Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeeee :E 2 tygodnie po powrocie konsoli z serwisu... będę musiał ją ponownie odesłać z tego samego powodu :E Fart jak ch.... :D

 

@Up: Cena jak dla mnie spoko, w EURO zawsze pewniej. Do tego jak są raty 0% to warto sobie płatność rozłożyć. :)

 

Co się dzieje z konsolą? Niedawno była dobra promocja w OleOle 2049zł za konsolę i 100zł kupon za każde wydane 1000zł, czyli XOX wyszedł 1850zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlast 2 mi się nie podobał zbytnio. Nawet go nie skończyłem. Dużo lepszy jest The Evil Within 2 czy RE7.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Outlast 2 mi się nie podobał zbytnio. Nawet go nie skończyłem. Dużo lepszy jest The Evil Within 2 czy RE7.

 

No ja obadam. Bo Outlast 1 była bardzo fajna a DLC do 1 był znakomity zwłascza finał powiązany z jedynką. Dlatego gorąco czekam na dwójeczke. Evil Within 2 też musze nadrobić, ale wpierw 1... Re 7 przeszedłem bardzo fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz odpaliłem FH3 po aktualizacji.

Po prostu graficzna miazga i opad szczeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quantum Break.. http://allegro.pl/quantum-break-xbox-one-nowa-bez-folii-wys-24-i6793392558.html - możecie zerknąć na tę aukcję? COś cena niska i może to być jakis haczyk.

Żaden haczyk, jakiś czas temu dałem za użwykę w stanie idealnym 1zł więcej i był niewykorzystany kod na Alan Wake. Tutaj masz aukcje bez kodu.

 

Co polecisz innego ciekawszego na XOX z obsługą HDR? Oprócz Forza bo jakoś nie lubie torówek :)

Rozumiem, że Forza Horizon była brana pod uwagę, ewentualnie już grałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały test One X na NFS Payback

jako że podawano wydajność podobną do gtx 1070 to :

One X - 1080p 30fps

GTX 1070 - 1080p ustawienia Ultra 60fps

GTX 1070 - 2k ustawienia Ultra 60fps

GTX 1070 - 4k ustawienia Ultra 30fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o FPS to XOX ma wąskie gardło ze względu na Procesor, GPU jest naprawdę OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Rozumiem, że Forza Horizon była brana pod uwagę, ewentualnie już grałeś?

 

Zamierzam właśnie sobie to skołować. Nigdy nie grałem w żadne Forza. Motorsport to nie dla mnie bo to torówka a Horizon to ponoć coś z otwartym światem - czyli coś co lubie - kiedyś grywałem w bardzo fajną samochodówkę - Test Drive Unlimited, to chyba coś podobnego.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o FPS to XOX ma wąskie gardło ze względu na Procesor, GPU jest naprawdę OK.

nacisk w konsoli jest kładziony na uszczuplenie mocy GPU na rzecz CPU - w końcu to pojedynczy układ, ale autorzy gier mają to lekko w pupie (szczególnie multiplatformy), do tego samo MS nie dało pełnej dokumentacji i wiele rzeczy które są zaszyte w Xbox można użyć, ale trochę na wyczucie - przynajmniej tak czytałem z informacji jakiegoś Deva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety cudów z tego CPU się nie wyciągnie - tam gdzie otwarty świat, dużo fizyki tam wychodzą braki. Jednak MS cały czas rozwija swoje narzędzia dla twórców, więc trzeba mieć nadzieję, że będzie coraz lepiej. Zdolne studio jest czasem w stanie zrobić prawie niemożliwe - np. takie Naughty Dog pod koniec ery PS3 wyciągnęło z tej konsoli naprawdę wiele w tytule The Last of US.

Edytowane przez Yacek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam właśnie sobie to skołować. Nigdy nie grałem w żadne Forza. Motorsport to nie dla mnie bo to torówka a Horizon to ponoć coś z otwartym światem - czyli coś co lubie - kiedyś grywałem w bardzo fajną samochodówkę - Test Drive Unlimited, to chyba coś podobnego.

Horizon 3 jest super i naprawdę potrafi wciągnąć. Jedna z najlepszych samochodówek w jakie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam właśnie sobie to skołować. Nigdy nie grałem w żadne Forza. Motorsport to nie dla mnie bo to torówka a Horizon to ponoć coś z otwartym światem - czyli coś co lubie - kiedyś grywałem w bardzo fajną samochodówkę - Test Drive Unlimited, to chyba coś podobnego.

To bierz i nie pytaj, bo zabawy na dziesiątki godzin i jedna z najlepszych gier poprzedniego roku tzn 2016r. jak ten czas leci, nie zdążę tej przejść zanim "czwórka" wyjdzie :E . Podobieństwo do TDU dość duże (z większych różnic jakie przychodzą mi do głowy to takie, że nie ma kupowania nieruchomości), hdr też jest.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Forza Horizon to taka arcadówka w porównaniu do MotorSport prawda? Czyli właśnie idealna dla mnie. .Oglądałem dzisiaj parę materiałów na YT i faktycznie fajna.. ale hm boje się ze moze byc trudna.. ja nie jestem rajdowcem.. Dużo trudniejsza od starego Test Drive czy podobnych gier z serii Need For speed np Mot wanted?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żenujące jest to, że ten sprzęt degraduje się w takim tempie. Pasta po kilku tygodniach użytkowania w wyższych temperaturach nadaje się do zdrapania, nałożenie termopadów i ich jakość to kpina, a zastosowany wentylator na niskich obrotach ma tak zjechane łożysko, że w połowie mieszkania słychać jak piszczy. W dodatku jakiś łoś bez wyobraźni zaprojektował układ chłodzenia w oparciu o metalową blaszkę na kształt X, która odgina się w wysokich temperaturach i doprowadza do degradacji pasty na APU :E Dołożę do tego projekt wlotu powietrza, które jest w 90% zasłonięte jak konsola stoi na podstawce a domyślny dizajn nie zakłada wlotów od frontu i masz przepis na suszarę...

 

Ma być tanio, to stosują gównianej jakości komponenty. Żaden producent przecież nie będzie używał w konsolach jakiejś normalnej pasty za te powiedzmy 40 zł, bo to nieopłacalne. To nie ten próg cenowy sprzętu, by ktoś się musiał do tego przykładać. Dożyliśmy czasów, gdzie produkt masowy, jakim jest niewątpliwie konsola, musi być w niektórych przypadkach poprawiany przez samych użytkowników, choć w założeniu powinien być raczej bezproblemowy. Dobrze jedynie, że z XOX nie jest źle, ale trzeba poczekać, jak się sytuacja rozwinie. Za krótko konsola jest na rynku. Moje premierowe PS4 nawet po wymianie pasty to suszarka, pewnie też przez wyrobienie się wentylatora.

 

 

@Azazell

Zadajesz dziwaczne pytania. Pobierz sobie demo Horizona i sam sprawdź. Co za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

@Azazell

Zadajesz dziwaczne pytania. Pobierz sobie demo Horizona i sam sprawdź. Co za problem?

 

Taa a ile waży demo tej gry na XOX? Ze 100 GB bo jest ulepszona do tej konsoli. Nie mam takiego łącza ;)) A jak już muszę pobrać tyle GB to wolę mieć na płycie lub pełniaka.

 

Mam za słaby internet w Netii max 13mbit ;/ . Chociaż też mam PLAY a kartę (Internet) i płace 45zł no ale tam jest lejek po przekroczeniu 100GB. Więc lipa nad lipa. Chociaż zastanawiam się nad zakupem routera i ściągania w nocy przy zakupie usługi "Nocny Transfer".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Demo to 21gb...

 

Zobaczę ;p pewnie + ulepszenie do XOX to 50gb :P tak jak było to z Gears of War 4 demo :>

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon to taka arcadówka w porównaniu do MotorSport prawda? Czyli właśnie idealna dla mnie. .Oglądałem dzisiaj parę materiałów na YT i faktycznie fajna.. ale hm boje się ze moze byc trudna.. ja nie jestem rajdowcem.. Dużo trudniejsza od starego Test Drive czy podobnych gier z serii Need For speed np Mot wanted?

 

Przysięgam z reką na sercu, że nie grałem w lepszą grę tego typu, czysty Arcade, piękna muza, fury, klimat, grafa, no poezja normalnie.

A ta piosenka cały czas chodzi mi po głowie, nie śmiać się, nie oglądam Vivy i pierwszy raz to usłyszałem w tej grze :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=BK_amxoUasw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To dziwne ale jakoś mam wrażenie, że mniej popularna jest ta gra od powiedzmy serii NFS? Czy mi się tylko wydaje? Mam tu na myśli Horizon bo Motorsport jest bardzo popularny. No nic a wy gracie na padzie czy przy użyciu kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon 3 jest mega popularny na xboxie. Starsze części też.

 

Tak jak pisze jak pisze hannepin. Czysty wypas :D a HDR jeden z najlepszych ze wszystkich gier hdrowych.

 

Ta gra jest stworzona na pada i gra się na nim świetnie. Sam gram na padzie w FH3 mimo, że mam kierownice T300 :E

 

Możliwości regulacji poziomów trudności i dobierania asyst masz tam tyle, że nawet największa noga w samochodówkach sobie ustawi wszystko pod siebie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale hm boje się ze moze byc trudna.. ja nie jestem rajdowcem.. Dużo trudniejsza od starego Test Drive czy podobnych gier z serii Need For speed np Mot wanted?

Jak dajesz radę w Nfs czy Tdu, to dasz radę w FH3. Można sobie wybrać model arcade i pseudo-symulacyjny plus sporo innych udogodnień bądź przeszkadzajek z poziomem trudności włącznie.

 

gracie na padzie czy przy użyciu kierownicy?

Gra bardziej pod pada, ale gram na kierze, skoro ją mam, no i lepsza immersja.

 

Serio, posiadać Xboxa, lubić choć trochę samochodówki i nie zagrać w FH3 to hm... bardzo dziwne posunięcie :E

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azazel zobacz sobie chociażby intro i pierwszy przejazd z blizzard mountain

Już w SDR wymiata, a z HDR co będzie łatwo możesz sobie wyobrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie słyszałem wcześniej o FH3 ale po obejrzeniu kilku filmików na YT mam dużą ochotę zagrać. Grafika z filmików wydaje się spoko na żywo na pewno wygląda o niebo lepiej :) Do tego ten ryk silnika jak na grę to kozacko. NFS jest bardzo popularny ze względu na starsze części jak Underground 1 i 2 z tych nowszych odsłon nic mi tak nie siadło jak dwójeczka do tej pory mam na PC i czasami sobie lubię zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niesamowicie optymistyczna, włączasz i masz banana na twarzy, ciężko to określić, to tylko a może aż wyścigi, to taki W3 swojego gatunku, tej gry nigdy nie zapomnisz, jest najlepsza w swoim gatunku. Chce się żyć w to grając.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Eh kusicie kusicie.. No nic załatwie sobie szybciej niż mysle.. Chociaż hm zobaczę jak to się potoczy.. Teraz powoli kończę już z AC Origins bo jednak chyba nie ukończę. Ale w tygodniu ma przyjść Outlast 2 i Quantum Break.. No ale w sumie wyścigi mogą być doskonałym uzupełnieniem by się zrelaksowac przy horrorze :P

 

Kurcze ale teraz dużo wydatków. Bo jeszcze czeka mnie zakup dodatku do Civilization VI (już na poczatku lutego).. Aj aj :)

 

A jeszcze jedno chwalicie Forze Horizon 3 dla trybu dla jednego gracza? Czy jednak lepiej w tej grze grać z innymi graczami?

 

Co do wyścigów to mi najlepiej się grało w Test Drive Unlimited 1 ;) oraz w NFS Underground 1 i 2 oraz Most Wanted.. I to tyle.. wszystkie nowsze gry juz mnie szybko nudziły. Dlatego do Forza podchodzę z dystansem ..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam z reką na sercu, że nie grałem w lepszą grę tego typu, czysty Arcade, piękna muza, fury, klimat, grafa, no poezja normalnie.

A ta piosenka cały czas chodzi mi po głowie, nie śmiać się, nie oglądam Vivy i pierwszy raz to usłyszałem w tej grze :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=BK_amxoUasw

 

Jak by nie hdr to byś kijem nie ruszył tego tytułu. Szkoda że nie próbujesz z nami gier na pc bez tego mitycznego dodatku-zabawa przednia z ekipą(Z NAMI) w multi. Nie potrzeba rewelacyjnej grafiki żeby się świetnie bawić...wystarczy dobre towarzystwo a ładne widoczki przestają grać główne skrzypce. Czyli rozumiem że sprzedajesz pc(albo kartę) i robisz henep wypad z ekipy na stałe? :mad2:

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...