Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

olchu

Sterowniki do karty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój komputer:

Procesor -Intel i5-3470 CPU @ 3.20 GHz

Płyta: MSI MS-7758

Karta graficzna: AMD Radeon 7850HD 1GB

RAM: 8GB

Win 7

 

Sprawa wygląda tak: włączyłem Civilization 6 (zawsze działa normalnie) i komp się zaciął. Ekran się zwiesił. Zrestartowałem go. Podczas uruchamiania pojawił się błąd Windows -> dałem napraw ale to nic nie pomogło. Zrobiłem format, zainstalowałem świeży Windows 7. Nie mogę zaistalować poprawnie sterowików do karty graficznej - po instalacji pojawia się komunikat, że instalacja nie przebiegła poprawnie (error 1603). Po restarcie systemu pojawia się znowu błąd windows... Natomiast po instalacji Win 10 jak już sam pobierze sterowniki pojawia się czarny ekran i znowu błąd Windows -> przywróć do ustawień początkowych. Co to może być? Dodam, że bez sterowników do grafy komputer na Win 7 chodzi normalnie. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie karta graficzna skapitulowała z racji wieku, pewnie zimne luty skoro bez sterownika jeszcze dycha. Mozesz sprobowac wypiec karte w piekarniku, na jakis czas powinno pomoc, chociaz nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie karta graficzna skapitulowała z racji wieku, pewnie zimne luty skoro bez sterownika jeszcze dycha. Mozesz sprobowac wypiec karte w piekarniku, na jakis czas powinno pomoc, chociaz nie zawsze.

na pewno już z nią amen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje, mozesz probowac roznych systemow, sterownikow, ale efekt bedzie raczej taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Czyli medycyna i fizyka są nieeleganckie, dobrze wiedzieć. Nie, bo od tego jest lekarz. Powie też przy okazji które częstotliwości cierpią najbardziej w pierwszej kolejności zarówno od czynników zewnętrznych, jak i pod wpływem procesu starzenia się. W swoim poście nie napisałem nic, co byłoby ujmą dla czyichś preferencji. Choć często preferencje wynikają właśnie z tego, kto ile słyszy danych częstotliwości. A co też zaznaczyłem w swojej recenzji. Przy okazji, zakładam że niechcący, przyznałeś mi rację. Nie sądzę. Po prostu rozpisałeś się bardzo obszernie na prosty i oczywisty temat. Różnica między jednym a drugim polega na tym, że anatomię można określić i może być to wartość wymierna, jak np. kąt nachylenia uszu czy rozstaw głowy i co za tym idzie zmierzyć siłę docisku danych słuchawek przy określonym rozstawie. Subiektywne może być natomiast czy komuś podoba się kolor czarny tychże słuchawek, czy może czerwony. Potencjalnie. Choć przypomina mi się też takie dosyć brzydkie powiedzenie o muchach.
    • Tak niestety jest. Jednak dla mnie serwery w USA działają zdecydowanie lepiej. Jakiś wielkich opóźnień nie zauważyłem. W trakcie zamkniętych testów wspominali, że w botach są za małe organy wewnętrzne i dla tego potrafią przyjąć sporo pocisków jak gąbka. Widać nie naprawili. Z wrogimi PMC-mi jest zdecydowanie lepiej. ps. Powoli zaczyna mnie już irytować latanie helką. I to tak fest. 
    • Pisałem wcześniej w innym wątku, gdzie była dyskusja o CPK, że powinien powstać tam gdzie jest Modlin. Wtedy linie kolejowe prowadziłyby do Warszawy, co zwiększyłoby ich opłacalność, a dobrze zorganizowane mogłyby sprawić, że ludzie zrezygnowaliby z podróży samochodem do stolicy, wybierając pociąg. Tym bardziej, że taki wspomniany Grójec to obecnie w dużej części "sypialnia" Warszawy i szybkie połączenie z centrum byłoby bardzo korzystne, bo póki co autem jedzie się szybko do lotniska Chopina a dalej trzeba się bujać w korkach jeżeli ktoś potrzebuje jechać do centrum. Edit: O tu pisałem No ale jestem pclabowym ekspertem od ekologii, który przecież się nie zna    
    • Przecież RE4 już dawno został naprawiony. Cisnę wszystko na max na 10 GB karcie, gdzie gra mi pokazuje 3 GB ponad na czerwono i nic się nie dzieje. Żadnych crashy czy spadków FPS.
    • 3 lata temu jak wyszedł RE Village ludzie odkryli już, że ustawianie najwyższych opcji w tym textur 8GB na kartach 8GB nie jest najlepszym pomysłem
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...