Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje laptopa dla studentki, która ogląda masę filmów i ceni sobie jakoś obrazu.

Miałem kilka typów ale... coś kiedyś czytałem o stosunkowo niedrogich laptopach z matrycą oled...

Wiecie może jakie sklepy posiadają lub będą posiadać laptopy z oled w cenie do 3000 max 4000 zł.

W Polskich sklepach jakaś straszna bieda jest w tym temacie (ogólnie lapki z oled) :E

Edytowane przez zomeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten budżet. Zmień studentkę na bogatszą.

 

Za ten piniondz szukaj po prostu IPSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw tematy zgodnie z regulaminem- w Twoim wypadku powinien on wyglądać tak: [4000zł] Laptop dla studentki z dobrą matrycą.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw tematy zgodnie z regulaminem- w Twoim wypadku powinien on wyglądać tak: [4000zł] Laptop dla studentki z dobrą matrycą.

W sensie twarzą? Czy piersiami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... miałem małą nadzieje, że pamięć mnie nie myli. Gdzieś mi się przewinął temat laptopa z matrycą oled (cena była jakoś do 3k zł) ale jak widać, to nie była ta cena. :P

 

W takim wypadku. Laptop dla studentki z dobrą matrycą. Może macie jakieś interesujące propozycje, poza mi znanymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw nazwę tematu zgodnie z wytycznymi z regulaminu. Za złe sformułowanie grozi 12 dni odpoczynku, ale daję Ci szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje laptopa dla studentki, która ogląda masę filmów i ceni sobie jakoś obrazu.

Miałem kilka typów ale... coś kiedyś czytałem o stosunkowo niedrogich laptopach z matrycą oled...

Wiecie może jakie sklepy posiadają lub będą posiadać laptopy z oled w cenie do 3000 max 4000 zł.

W Polskich sklepach jakaś straszna bieda jest w tym temacie (ogólnie lapki z oled) :E

Najtańszego nowego laptopa z matrycą OLED kupisz na Hyperbook za ~6500zł https://www.hyperbook.pl/sklep/pl/laptopy/64-hyperbook-sl504-i7-9750h-rtx2060-5900168587670.html?search_query=SL504&results=2#/dysk_ssd_m2-wd120/dysk_twardy_25-brak/kalibracja_ekranu-brak/montazitestykonfiguracji-profesjonalne_testy_wydajnosci_podzespolow_i_jakosci_sprzetu/uklad_chlodzenia-standardowy_uklad_chlodzenia/pasta_termoprzewodzaca-gelid_gc_extreme_na_cpu_oraz_gpu/klawiatura_serii_sl-podswietlana_klawiatura_wielokolorowa/oprogramowanie_biurowe-brak/gwarancja-standard_24_miesiace_door_to_door_dozywotnie_wsparcie_techniczne/pakiety_serwisowe-brak/i7_9750h-i7_9750h/rtx_2060-nvidia_geforce_rtx_2060_6gb/naped-brak/osinst-brak/bioslogo-logohyper/oprogramowanie_antywirusowe-brak/pamiec_ram-1x8gb2666/wifi3-intel_dual_band_wireless_ac_9560_80211_a_c_m2_wlan_bt/drugi_dysk_ssd_m2-brak/system_operacyjny-windows_10_home_trial_30_dni/ekran_do_sl504-156_4k_4096x2160_oled_100_srgb_blyszczacy

 

na Alegro nowy Alienware 13 za 6200zł https://allegro.pl/oferta/alienware-13-r3-i7-16gb-256ssd-gtx-1060-oled-2nbd-8097931527

 

Czyli wszystko ponad budżet.

 

Jeśli to tylko oglądanie filmów, to może lepiej rozważyć tabled 10 calowy z ekranem OLED https://www.ceneo.pl/84829043

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj dziewczynce HP Paviliona 15. Między 3 a 4 kafle kupicie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop z OLED w tej cenie raczej nie do kupienia, ale można ew. celować w laptopa z matrycą IPS, z kontrastem w okolicach 1500:1. Na takim czymś już całkiem fajnie można oglądać filmy, a zjawisko srebrzenia z powodu wielkości ekranu, przy patrzeniu na wprost, praktycznie nie powinno być problemem.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...