Nvidii. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Phoenix. napisał:

Mi nic nie pierdzi :lol2: Nawet bledu nie mialem kiedy to ludzie nie mogli odpalic gry :szczerbaty:

U mnie to samo, ale na tym forum niektórzy proboewli mi wmówić że to nie możliwe, bo skoro u niego się sypie to u mnie też musi 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest z tym audio nie tak, masę widziałem postów w tej sprawie i co jakiś czas dochodzą nowe, nie wiem co jest grane bo kiedyś też tego nie miałem - karta audio ta sama co wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nie mogłem odpalić przez aplikację RGB Fusion. Po odinstalowaniu od razu ruszyła. Ale to i tak nie jest gra dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie trochę (4 godzinki) pograłem po 2 miesiącach przerwy w RDO i zadziwia mnie to wszystko. Nic w moim UV/OC RTXa się nie zmieniło, dalej proc ustawiony po mojemu z UV, ram z zacieśnionymi dość mocno timingami z LL i zero wywalania. No nie robiło mi to kiedyś różnicy, wyłączałem MSI Afterburner z Rivą i gra hulała, ale, że teraz nie muszę tego robić z tymi samymi profilami UV/OC to tego już nie rozumiem. Inne, nowe stery nvidii mają na to wpływ? Nie sądzę...

Rzeczywiście są rzeczy na tym świecie, które się fizjologom nie śniły. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka sterow wstecz byly poprawki do tej gry ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną 35 % fabuły. Kompletnie nie czuję, że gram drugi raz. Zwracam uwagę na inne rzeczy, staram się wyłapywać smaczki w interakcjach kompanów, pilnować reputacji, dbać o obozową michę 😁 Misji praktycznie w ogóle nie pamiętam. Oczywiście pewne kluczowe elementy są już nie do wymazania z pamięci, ale nie psuje to zabawy. Gra, dla mnie, wybitna.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...