Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dawidoxx napisał:

 

 

Mogli by jakoś podbić tryb wydajności zeby nie było takiego mydła i dać np 45 klatek zamiast 60...

 

VRR w zakresie 40-120Hz z LFC do tego FSR2.0 i można grać 

1 godzinę temu, Pavel87 napisał:

Zgadzam się, graficznie to jest miazga, nie wiem czy widziałem piękniejszą grę z otwartym światem, chyba tylko Red Dead Redemption 2 na najwyższych detalach na PC można tutaj porównywać.

Ja już skończyłem Horizona, zajęło mi 52 godziny, ale nie robiłem wszystkiego co w tej grze jest do zrobienia (ruiny, znajdźki, wyścigi, areny pominięte). Fabularnie wydaje mi się, że pierwsza część była lepsza, a moim zdaniem też nie był to majstersztyk. Pod sam koniec grania już mnie Aloy trochę zaczęła wkurzać tymi swoimi tekstami i podejściem do życia :)Ogólnie wiele dialogów jest mocno infantylnych (chociaż chyba i tak jest lepiej niż w pierwszej części), jest też dużo bezsensownego i nic nie wnoszącego gadania.

Co do 30 fps, to się przestawiłem po jakimś czasie i nie zwracałem na to uwagi, szkoda, że ten tryb wydajnościowy to takie mydło w wielu miejscach. Ale jakość grafiki ogólnie mega, tekstury, oświetlenie, postarali się.

Mogę się pod tym podpisać ?

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2022 o 11:49, Phoenixsuple napisał:

Wczoraj troche pogralem i poki co jest to chyba najladniejsza gra z otwartym swiatem, w trybie graficznym jest kosmos. Ostrosc obrazu, postacie, efekty czasteczkowe, textury, zasieg rysowania, chmury, i tak mozna wymieniac bez konca! Jedynie boli 30fps :D HDR na oledzie bajka! 

Szkoda tylko, ze fabularnie ta gra to taki sredniak.

W trybie jakości cieszy oczy. Bardzo ładnie to wygląda ?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, najnudniejsze z najbardziej irytującą protagonistka IP od Sony.

  • Confused 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, hennepin napisał:

Najgorsze, najnudniejsze z najbardziej irytującą protagonistka IP od Sony.

Ojesusie... sie ci tych naj-ow nazbieralo :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiliście wyzwania na arenach? Nie wiem kto to testował i to projektował, ale to jest najgorszy challenge w jaki grałem w grach tego typu, najbardziej frustrujący. Gram na poziomie średnim i obrywam częściej niż w Elden Ring. :E  Absurd totalny walczyć z 3 maszynami naraz, gdzie obrywa się co 3 sec. IMO totalnie niezbalansowany moment w tej grze (do tej pory). Dodatkowo wołają 250 kg tego złomu na każdą próbę. Chyba zejdę na poziom story, aby odblokować sobie te legendarne bronie i pancerze szybciej.

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Robiliście wyzwania na arenach? Nie wiem kto to testował i to projektował, ale to jest najgorszy challenge w jaki grałem w grach tego typu, najbardziej frustrujący. Gram na poziomie średnim i obrywam częściej niż w Elden Ring. :E  Absurd totalny walczyć z 3 maszynami naraz, gdzie obrywa się co 3 sec. IMO totalnie niezbalansowany moment w tej grze (do tej pory). Dodatkowo wołają 250 kg tego złomu na każdą próbę. Chyba zejdę na poziom story, aby odblokować sobie te legendarne bronie i pancerze szybciej.

Ja po pierwszej arenie dałem sobie spokój, tak samo z wyścigami. Nie przypadło mi do gustu. Nie czułem potrzeby zabawy w te dodatkowe atrakcje :) Ogólnie walka z ludźmi na arenach jakaś taka niedopracowana moim zdaniem, ale może też późniejsze areny były lepsze od tej pierwszej ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszyny są do pokonania, problem polega na tym, że goni nas czas. Patrze na top listę i robią to w 30 sec gdzie mi brakuje 1 min.  :hmm: Chyba także sobie daruje te dodatkowe atrakcje.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja po pierwszej arenie dałem sobie spokój, tak samo z wyścigami. Nie przypadło mi do gustu. Nie czułem potrzeby zabawy w te dodatkowe atrakcje :) Ogólnie walka z ludźmi na arenach jakaś taka niedopracowana moim zdaniem, ale może też późniejsze areny były lepsze od tej pierwszej ;)

Wyscigi tez olalem bo nieciekawe.

 

Maszyny są do pokonania, problem polega na tym, że goni nas czas. Patrze na top listę i robią to w 30 sec gdzie mi brakuje 1 min.  :hmm: Chyba także sobie daruje te dodatkowe atrakcje.

Arene da sie ogarnac ale trzeba bardzo dobrego sprzetu, bo tylko zwiekszone obrazenia pozwola wyrobic sie w czasie. Popatrz co innego mozesz zrobic zeby dostac dobre zabawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wyscigi tez olalem bo nieciekawe.

Arene da sie ogarnac ale trzeba bardzo dobrego sprzetu, bo tylko zwiekszone obrazenia pozwola wyrobic sie w czasie. Popatrz co innego mozesz zrobic zeby dostac dobre zabawki.

No nie, w finałowej arenie challengu masz to co zarzucą twórcy i tylko tego sprzętu możesz używać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam odniosłem wrażenie, że na arenie łatwiej dostać wpierdziel od tej samej maszyny niż w terenie. A największym przegięciem to był dla mnie falopluj, nie dość że ciasno było to jeszcze wyjątkowo miotał się tam jak pojebany. 

A wyzwania mistrza areny to jeszcze większa porażka, na pewnym etapie machnąłem na nie ręką. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten "falopluj" :E mnie zatrzymał, to jest mega niezbalansowane, gracz ma mniej szans na wytchnienie niż z Maliketh, the Black Blade z Elden Ring. :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No nie, w finałowej arenie challengu masz to co zarzucą twórcy i tylko tego sprzętu możesz używać.

Fakt, takie tez sa. Ale z tymi powinienes dac rade jak jest? Zawsze mozesz zmniejszyc poziom trudnosci pod sama arene.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo co to by było by za "wyzwanie" jak bym zszedł z poziomem. :E  :P

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Nie, bo co to by było by za "wyzwanie" jak bym zszedł z poziomem. :E  :P

To sie mecz :D 

btw. Malenia padla wczoraj za 4tym podejsciem :) 

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Fakt, takie tez sa. Ale z tymi powinienes dac rade jak jest? Zawsze mozesz zmniejszyc poziom trudnosci pod sama arene.

I ja tak zrobiłem bo zależało mi na jednym ciuszku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Update do gry z nowościami 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw tej poprawy jak to teraz będzie wyglądać:
2ZZKIGH.png

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

We’re already working on an upcoming patch which will include VRR support and a 40FPS Mode, so stay tuned for more

:thumbup:

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie tak dawno przeszedłem i już raczej nie wrócę. :E No, ale cieszy, że poprawią drugi tryb, bo ewidentnie coś było z nim nie tak. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Szkoda, że nie tak dawno przeszedłem i już raczej nie wrócę. :E No, ale cieszy, że poprawią drugi tryb, bo ewidentnie coś było z nim nie tak. 

U mnie to samo, nie planuję po raz kolejny przechodzić. Pewnie odpalę ponownie jak wyjdzie dodatek, do tego czasu pewnie i performance mode będzie lepiej wyglądał ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem filmik, koleś gada, że "shimmering" został naprawiony, testuje początek gry i jest o wiele lepiej w trybie wydajności.

"I'm so impressed now", sam to widzę na filmiku, różnicę, potem odpalę konsolę i sam sprawdzę

 

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na premierę to powinno tak wyglądać, a nie po którymś tam patchu. Lepiej późno niż wcale :E

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pavel87 napisał:

U mnie to samo, nie planuję po raz kolejny przechodzić. Pewnie odpalę ponownie jak wyjdzie dodatek, do tego czasu pewnie i performance mode będzie lepiej wyglądał ;)

Gra jest dobra, o wiele lepsza od pierwszej części, bo prawie wszystko od dialogów/mimikę, walki po ciekawszy świat (przepiękny! - na trzaskałem kilkadziesiąt zdjęć) zostało poprawione, ale nadal nie aż tak dobra, aby ją przechodzić jeszcze raz - IMO. ;)  Nadal to taki "ubi-like" open-world z napaćkanymi znacznikami i wtórymi aktywnościami.  Na liczniku miałem ponad 70h, 2 legendarne bronie zdobyłem i większość obozów wyczyściłem, ale już miałem dość. Zmęczyło mnie także ciągle cratowanie, grindowanie surowców.  I te zakończenie wtf. :E

1 godzinę temu, Reddzik napisał:

Właśnie włączyłem filmik, koleś gada, że "shimmering" został naprawiony, testuje początek gry i jest o wiele lepiej w trybie wydajności.

"I'm so impressed now", sam to widzę na filmiku, różnicę, potem odpalę konsolę i sam sprawdzę

 

Niech ich piekło pochłonie! Wygląda o wiele lepiej, gdyby tylko człowiek wiedział. :(

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Gra jest dobra, o wiele lepsza od pierwszej części, bo prawie wszystko od dialogów/mimikę, walki po ciekawszy świat (przepiękny! - na trzaskałem kilkadziesiąt zdjęć) zostało poprawione, ale nadal nie aż tak dobra, aby ją przechodzić jeszcze raz - IMO. ;)  Nadal to taki "ubi-like" open-world z napaćkanymi znacznikami i wtórymi aktywnościami.  Na liczniku miałem ponad 70h, 2 legendarne bronie zdobyłem i większość obozów wyczyściłem, ale już miałem dość. Zmęczyło mnie także ciągle cratowanie, grindowanie surowców.  I te zakończenie wtf. :E

Zgadza się, mnie też to już zmęczyło, co prawda np obozy zrobiłem wszystkie, ale wiele rzeczy pominąłem z tych wszystkich znajdziek itp. Jest lepsza od pierwszej części, chociaż nie wiem czy fabularnie, chyba to podobny poziom. Ogólnie jest więcej tego samego + nowe "ubi" aktywności. Dodatek pewnie ogram, ale to głównie z racji pięknego świata, w sensie graficznie ta gra jest przepiękna :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ani razu jeszcze nie grałem w te planszowe gry i w żadnym wyścigu nie brałem udział jak zobaczyłem jak te wierzchowce się zachowują - nie wiem komu miało by się to podobać. W tym studio uznali, że jest ok i zrobili wyścigi? :E  Takie to drewniane, szczególnie jak ktoś zagrał w Elden Ring wcześniej to wie jak się zachowuje "konik" tam, a w tej grze.

A będzie dlc? Zapowiedzieli coś?

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...