Skocz do zawartości
STALKERqwe

Destiny 2 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem nieźle się to prezentuje.Nawet polska wersja brzmi lepiej niż na pierwszym zaprezentowanym trailerze.Powoli przekonuje się do kupna:)

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypatrujcie tanich kodòw z promocji nvidia na ale drogo ;)

Myslisz ze będą kody a nie redeem na bnet z linkiem z GFE?

Edytowane przez waszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody do wykorzystania w NvEx i dodania w bibliotece Battleneta.

Coś czuję że to nie będzie takie proste."Do aktywacji wymagany jest GeForce 1080 i 1080Ti"-Oby tylko do programu Experience. Potem drugi klucz wklepiemy do aplikacji BN. Gorzej jak od razu będzie trzeba połączyć swoje konto Battle.Net(nie otrzymamy drugiego klucza tylko link do bezpośredniego połączenia z aplikacją).Wtedy jak dla mnie lipa,bo będzie wysyp Destiny 2 na allegro ale kont a nie kluczy.

Obym się mylił,bo chętnie kupię nowiuteńki kodzik za 120-150zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa. Trzeba będzie kupić klucz po pełnej cenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z tymi kluczami promocyjnymi to NVIDIA się już wycwaniła i bez odpowiedniej karty graficznej dedykowanej tej promocji nie zrealizujemy kodu. Radze na to uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup kluczyk z promocji i wpadnij z piwkiem to udostępnie Ci kompa ;)

 

Istnieje limit aktywacji jednego klucza na GPU, wiec juz nie pomozesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam się jak to kupić. Na plati mają za 25 euro tylko czy jak kupię to będzie tam pl? To jest pytanie które mnie interesuje najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem normalnie na stronie Blizzarda bez żadnego kombinowania - Destiny 2 + karnet na wszystkie dodatki w pakiecie

 

0woUYwJ.jpg

 

Jak widać na załączonym obrazku klucz z tej dystrybucji jest globalny

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie cebulowe klucze po 35euro z regionem na europe powinny posiadać rodzimą wersje. Do premiery jeszcze trochę czasu to poczekam jednak aż ktoś potwierdzi informację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Podobno NVIDIA Experience pobiera informacje o numerze referencyjnym GPU i jeśli raz aktywujesz klucz z danej promocji to drugi nie będzie już działać na tym samym GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Destiny bez dodatków (i na 95% będzie podobnie w dwójce) jest brutalnie wykastrowane i by móc cieszyć się w pełni tą grą zakupienie dodatków jest nieuniknione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zostaje cdkeys Gra juz za 141zl ;)

 

gdzie jest taka cena? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie kupi jak sp bedzie za stowke ;)

 

Kiedy preload bety :hmm:

Sp do destiny za stówke :E acti trzyma za morde ceny przepustki. Do tego ich dlc są strasznie drogie. Do jedynki jeden z dodatków kosztował 40euro. Cała pierwsza część,jak sie grało regularnie kosztowała bodaj coś ok 800zł z wszystkimi dodatkami :E

To nie dywizja ze sp można było dostać za "stówke" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem z tymi cenami i biorę za te 25euro. Najwyżej będę na vpn rosyjskim grał (mam świetny za 1,40euro licencja na rok) Dla mnie to niczym się nie różni od uruchomienia steama przed włączeniem właściwej gry tyle co w vpn kliknę ;)

Edytowane przez dishar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie kupi jak sp bedzie za stowke ;)

 

Kiedy preload bety :hmm:

 

Season Pass dla posiadaczy podstawki na Battle.necie jest juz za niecale 110 PLN ;-) wystarczy wejsc na us.battle.net, a konkretnie - https://us.battle.net/shop/en/product/destiny2 - mamy ceny w dolarach. pozniej wybieramy Destiny 2: Game + Expansion Pass Bundle, dostajemy rabat za podstawke na koncie i wychodzi 30$ ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam. SP za ok 110zl to dobra cena. Chociaż diabli wiedzą co tam jeszcze w głowach activision sie nie narodzi żeby ściągnąć z nas kase ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem z tymi cenami i biorę za te 25euro. Najwyżej będę na vpn rosyjskim grał (mam świetny za 1,40euro licencja na rok) Dla mnie to niczym się nie różni od uruchomienia steama przed włączeniem właściwej gry tyle co w vpn kliknę ;)

 

Żebyś się tylko nie naciął tak jak z Destiny (miała być edycja z wszystkimi dodatkami a wiadomo jak wyszło ;)) bo znowu nie pograsz :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z destiny to była moja wina bo nie doczytałem o tych wersjach (sam wiesz że dziwne te oznaczenia były) W każdym bądź razie co kupiłem było zgodne z opisem.

Tutaj od razu kupuję klucz do Battelneta więc nie ma problemu. Same ewentualne dodatki mogę dokupić z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass dla posiadaczy podstawki na Battle.necie jest juz za niecale 110 PLN ;-) wystarczy wejsc na us.battle.net, a konkretnie - https://us.battle.net/shop/en/product/destiny2 - mamy ceny w dolarach. pozniej wybieramy Destiny 2: Game + Expansion Pass Bundle, dostajemy rabat za podstawke na koncie i wychodzi 30$ ;-)

 

O jaką podstawkę chodzi, bo tam, gdzie piszesz za tę wersję stoi 89,99 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez obaw, Activision wydoi nas wszystkich do zera czy tego chcemy czy nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się wstrzymać z kupowaniem SP bo może okazać się, że gra jest kiepska albo kogoś nie wciągnie, SP zawsze można później dokupić i to zapewne w niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...