Skocz do zawartości
kater

zakup na Amazon i długi czas wysyłki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak produkt nie jest prime to większość idzie z chin, a kupuje dużo to nie piszcie mi tu że gadam bzdury. Jedyna przewaga to gwarancja. Dlatego jak czegoś szukam to przy okazji sprawdzam też chińskie strony bo i tak jest czekam miesiąc a jest taniej.

 

Up: Chiny się kłaniają

 

cuda panie cuda, ja jakos z Chin nie dostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak produkt nie jest prime to większość idzie z chin, a kupuje dużo to nie piszcie mi tu że gadam bzdury. Jedyna przewaga to gwarancja. Dlatego jak czegoś szukam to przy okazji sprawdzam też chińskie strony bo i tak jest czekam miesiąc a jest taniej.

 

Up: Chiny się kłaniają

Widocznie po pierwsze nie kupujesz od Amazonu tylko jakichś zewnętrznych sprzedawców którzy na Amazonie towary wystawiają, a po drugie wybierasz tych z chin :P

Zdajesz sobie sprawę, że Amazon to platforma sprzedażowa a nie tylko sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to kompromituje sklep i SŁUSZNIE! Ja nic tam nie zamawiam, bo nie wiadomo od kogo się kupuje. To tak jakby kupować na chybił trafił z Allegro, nie ważne czy wielka sieć handlowa czy garażowy oszust. Wiadomo w wielkich sieciach też bywają przekręty, ale nie te największe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wiadomo. Zawsze jest to napisane.

 

Przykładowy przedmiot:

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B07BX779Y2/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

 

Masz przy każdej opcji kto sprzedaje, skąd jest wysyłka, czy jest darmowa, czy jest realizacja przez Amazon czy nie.

Amazon to nie jest sklep tylko platforma sprzedażowa, na Amazonie sprzedaje Amazon, sprzedają sprzedawcy poprzez Amazon oraz sprzedają sprzedawcy niezależni. Nie bardzo widzę co tu kompromitującego - najwyżej Twoja niewiedza w temacie tego jak funkcjonuje Amazon.

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W systemie/na stronie masz jasno opisane od kogo kupujesz produkt. Trzeba jedynie przeczytać.

 

Produkty na Amazonie, sprzedawane przez Amazona nie są sprowadzane z Chin. Czasami jednak rzadkie produkty mają długie czasy dostaw - może idą z innych hubów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W systemie/na stronie masz jasno opisane od kogo kupujesz produkt. Trzeba jedynie przeczytać.

 

Produkty na Amazonie, sprzedawane przez Amazona nie są sprowadzane z Chin. Czasami jednak rzadkie produkty mają długie czasy dostaw - może idą z innych hubów?

AAaaa jak czegoś nie ma lokalnie to Ci mogą nawet zrobić przerzutkę z UK czy ESP :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem dziś konto na Amazon.de.Chciałem kupić pamięć G.Skill aegis. Jak doszło do podania adresu wysyłki , to wyskoczyło,że przedmiot nie może być wysłany pod podany adres. Nic nie pisze przy pamięciach,że nie wysyłają do Polski. Ktoś pomoże,może coś źle robię.To są pierwsze pamięci z linku za 68.90 E

 

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01HFR8R2S/ref=olp_to_sims?ie=UTF8&selectedSims=B01AIZZ46G%2CB07HD8SR58%2CB013J7T5K6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem dziś konto na Amazon.de.Chciałem kupić pamięć G.Skill aegis. Jak doszło do podania adresu wysyłki , to wyskoczyło,że przedmiot nie może być wysłany pod podany adres. Nic nie pisze przy pamięciach,że nie wysyłają do Polski. Ktoś pomoże,może coś źle robię.To są pierwsze pamięci z linku za 68.90 E

 

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01HFR8R2S/ref=olp_to_sims?ie=UTF8&selectedSims=B01AIZZ46G%2CB07HD8SR58%2CB013J7T5K6

Podaj Linka, ale prawdopodobnie sprzedawca nie chce wysylac rzeczy do polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj Linka, ale prawdopodobnie sprzedawca nie chce wysylac rzeczy do polski.

Ale nie pisze nic ,że nie wysyłają do Polski. Pisze,że wysyłka gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie pisze nic ,że nie wysyłają do Polski. Pisze,że wysyłka gratis

Jak nie jesteś zalogowany to zakłada, że wysyłka do kraju domyślnego dla danej strony: .com, .de .fr itd... Gdzieś tam się da wklikać gdzie wysyłają, a gdzie nie, ale krajów na świecie jest kilkaset i byłoby nieczytelne trzymać to na wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale nie pisze nic ,że nie wysyłają do Polski. Pisze,że wysyłka gratis

To jest norma, Ja obecnie przebywam w AT wiec Amazon DE jest moim oficjalnym sklepem, czesto mi znajduje rzeczy i zazwyczaj jest info "Przesyłka nie może byc wysłana na podany adress" mimo że mam normalnie wysyłka gratis w prime. Niestety nic z tym nie zrobisz. Ich stronka i appka tego niestety nie filtruje, a co zabawniejsze czasami wlasnie pojawia sie to przy checkout. Pamietaj że na Amazon sprzedaja też sklepy i one moga miec rozne polityki wysylkowe.

Edytowane przez Kłaczkov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj chwile, bo to jakiś ewidentny błąd na stronie.

 

Amazon.de do Polski jedynie Kindli czasami nie wysyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...