Skocz do zawartości
Lazama

Assassin’s Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Również czekałem na ten klimat. Czekam jeszcze na Assassina: Ninja w Feudalnej Japonii. Tam to będzie dopiero klimat dla cichego zabójcy. Typowy jak w pierwszej części.

 

Odnośnie gry. Pewnie zostanie mechanika z dwóch ostatnich części. Nie wiem czy to dobrze bo ostatni Assassins w jaki grałem to ten na Karaibach. Black Flag jest mega.

Spodziewam się, ze lokacje mogą być podobne do tych z części III. W Skandynawii same góry i małe wioski przy morzu. Anglia to otwarte ziemie i ewentualnie niewielkie zamki.

Pewnie będzie Paryż. Ale wtedy była to osada. Zobaczymy co wykombinują.

Edytowane przez desmoRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czego Wy chcecie od gier Ubisoftu? :P Tytuły z ostatnich lat to super gameplay i świetna grafika. Tylko Breakpoint im coś nie wyszedł - nuda...nie mogę się do tego przekonać.

Teraz to już nie wiem czy trollujesz czy ty tak na poważnie :E

 

Dostaję raka gdy czytam takie rzeczy :E

 

 

Ja dostaje raka jak ten ubi kosi kasę od takich naiwnych graczy, za żadna grę od ubi bym nie zapłacił, biorę tylko za darmo

Mam tak samo jak wy.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się czasy zmieniły. Teraz romanse LGBT, a kiedyś przy premierze Resident Evil 5 wielka afera rasistowska, bo akcja dzieje się w Afryce i tylko do Murzynów strzelają. No jak tak można pytam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pojawił się Wiedźmin i oburzenie! Nie ma kolorowych. Trzeba to naprawić. W serialu nawet biali są przefarbowani.

 

Sapkowski wspominał, że czarni byli tylko w Zerikkanii a nasi Arabowie w Ofirze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No W3 byla afera że nie ma czarnych elfów to teraz w każdym trailerze Cp już ktoś o innym kolorze skóry jest.

W CP 2077 możesz nawet mieć cyborga transa czarnego uchodźce który jest rasistą. :E Takie uniwersum, można wszystko.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie wiem czy trollujesz czy ty tak na poważnie :E

Cenię Ubisoft za gry takie jak: Far Cry 3-5; Watch Dogs 2; Division; Wildlans; ostatnie Assasyny. Każda z tych gier zapewniła mi masę godzin pełnych funu dlatego jestem pewny że Valhalla i Legion będą na równie dobrym poziomie ;) Tak - można mnie nazwać fanem Ubisoftu. Takie EA zawodzi mnie każdym nowym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-05-02-assassins-creed-valhalla-to-najwyrazniej-kopia-odyssey

 

Ciekawe, czyli kolejny Breakpoint? Kolejny efekt FarCry kopia jedynie tylko setting zmieniony? :Up_to_s:

Pisze to typek co zagrał parę godzin w Odyssey... Pożyjemy zobaczymy, jeszcze wcześnie wyrokować. Ja tam pokładam jakieś nadzieje w tym roku przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Również czekałem na ten klimat. Czekam jeszcze na Assassina: Ninja w Feudalnej Japonii.

 

W sumie tam nawet mieli by łatwiej, w feudalnej Japonii kobiety wojowniczki nie były niczym nadzwyczajnym czy też niespotykanym (Onna-bugeisha). :)

Edytowane przez Kandelabros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-05-02-assassins-creed-valhalla-to-najwyrazniej-kopia-odyssey

 

Ciekawe, czyli kolejny Breakpoint? Kolejny efekt FarCry kopia jedynie tylko setting zmieniony? :Up_to_s:

 

Mnie to takie arty bawia, gosciu zdziwiony ze dostaniemy podobna gre. Na co on liczyl??, przeciez to kolejny Asasyn od Ubi :lol2:

 

Moge przypuszczac ze gorszy od Odyssey nie bedzie a patrzac po tym co pisza bedzie mial jakies drobne usprawnienia tak jak Odyssey mial w stosunku do Origin. Najgorzej jak ktos liczy na gwiazdke z nieba a pozniej spada wielkie g... :lol2:

 

No chyba ze ubi w koncu czyms zaskoczy, po ost porazkach i przesunieciu terminow gier cos tam pewnie sobie wzieli do serca aczkolwiek nie znam statystyk ale Asasyn chyba sie zawsze dobrze sprzedawal mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Ubi nie powinno się ufać, już nie raz wyszedł kapiszon, Breakpoint jest jednym z przykładów. Wystarczy nie brać preorderu, poczekać na gemaplaye, recki i wtedy ewentualnie decydować, ale znając życie, mając już podstawy (czyt. Odyssey, Origins), jaki to problem, by cześć rzeczy skopiować i przykleić nowy plaster z nazwą Valhalla? Zawsze to mniej roboty, a sprzedamy za kolejne 60 Euro.

 

Assassin według mnie lepszy był w formie tych części zanim zmienił się w RPG'a. A tu mamy taką kalkę Wieśka, tylko, że tu nawet gorsza jakość fabuły itd. Nie ma co porównywać. Ja jeszcze Odysseyi nie skończyłem, po Origins, coś mi się odechciało. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam, Odyseji trzeba dać szansę /szansy :lol2:. Ja Origins łykłem na raz... A Odyseje to zmęczyłem dopiero dwa miesiące temu, a miałem pre order i co :hmm:? Oprócz gier kanapowych vs to nie gram od kilku lat w ogóle, teraz to jedynie AC jakąś mi tam radość sprawia,no i jeszcze RDR2 ale to już w ogóle inna sprawa. Mi od kilku lat AC dostarcza fajnej rozrywki, oprócz FC 3 to w nic innego od Ubi nie grałem i nie zamierzam, choć od czasu do czasu popykam w Trials(to im się udało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-05-02-assassins-creed-valhalla-to-najwyrazniej-kopia-odyssey

 

Ciekawe, czyli kolejny Breakpoint? Kolejny efekt FarCry kopia jedynie tylko setting zmieniony? :Up_to_s:

Nowością jest, co prawda, system rozwoju osad, ale warto zastanowić się, czy ten pomysł nie sprawi, że gra będzie zbyt „przepakowana” zawartością.

 

Eee...? Czy ten pan z grał w ogóle w ostatnie dwie części Assasins's Creeda? :hmm:

 

Przecież ta gra cierpi na niedobór zawartości względem regionów jakie są w niej dostępne... 70x zabij przywódce regionu, 100x walcz na polu bitwy po stronie Spartan lub Ateńczyków, 1000x zrób bounty hunta na XYZ, 10000x zrób dzienne zadanie jak w MMO... Nx przynieś, wynieś, podaj & pozamiataj.

 

Dodatkowo, jeżeli rozbudowa osady będzie wymagać materiałów craftingowych jak rozbudowa statku to przynajmniej zbieranie tego syfu będzie miało jakiś sens. Również jakieś counter-raidy mile widziane.

Edytowane przez Deniryer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Premiera była we wrzesniu/październiku 2018 jak się nie mylę, to prawie rok jak w sierpniu 2019 skończyłeś ... Czy jak Ty to liczysz? Mówię o Odyseji.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogólnie Ubi nie powinno się ufać, już nie raz wyszedł kapiszon, Breakpoint jest jednym z przykładów. Wystarczy nie brać preorderu, poczekać na gemaplaye, recki i wtedy ewentualnie decydować, ale znając życie, mając już podstawy (czyt. Odyssey, Origins), jaki to problem, by cześć rzeczy skopiować i przykleić nowy plaster z nazwą Valhalla? Zawsze to mniej roboty, a sprzedamy za kolejne 60 Euro.

 

Assassin według mnie lepszy był w formie tych części zanim zmienił się w RPG'a. A tu mamy taką kalkę Wieśka, tylko, że tu nawet gorsza jakość fabuły itd. Nie ma co porównywać. Ja jeszcze Odysseyi nie skończyłem, po Origins, coś mi się odechciało. :hmm:

Amen. W temacie o Breakpoint też było bronienie UBI i teksty w stylu "grałeś już że się wypowiadasz?" przeklikaj sobie i zobacz te same osoby są tu teraz i zabawa od początku ;). Spokojnie bez paniki tym razem się uda i będzie dobrze :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up widać pelikany nigdy się nie nauczą, tak samo jest z CoD, Far Cry, nic nowego kalka z nowymi teksturami i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up widać pelikany nigdy się nie nauczą,

 

No nie wszyscy już nawet ODIN zrozumiał o co biega czyli jednak da się wyciągnąć wnioski przez lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up widać pelikany nigdy się nie nauczą, tak samo jest z CoD, Far Cry, nic nowego kalka z nowymi teksturami i to wszystko.

Ciągli serie w startym stylu, źle bo ciągle to samo, lata krytyk. Zrobili coś nowego, poszli w "RPG", źle lepsze były poprzednie gry. I tak będzie zawsze, jednym będzie pasowało innym nie. Jakie ubi jest każdy wie, nie brać na pałę pree orderów. Chcesz kupujesz na premierę, nie, to nie. Śmieszy mnie ta wasza hipokryzja, pelikany to, pelikany tamto, a i tak prędzej czy później większość i tak kupuje i ogrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wszyscy już nawet ODIN zrozumiał o co biega czyli jednak da się wyciągnąć wnioski przez lata ;)

O to miłe zaskoczenie, Odin się uczy na błędach widać, to dobrze, ja ostatni pre-order zrobiłem w 2014 na Civilization Beyond Earth, potem już nic, jak zobaczyłem co się dzieje na rynku gier i teraz gram w starsze gry za grosze, ale pełne i ze wszystkimi DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież biorę to na premierę :E

W pre-orderze? :E

@azgan on jednak się nic nie nauczył. :E

 

 

95385474_10158595354871042_6853544868313038848_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQn3fl5um_Ed1XD20oyRKhFlKZqIa_5EAKszz50nyzPOdZOjsq3gbqOjJsqmCRkhADo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1be51baf368ac7b5012b5440893aca45&oe=5ED2F0EF

 

 

lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Ubi nie powinno się ufać, już nie raz wyszedł kapiszon, Breakpoint jest jednym z przykładów. Wystarczy nie brać preorderu, poczekać na gemaplaye, recki i wtedy ewentualnie decydować, ale znając życie, mając już podstawy (czyt. Odyssey, Origins), jaki to problem, by cześć rzeczy skopiować i przykleić nowy plaster z nazwą Valhalla? Zawsze to mniej roboty, a sprzedamy za kolejne 60 Euro.

 

Assassin według mnie lepszy był w formie tych części zanim zmienił się w RPG'a. A tu mamy taką kalkę Wieśka, tylko, że tu nawet gorsza jakość fabuły itd. Nie ma co porównywać. Ja jeszcze Odysseyi nie skończyłem, po Origins, coś mi się odechciało. :hmm:

Mnie najbardziej i tak śmieszy to chwalenie się Ubisoftu, że nad grą pracowało 15 studiów co akurat w ich przypadku oznacza tytuł tak bardzo generyczny jak tylko się da :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pre-orderze? :E

@azgan on jednak się nic nie nauczył. :E

 

 

95385474_10158595354871042_6853544868313038848_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQn3fl5um_Ed1XD20oyRKhFlKZqIa_5EAKszz50nyzPOdZOjsq3gbqOjJsqmCRkhADo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1be51baf368ac7b5012b5440893aca45&oe=5ED2F0EF

 

 

lol2.gif

 

Widocznie nawyki silniejsze od logiki

 

Sam zobacz co pisał wcześniej

 

 

Ledwo go skończyłem, grind poziom hard :kwasny:

 

 

Zero podniety po 6 sezonach Vikingów i 4 Last Kingdom.

Gamplay zapowiada się jak ten z Odyssey z dużymi walkami tylko na nowej mapce.

 

Będzie to samo co Odyssey tylko dodali więcej gór, śniegu i gór ze śniegiem :E

 

Już przy Odysey miałem kryzys więc tu też tak może być.

 

Najgorsze źe bez grindu na pobocznych nawet samej fabuły nie można przelecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak kto do tego podchodzi - jeśli dawkujesz sobie stopniowo gry Ubisoftu i trzymasz je na dysku przez długi czas odpalając je raz na jakiś czas to znużenie nie powinno być odczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...