Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Monn napisał:

W listopadzie 5tys PLN za 3080 to bedzie promocja nad promocje. Ceny tylko pojda do gory.

Dlatego ja mam wywalone i za 4300 zł wziąłem bo te ceny tak szybko nie spadną tylko pójdą właśnie w górę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Creati2k napisał:

Dostałem właśnie maila z numerem listu przewozowego z ME na X Trio. Jutro powinien byc kurier u mnie.

Elegancko, gratki, czyli inni od jakiegoś już czasu mają dostawy, sprzedają (ok niech będzie że drożej) wysyłają i jest gitarka, a X co robi??? ZBIERA ZAMÓWIENIA od 17go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Monn napisał:

Ceny tylko pojda do gory.

A niech sobie idą. To nie jest artykuł pierwszej potrzeby. Rety, to już zaczyna przypominać "KUPUJ! Taniej nie będzie!" z 2012 roku w trakcie bańki mieszkaniowej :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Monn napisał:

W listopadzie 5tys PLN za 3080 to bedzie promocja nad promocje. Ceny tylko pojda do gory.

Ta szybka transmisja live od Pana Kurteczka "Holy fu**. Sorry guys for that, but the price 699$ was for rtx 3070. Not for 3080. Correct price is 899$. Thank You for watching. Bye"

Edytowane przez Creati2k
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Broly napisał:

Dlatego ja mam wywalone i za 4300 zł wziąłem bo te ceny tak szybko nie spadną tylko pójdą właśnie w górę.

a nawet jeśli nie to szkoda życia na czekanie :)

nigdy nie wiadomo, co czeka za rogiem, a radocha jest przednia - w sumie od dawna nie miałem takiej fazy na granie, jak teraz - a mój Gainward działa cudnie (gdyby nie braki - pewnie w ogóle bym tego brandu nie rozważał, a tymczasem jestem zachwycony kulturą pracy karty)

baw się dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Creati2k napisał:

Dostałem właśnie maila z numerem listu przewozowego z ME na X Trio. Jutro powinien byc kurier u mnie.

Ile za niego zaplaciles?

Wg mnie Trio X fajna karta, tylko musza w niej PL podniesc do sensownych granic skoro ma 3x wtyczke zasilajaca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zachy napisał:

Z tego co widzialem ceny TUF'a byly od 3279 do 3679 obecnie w X-Com. Gdzie Ty widziales je po 3000?

Rozumiem, ze mozna myslec o korzystnej cenie, ale nie naginajmy rzeczywistosci...

Ja nie mówie,że po tyle widziałem - tylko mówie,że taka powinna być cena normalna na poziomie od 3k do 3.3 a nie taki burdel i branie zamówień na 100 lat do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na morelach jest prawie 100 osób na gaming OC, a na tUF jest 140, myślę że na X może być ponad 200 na gaming oc lekko 

Edytowane przez MadeThug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to samo, kupiłem RDR2 na premiere pograłem 30 min i postanowiłem nie marnowac tej gry na ps4 pro i teraz w koncu nadchodzi moment w ktorym bede miał na czym w niego zagrać "in the way it meant to be played"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, peejay71 napisał:

a nawet jeśli nie to szkoda życia na czekanie :)

nigdy nie wiadomo, co czeka za rogiem, a radocha jest przednia - w sumie od dawna nie miałem takiej fazy na granie, jak teraz - a mój Gainward działa cudnie (gdyby nie braki - pewnie w ogóle bym tego brandu nie rozważał, a tymczasem jestem zachwycony kulturą pracy karty)

baw się dobrze!

I to jest podejscie. Kupiles sobie, teraz grasz i czerpiesz z tego fun. Tak trzymac :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zachy napisał:

Ile za niego zaplaciles?

Wg mnie Trio X fajna karta, tylko musza w niej PL podniesc do sensownych granic skoro ma 3x wtyczke zasilajaca. :)

3999 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

taka powinna być cena normalna na poziomie od 3k do 3.3

Ceny zaczynaja sie od 3279zl z tego co wiem. Nie mniej, nie wiecej.

Dalej obcinasz wirtualnie prawie 10% ceny i naginasz rzeczywistosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, vegetto napisał:

Asus widać ostro wziął się do roboty, zwłaszcza skrócony czas wysyłki (ekspresem prosto do sklepów) to dobry pomysł: 

https://www.facebook.com/509136265859226/posts/3124886990950794/?extid=r0EdWfH7qdVt0BU9&d=n

"Wir liefern daher unsere RTX 3080- und RTX 3090-Karten nur an Shops von denen wir wissen, dass sie direkt an Privatkunden verkaufen."

tia,  Privatkunden, zapomnieli dodać und Januszkunden  ;)

 

Edytowane przez Griszah
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech pokażą mi efekty tej "roboty" bo na razie tego nie widać.

Na ten moment to tylko (jak to na forum nazwali) "Janusze" sprzęt mają i sprzedają, czyli: Klient bogatszy - zajechał maluchem. :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Griszah napisał:

Privatkunden, zapomnieli dodać und Januszkunden 

u nich to się nazywa Helmut xD

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak siedzę w robocie i mam czas odświeżać te strony to nic nie wpada ze sprzętu, ale pewnie jak wrócę po 15 to będzie poruszenie na forum bo coś wpadło na komputronik i mediaexpert xD

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, powerxenergy napisał:

Kurde, jak siedzę w robocie i mam czas odświeżać te strony to nic nie wpada ze sprzętu, ale pewnie jak wrócę po 15 to będzie poruszenie na forum bo coś wpadło na komputronik i mediaexpert xD

No toć ja wczoraj poszedłem spać a tu czary i karty były w sklepach :E dziś rano cudem ostatniego zotaca z ME załapałem (prawdopodobnie). Jeszcze się okarze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Broly napisał:

No toć ja wczoraj poszedłem spać a tu czary i karty były w sklepach :E dziś rano cudem ostatniego zotaca z ME załapałem (prawdopodobnie). Jeszcze się okarze.

Ja złozyłem zamówienie właśnie w nocy od razu jak się pjawiły ale do tej pory zero odzewu także pewnie będzie lipa z tym, nie nastawiam się xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Creati2k napisał:

3999 zł

E, to prawie normalna cena za Trio. W dniu premiery w Morele była za 3780, ale na X-kom cały czas za 3820. 

Karta spoko, tylko już jej wiele nie podkręcisz ponad fabryczne (i tak wysokie) OC. No i przy 32cm długości nie do każdej budy wejdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jigoku napisał:

Aktualizacja z caseking... masakra, caseking jest dystrybutorem wielu marek na całą EU, polskie sklepy też chyba od nich biorą (?)

 

 

Fajnie jakbyś nie wklejał postów w nazistowskim języku, bo równie dobrze możesz pisać mi po chińsku czy mongolsu jak wolisz :P

 

 

Cytat

 

Aktualizacja RTX: Co tydzień otrzymujemy małe ilości 30XX od wszystkich producentów. Są one wysyłane bezpośrednio do opłaconych zamówień w kolejności chronologicznej. Proszę zrozumieć, że nie możemy odpowiedzieć na każdą prośbę, po prostu jest na to zbyt wiele.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Minciu napisał:

Fajnie jakbyś nie wklejał postów w nazistowskim języku, bo równie dobrze możesz pisać mi po chińsku czy mongolsu jak wolisz :P

 

 

 

Jak widać każdy może sobie kliknąć w twitta i w opcję przetłumacz czy to może już zbyt duże wymaganie a forum dla entuzjastów? ?

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Griszah napisał:

"Wir liefern daher unsere RTX 3080- und RTX 3090-Karten nur an Shops von denen wir wissen, dass sie direkt an Privatkunden verkaufen."

tia,  Privatkunden, zapomnieli dodać und Januszkunden  ;)

 

Kolejny? Bez google tlumacz nie można już przelecieć postów na polskim forum?

 

Cytat

„Dlatego dostarczamy nasze karty RTX 3080 i RTX 3090 tylko do sklepów, o których wiemy, że sprzedają bezpośrednio klientom prywatnym”.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Broly napisał:

No toć ja wczoraj poszedłem spać a tu czary i karty były w sklepach :E dziś rano cudem ostatniego zotaca z ME załapałem (prawdopodobnie). Jeszcze się okarze.

dostałes jakąś odpowiedz? ja wyskrobałem do nich maila jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...