Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba ci się za to, że jest drewniany, działa na archaicznym silniku gdzie wszystko jest sztuczne/plastikowe i nie ma nawet podstawowej fizyki czy destrukcji otoczenia czyli jak w grach z przed 10 lat?

Tak bo przypomina to klimat MW1. Od CoDa multi niczego więcej w sumie nie wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo przypomina to klimat MW1. Od CoDa multi niczego więcej w sumie nie wymagam.

To masz niskie wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do której beta ? miało być do 19 ale widzę, że dalej śmiga

Właśnie wyłączyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz niskie wymagania

 

Czasami warto obniżyć poprzeczkę bo się nie doczekasz tego czego oczekujesz ;) Ważne że jest fun z gry.

Co z tego że gra jest ładna jak jest nudna jak flaki z olejem (Meto Exodus)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gracie dla grafiki czy gameplayu? Bo co poniektórzy oczekują graficzne crysisa czy lepiej a później będą płakać że im ledwo na średnich działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego i drugiego. W grach od DICE jakoś udało się to osiągnąć a śmiga to w natywnym 4K na Ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego i drugiego. W grach od DICE jakoś udało się to osiągnąć a śmiga to w natywnym 4K na Ultra.

Preciez Ty nie grasz w Multi a najwiecej tutaj jestes rozczeniowy w stosunku do tej gry a paradosk taki, ze najmniej to przeszkadza tym co graja i dobrze sie bawia :D W kazdym tyt ciagle placzes na cos i najwiecej jest twoich postow z narzekaniami :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał bardzo BO4, uważam tę grę za lepszą niż Battlefield V,

...

Słowo klucz podobał, mnie również. Stawiałem go najwyżej w tej generacji w moim personalnym rankingu grało mi się wyśmienicie. Jednak ten CoD został zniszczony przez samo Treyarch. Gra kompletnie straciła tożsamość i chce być grą dla każdego niestety tak się nie da. Pełno kolorowych głupotek. Bronie się świecą, migają a skiny postaci są tak kolorowe, że przypominają przedstawienie w cyrku. Do premiery MW wracam do WW2 to dziwne ale w tego CoDa nadal gra mi się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preciez Ty nie grasz w Multi

 

W nowe CoD już nie, ale grałem za czasów 2 i pierwszego MW teraz tylko singiel. W innych grach jak najbardziej gram w multi. W WW2 dosłownie chwilę się pobawiłem i poszła w odstawkę.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo jestem ciekawe jak rozwiaza problem z mydelkiem, jest to jedyna rzecz, ktora mi tak z grubsza przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz podobał, mnie również. Stawiałem go najwyżej w tej generacji w moim personalnym rankingu grało mi się wyśmienicie. Jednak ten CoD został zniszczony przez samo Treyarch. Gra kompletnie straciła tożsamość i chce być grą dla każdego niestety tak się nie da. Pełno kolorowych głupotek. Bronie się świecą, migają a skiny postaci są tak kolorowe, że przypominają przedstawienie w cyrku. Do premiery MW wracam do WW2 to dziwne ale w tego CoDa nadal gra mi się bardzo dobrze.

Mi te pierdoły nie przeszkadzają, bo gameplay jest dobry. Dla mnie WW2 na PC jest zupełnie niegrywalnym kupskiem, na konsoli też mi się specjalnie nie podobało, ale nawet jakby było lepiej, to i tak nie gram w strzelanki na takim sprzęcie. MW ma dobry feeling strzelania, ale TTK i TTD będą musieli zmienić, zoptymalizować kod sieciowy, no i pozmieniać trochę mapy (oświetlenie, bo już pewnie nic z tymi zaułkami nie zrobią). W sumie to najlepiej by było wrócić do pierwszego Black Ops, uwielbiam tamto multi, no ale BO4 jest jeszcze na tyle dobre, że nie chce mi się pobierać starszego :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to najlepiej by było wrócić do pierwszego Black Ops, uwielbiam tamto multi, no ale BO4 jest jeszcze na tyle dobre, że nie chce mi się pobierać starszego :lol2:

 

 

Jak dodadzą mapki wielkości i jakości tych z MW2 czy BO1 to będzie się miodzio grało. Te z bety, wielkości kibla są bez sensu i nie wierzę, żeby wszystkie takie były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up bo to CGI które będziemy oglądać podczas loadingów

 

Gdyby tak właśnie wyglądała grywalna część nowego CoD to nie mam pytań ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widac ze te sceny sa na silniku gry raltime wiec zapowiada sie miodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są takie same CGI jak w poprzednich CoD i nie są real-time. Ukryte ekrany ładowania i tyle

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie moze byc ciekawie ;)

 

Singla CoD zawsze miał genialnego pod tym względem cała seria BF jest lata świetlne mimo lepszej grafiki i fizyki. A Ty się dziwisz że ludzie kupują CoD dla kampanii :D

 

W singlu nawet nie widać tak tych ułomności z fizyką bo są efektowne skrypty to wychodzi właśnie w multiku.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie przypomina Multi :o

 

Trailer miazga, ale takiej grafy to nie uświadczymy w SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna miazga bo już widać, że wstawili kobiety jako bohaterów wojennych. Będzie młoda i stara siać pogrom wśród setek terrorystów i tyle zostanie z klimatu poprzednich MW, gdzie Soap, Grigs, Price i spółka jako turbo elitarni komandosi przechodzili przez wrogów, a dzieci i kobiety ni cholery nie pasują do takich zadań. Wolę realistyczne podejście, a nie jakaś młoda siksa postanawia brać karabin w łapy i bronić kraju.

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tych różnych zadupiach to dzieci i kobity na polu walki nie są aż tak niezwykłe.

A realistycznie to Price i Soap to by leżeli w grobach już w połowie pierwszego MW więc... :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna miazga bo już widać, że wstawili kobiety jako bohaterów wojennych. Będzie młoda i stara siać pogrom wśród setek terrorystów i tyle zostanie z klimatu poprzednich MW, gdzie Soap, Grigs, Price i spółka jako turbo elitarni komandosi przechodzili przez wrogów, a dzieci i kobiety ni cholery nie pasują do takich zadań. Wolę realistyczne podejście, a nie jakaś młoda siksa postanawia brać karabin w łapy i bronić kraju.

Byles kiedys na wojnie ze twierdzi "mloda siksa" z karabinem to fikcja?? Dzieci z bronia to na porzadku dziennym no i nie zapominaj ze to jest gra :D

 

Na filmie widac jedna z misji uwolnienia a Ambasady amerykanow ktora jest na faktach.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...