Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj dokładnych testów, ale ten Armor bardzo się MSI udał.

Czytałem test na ppc i wygląda że ten armor dostał chłodzenie z poprzednich gamingów tylko inna kolorystyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem test na ppc i wygląda że ten armor dostał chłodzenie z poprzednich gamingów tylko inna kolorystyka.

Mam tą kartę niecały tydzień dopiero, ale mogę powiedzieć na razie tyle, że w grach nie przekroczyła u mnie 64 stopni oraz według mnie jest cicha. Jest to tylko moje zdanie na temat tej karty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem test na ppc i wygląda że ten armor dostał chłodzenie z poprzednich gamingów tylko inna kolorystyka.

Z chlodzenia tej karty bedziesz bardzo zadowolony, tempy tez, OC raczej kazda idzie na 1950Mhz a moze uda ci sie przekroczyc 2000Mhz, w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego z nowych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wczorajsze urodziny, można zaliczyć do udanych :D

 

Mam dwie karty Gigabyte RTX 2080 Ti. Szybkie pytanie, czy jest sen podłączać obie do mojego kompa? Nawet dla samych testów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

to co ty masz tylko dwoje gości na urodzinach u mnie każdy przynosi 2080ti no ci biedniejsi 2080 ale to na palcach jednej reki mozna zliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wczorajsze urodziny, można zaliczyć do udanych :D

 

Mam dwie karty Gigabyte RTX 2080 Ti. Szybkie pytanie, czy jest sen podłączać obie do mojego kompa? Nawet dla samych testów...

 

No jak masz 3 slotowy mostek NVlink to możesz się pobawić, miej jednak na uwadze, że Twojej platformie te karty nie pokażą swojego potencjału, nawet w 4k.

 

E:

 

Zobaczyłem jaki masz PSU, zero szans - będziesz miał shutdowny.

Edytowane przez TylkoTak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ty masz tylko dwoje gości na urodzinach u mnie każdy przynosi 2080ti no ci biedniejsi 2080 ale to na palcach jednej reki mozna zliczyć

Raz na 30 lat można :E

 

No jak masz 3 slotowy mostek NVlink to możesz się pobawić, miej jednak na uwadze, że Twojej platformie te karty nie pokażą swojego potencjału, nawet w 4k.

 

E:

 

Zobaczyłem jaki masz PSU, zero szans - będziesz miał shutdowny.

 

Procek i płyta do wymiany?

Mostka w zestawie nie było :P

 

 

To na razie nie będę się bawić, podłącze tylko jedną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na 30 lat można :E

 

 

 

Procek i płyta do wymiany?

Mostka w zestawie nie było :P

 

 

To na razie nie będę się bawić, podłącze tylko jedną.

 

No jeśli chcesz wykorzystać potencjał tych kart to tak, zmieniaj na chociażby X99 + 6850K / 6900K. PSU 1000W sensowny i możesz się bawić :)

Na 6700K przy Twoim TV 4k też pograsz bo mostek NVlink niedostatki mainstreamu przy mGPU dość dobrze niweluje (ale nie jest to nadal poziom HEDT), jednak do tego zmienić PSU musisz.

 

Z ciekawości próbowałem kiedyś pobawić się na niekręconym 7700K + 2x GTX 1080Ti bez OC również przy Corsairu RM650X, shutdowny co chwila - no ale to nie dziwi bo fizycznie nie miało prawo działać ;-)

Edytowane przez TylkoTak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chcesz wykorzystać potencjał tych kart to tak, zmieniaj na chociażby X99 + 6850K / 6900K. PSU 1000W sensowny i możesz się bawić :)

Na 6700K przy Twoim TV 4k też pograsz bo mostek NVlink niedostatki mainstreamu przy mGPU dość dobrze niweluje (ale nie jest to nadal poziom HEDT), jednak do tego zmienić PSU musisz.

 

Z ciekawości próbowałem kiedyś pobawić się na niekręconym 7700K + 2x GTX 1080Ti bez OC również przy Corsairu RM650X, shutdowny co chwila - no ale to nie dziwi bo fizycznie nie miało prawo działać ;-)

 

Dzięki do informacje thumbup.gif Mam sporo zaległości w starszych tytułach, to pomęczę na razie jedną kartę w 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się pomału do msi rtx 2070 armor. Czy za 2300 warto brać nową? :hmm:

 

 

Porownanie najtanszego i najdrozszego modelu, jak widac rmp wentyli i tempy sa po prostu smieszne, chlodzenie nawet w tej najtanszej wersji spisuje sie swietnie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZfHV-9i-Ss4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał potrzebę to Titan RTX jest już dostępny do kupienia na stronie nvidii. Ciekawe kiedy pojawią się jakieś testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z Was zdaje się nie bierze pod uwagę jeszcze jednej kwestii, czyli czasu, i zmęczenia materiału. Czy chłodzenia w tańszych wersjach będą sie zachowywać tak samo jak w tych droższych po roku używania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o najtańszego MSI armor to nie ma tu co brać pod uwagę i czym się przejmować, na tej karcie są wentyle TORX 2.0 te same co były na wersjach Gaming Z/X na 1070/1080/1080Ti

 

Tak samo sam radiator jest masywny i ma 5x HP świetnie odprowadzających ciepło z miedzianej podstawki.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał potrzebę to Titan RTX jest już dostępny do kupienia na stronie nvidii. Ciekawe kiedy pojawią się jakieś testy.

 

W Styczniu jakoś będę testował TITAN RTX. Ale ogólnie nie sądzę, żebym zmieniał 2x 2080Ti na 2x TITAN RTX, JEŚLI już to w momencie kiedy by się okazało, że mGPU nie będzie finalnie śmigać w BFV z DXR (mają to zaimplementować) oraz w "Metro Exodus" z RT czy "Shadow of the Tomb Raider" DX12 + RT (bo tak to mGPU w Tombie jest fenomenalne), MOŻE bym wziął 1x TITAN RTX dla zajawki i tyle.

 

Przewaga TITAN RTX w grach vs 2080Ti to będzie maks do 10% ogólnie rzecz biorąc. Mocą tej karty jest FP16 gdzie skubaniec na def ma 130 TFLOPS, dla porównania TITAN V 110 TFLOPS, a RTX 2080Ti 57 TFLOPS.

No, ale w grach tego nie wykorzystam, tak samo jak sumowania pamięci (TITAN RTX pozwala na sumowanie vram poprzez NVlink, czyli przy 2x GPU dostępne będzie 48 gb VRAM).

 

Ogólnie NV już przy TITAN V przesunęła karty TITAN do segmentu "Quadro dla biedoty" ;) Przez co kastrowane 2080Ti weszło w półkę cenową TITAN Xp, gdzie TITAN Xp / X Pascal / X Maxwell to były po prostu dopakowane GeForcy, a TITAN V / TITAN RTX to nieco inna para kaloszy.

Edytowane przez TylkoTak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw na niego naskakujecie, trollujecie, podpuszczacie. A jak tylko Wam odpowie, to krytykujecie i straszycie modami. Dziwna jest społeczność PCLaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co naskakujemy?

Sam gada że jest entuzjastą ma zajawkę na sprzęt itp a potem że nie kupi dla 10%.

To rozumiem że jak ktoś nie wyda 25k pln na titany rtx to już entuzjastą być nie może?

 

Czyli miara bycia entuzjastą jest wprost proporcjonalna do wydanego siana. :hmm:

Przekłądając na inne "branże" entuzjastą sportów motorowych może być tylko ten kto kupi najdroższe i najlepsze auto.

Entuzjastą wędkowania tylko ten kto ma najdroższy setup, a audiofilem też nikt być nie może kto nie ma sprzętu za..

no właśnie za ile?

Ile trzeba wydać by być entuzjastą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a audiofilem też nikt być nie może kto nie ma sprzętu za..

no właśnie za ile?

 

Entuzjaści audio muszą mieć sporo grubsze portfele niż entuzjaści sprzętu komp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że nie rozumiesz co znaczy słowo entuzjasta i tyle w temacie, szkoda offtopu.

(Ta wiem -> Trolling is a art)

 

Co polecicie z RTXów 2080Ti dostępnego aktualnie? Interesował mnie model od MSI Gaming X Trio, ale nie wiadomo, czy nie trzeba czekać do lutego. Widzę, że x-kom ma na przykład niby na stanie ASUS GeForce RTX 2080 Ti ROG Strix Advanced 11GB GDDR6 (Trocę drożej niż reszta) albo Zotac GeForce RTX 2080 Ti AMP 11GB GDDR6 albo Palit GeForce RTX 2080Ti GamingPro 11GB GDDR6 (2 slotowe chłodzenie).

Jak to aktualnie wygląda?

Edytowane przez Eleks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entuzjaści nie liczą kosztów i muszą mieć najlepszy sprzęt jaki jest dostępny.

A skąd ta definicja?

 

To znaczy, że nie rozumiesz co znaczy słowo entuzjasta i tyle w temacie, szkoda offtopu.

(Ta wiem -> Trolling is a art)

 

Co polecicie z RTXów 2080Ti dostępnego aktualnie? Interesował mnie model od MSI Gaming X Trio, ale nie wiadomo, czy nie trzeba czekać do lutego. Widzę, że x-kom ma na przykład niby na stanie ASUS GeForce RTX 2080 Ti ROG Strix Advanced 11GB GDDR6 (Trocę drożej niż reszta) albo Zotac GeForce RTX 2080 Ti AMP 11GB GDDR6 albo Palit GeForce RTX 2080Ti GamingPro 11GB GDDR6 (2 slotowe chłodzenie).

Jak to aktualnie wygląda?

Asus w testach chyba wychodzi najlepiej, jeżeli chodzi o kulturę itp.

Co do X trio, moje zamówienie wisi w X-komie od 9.11 czyli prawie półtora miesiąca i cisza.

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej padniętej RTX 2080 Gaming X Trio od MSI i sklepu Proshop. RMA i bezpłatny zwrot poszedł pod koniec listopada przez pocztę polską do niemiec, a tam następnie przez dhl do danii. Finalnie w ich serwisie wewnętrznym znalazła się 12 grudnia (2/3 czasu po trackingu spędziła w polsce, ah ta poczta polska). Dziś jest 17 grudnia, oficjalnie jeszcze nie dostałem jeszcze żadnego nowego maila, oprócz tego z 12, że do nich dotarła. Zadzwoniłem do polskiego oddziału z dopytaniem jak sytuacja, to znaleziono w wewnętrznych notatkach, że karta została przetestowana benchmarkami i wysypywała się po paru minutach + losowe czarne ekrany. Najpewniej dostane po prostu nową sztukę, bez siłowania się z autoryzowanym serwisem od MSI, tylko ponoć są zawaleni robotą bo święta i może być lekkie opóźnienie.

 

Kupa czasu. współczuję. Dla porównania mi padł 2080 Zotac AMP i nowego miałem już po dwóch dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że nie rozumiesz co znaczy słowo entuzjasta i tyle w temacie, szkoda offtopu.

(Ta wiem -> Trolling is a art)

 

Co polecicie z RTXów 2080Ti dostępnego aktualnie? Interesował mnie model od MSI Gaming X Trio, ale nie wiadomo, czy nie trzeba czekać do lutego. Widzę, że x-kom ma na przykład niby na stanie ASUS GeForce RTX 2080 Ti ROG Strix Advanced 11GB GDDR6 (Trocę drożej niż reszta) albo Zotac GeForce RTX 2080 Ti AMP 11GB GDDR6 albo Palit GeForce RTX 2080Ti GamingPro 11GB GDDR6 (2 slotowe chłodzenie).

Jak to aktualnie wygląda?

 

Mam tego rtx-a 2080ti od Zotac i powiem że kultura pracy tej karty jest bardzo dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw na niego naskakujecie, trollujecie, podpuszczacie. A jak tylko Wam odpowie, to krytykujecie i straszycie modami. Dziwna jest społeczność PCLaba.

 

Nie bez powodu ten typ użytkowników z problemami, widzę w ten oto sposób ;-)

 

48395380_500155293807303_5937968303069724672_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=aceb2db790c3f2850cf9b9ae0bd20906&oe=5CA0279E

 

Dlatego też im nie odpisuje, ani też za bardzo nie zaglądam w ich radosną twórczość. Chyba, że ktoś zacytuje delikwenta to wtedy widzę i się pośmieje z takiego.

 

Wiadome jest, jaka nimi kieruje intencja i jak wiele osób na tym forum jest toksycznych, po prostu ignorować trzeba i śmiać się z ciasnych umysłów ;-)

 

Co do TITAN RTX, to ani Xeonów ani Quadro nie kupuje do kompa i dziwne jest to, żebym je kupował. A, skoro TITAN od Volty przeszedł do oddzielnego segmentu to też inaczej na to patrzę.

 

@dadi82

 

W kwestii braku zrozumienia pojęcia "entuzjasta" cóż, ja czy Ty nie jesteśmy od tego, żeby edukować mało kumatych, ich problem. Inna sprawa to fakt, że próbują szpileczki wbijać, robiąc tym samym z siebie samych pośmiewisko. Norma tutaj :)

 

To znaczy, że nie rozumiesz co znaczy słowo entuzjasta i tyle w temacie, szkoda offtopu.

(Ta wiem -> Trolling is a art)

 

Co polecicie z RTXów 2080Ti dostępnego aktualnie? Interesował mnie model od MSI Gaming X Trio, ale nie wiadomo, czy nie trzeba czekać do lutego. Widzę, że x-kom ma na przykład niby na stanie ASUS GeForce RTX 2080 Ti ROG Strix Advanced 11GB GDDR6 (Trocę drożej niż reszta) albo Zotac GeForce RTX 2080 Ti AMP 11GB GDDR6 albo Palit GeForce RTX 2080Ti GamingPro 11GB GDDR6 (2 slotowe chłodzenie).

Jak to aktualnie wygląda?

 

Ja niezmiennie polecam 2080Ti TRIO, już w wypadku 1080Ti Trio oraz 2080 Trio z którymi sporo czasu spędziłem, byłem pod ogromnym wrażeniem kultury pracy tych chłodzeń oraz temperatur jakie zapewniają.

W mojej ocenie ASUS STRIX wypada gorzej, chociaż również jest to konstrukcja bardzo porządna.

Edytowane przez TylkoTak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 2080 ti x trio to ja już nie wytrzymałem jak dzwoniąc na infolinię uslyszalem ze zamówienie kogos z 18 września dalej nie zrealizowane, a moje z początku listopada to ciekawe ile bym jeszcze czekał. Zamówiłem 2 zotaci 2080 ti ampy w tej samej cenie i wczoraj je odebrałem. Co do kultury pracy to porównując to z 5 letnia gwarancja zotaca to wolę zotaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta definicja?

 

 

Asus w testach chyba wychodzi najlepiej, jeżeli chodzi o kulturę itp.

Co do X trio, moje zamówienie wisi w X-komie od 9.11 czyli prawie półtora miesiąca i cisza.

 

Zapewne poczekasz.. tak pisałem wcześniej styczeń jest niepewny..

 

Jestem na liście w zupełnie innym sklepie i powiedziano mi, że dopiero koncówka stycznia może pojawią się modele trio x/duke.. Na razie dostępne od ręki są modele zotac i gainward..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...