Skocz do zawartości
matrix55566

6000zl monitor system płyta

Rekomendowane odpowiedzi

Asrock B450 Gaming K4

MSI B450A PRO MAX

MSI B450 Gaming Plus MAX

MSI B450 Tomahawk MAX

 

Moim zdaniem warto też nieco podbić szkło pod 144 Hz.

Do jakich gier to ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam wszystkich. Wymieniłem płytę główną główną na Asus ROG Strix B650e-f. Po złożeniu całego komputera i zainstalowaniu Windows 10 na dysku SSD komputer nie wykrywa kabla Ethernet mimo iż kabel jest podłączony i ledy przy wejściu działają. Kabel sprawdzony. Jakieś porady co zrobić? Jak to naprawić?
    • Dlc transmisja długość półtorej godziny, walka z bossem na najwyższym poziomie trudności bardzo wymagająca, frustrująca. Transmisja to tak naprawdę prawdziwie zakończenie gry, które powinno nie być wycięte z podstawki. Tryb zamieszki jest całkiem fajny dla kogoś, kto lubi tryby gry typu opór w the division. Jeśli Callisto Protocol przypadł Ci do gustu, to polecam zagrać, aby przynajmniej poznać zakończenie gry.
    • Podbijam temat, udało mi się złożyć następujący zestaw jakiś czas temu, trochę polowałem na promki więc skompletowanie całości zajęło chwilę: Phanteks XT Pro TG Arctic P12 PWM PST Czarny 120mm x3 Lexar ARES RGB DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz  Lexar SSD NM790 1TB  2x SSD na sata: 120gb od samsunga i drugi 1tb (ze starego zestawu) Gigabyte B650 EAGLE AX AM5 Ryzen 5 7500F AM5  Arctic Freezer 36  XPG Core Reactor 650W 80 Plus Gold (ze starego zestawu) PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil 8G OC (ze starego zestawu) Bardzo polecam obudowę Phanteksa, świetna w tej cenie, jedyny minus to wentylator z tyłu, ma nieco głośne łożysko ale na chwilę obecną go zostawiłem, a trzy artici wrzuciłem na przód, choć pewnie 2x dałyby sobie radę równie dobrze. Freezer 36 to również bardzo wydajne chłodzenie w swojej cenie (dałem mniej niż 100zł), właściwie nie widziałem nigdy temp na CPU z 7x z przodu w normalnym użytkowaniu (nie odpalałem mega zasobożernych programów typu OCCT).  Płyta okazała się nieco problematyczna ale najnowszy bios i reinstall sterowników pomogły, jakość plastiku przy pinach, do których podłącza się kabel od portów USB obudowy jest również wątpliwa i trzeba mocno uważać, żeby tegoż plastiku nie wyrwać z pinów i to nawet bez użycia siły. Polecam zwrócić na to uwagę, mi zależało na ATX i wiązało się to z problemami jakich dawno nie uświadczyłem z płytą, na szczęście jest qflash   Planuję w ciągu miesiąca zmienić monitor na 1440p i dołożyć tutaj lepszą kartę. Mam dylemat między 4070 super, a 7900 GRE, czy któraś z tych kart wiążę się z koniecznością zmiany PSU? Jestem też ciekaw czy ta bestia (https://www.silentiumpc.com/pl/product/vero-m2-bronze-600w/) w komputerze domownika pociągnie bez problemu RX 6600 XT Red Devil 8G OC w połączeniu z r5 3600.    
    • Wipe tylko dla PvP, w najbliższych planach jest dodanie opcji w profilu na stronie do manualnego resetu trybu PvE w razie potrzeby. Trzeba też pamiętać, że to "beta testy" więc mogą nagle wyskoczyć jak szatan z pudełka, że jednak wipe do PvE też potrzebny bo dodajemy "to czy tamto" i musi tak być by zmiany weszły w życie, np. aktualizacja silnika gry itp.
    • Kolejny odcinek z serii jak zaorać dobrą grę Przynajmniej Valve stanęło na wysokości zadania, a w Sony siedzą i się zastanawiają pewnie co poszło nie tak 🤣
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...