Skocz do zawartości
Element Wojny

Dragon Age 4

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, na razie jest to w linii z tym co pokazali wcześniej. Zobaczymy jak bardzo postawili na "diversity" i "inclusivity", które tak podkreślają. I jak na moje to Rook jednak jest "wybrańcem przeznaczenia" z tej akcji co opisali (wbrew temu co mówią) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny z wcześniej wspomnianego artykułu.

f3783584898a526ca99699a1e552efc086ecedd9

d91acf8db44a89d17d942f59e6363c894cfd108a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - będzie ładnie, bo BioWare umie robić ładne gry. 

Szkoda że zapowiada się tylko "ładnie". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.06.2024 o 22:44, frog67 napisał:

No cóż sama prawda o nowym DA 

Szczerze jak oglądałem to tylu głupot nie wyłapałem co on :E 

Dla kogo to ma być poziom logiki i scenariusza na poziomie Wiedźmina by Netflix czyli głupoty totalne.

przecież to gameplay z samouczka więc wiadomo że postacie mówią oczywiste rzeczy a walka jest totalnie uproszczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Tak jak pisałem - będzie ładnie, bo BioWare umie robić ładne gry. 

Szkoda że zapowiada się tylko "ładnie". 

Niby tak, ale jednak nie. Zgadzam się ze podobnie jak taki Ubisoft potrafią robić ładne gry (już Andromeda miała swoje bardzo ładne momenty), ale walka w ich ostatnich tytułach to wizualna padaczka. Za dużo jaskrawy h kolorów, efektów, za dużo.. Wszystkiego. W pewnym momencie nie widzisz co się dzieje, jest ogólna sieczka i rozpierducha z każdej strony. Na gameplayu z Wokegardu jest potwierdzenie tej tezy - tego jest po prostu za dużo podczas ostrej jazdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TmK Jeśli chodzi o walkę, to masz rację - jedno wielkie techno party, bum bum, nawalaj gościu nawalaj, coś się z tego urodzi. To jest niestety problem wielu gier.

Ale eksploracja powinna być fajna, o ile nie będzie to g eksploracja i zbieranie szajsu jak w Inkwizycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.06.2024 o 18:34, Element Wojny napisał:

Ale eksploracja powinna być fajna, o ile nie będzie to g eksploracja i zbieranie szajsu jak w Inkwizycji. 

Twórcy podobno odżegnują się od takiej żmudnej eksploracji i grindu, jak miało miejsce w Inkwizycji.

Ciekawe jak będzie teraz wyglądało odkrywanie nowych krain - może jakaś zdrowa mieszanka półotwartych lokacji (miasta) i rozległych terenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age: The Veilguard ze sporą dawką nagości. Szykują się sceny „najbardziej pikantne w historii serii” (ppe.pl)

Rewelacja, tylko nie wiem czy wlasnie tego oczekiwali fani DA od najnowszej odslony... Poki co duzo artykulow o pierdolach, a gameplay badziewny. Moze w koncu niech wrzuca cos wartego zainteresowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagość to standard w nowoczesnych erpegach, ale zależy ile to jest właśnie "sporo". W takim Wiedźminie też była, w Inkwizycji również - i była wyważona, i tylko w romansach.

Najbardziej czekam na fabularny trailer, a z pierdół, to chętnie dowiem się, kto dubbinguje resztę kompanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni źle prowadzą tą kampanię marketingową. Skupiają się na jakichś totalnych pierdołach, z którym trafiają do niewielkiego procenta graczy. Inkwizycja jaka była taka była, ale kampanię marketingową miała niezłą. Skupiali się bardzo na rozwiązaniach gameplayowych - a to że nowy system walki z barierami, a to że zarządzanie Inkwizycją z poziomu stołu Inkwizytora, a to że przydzielanie ról dla doradców, a to że gromadzenie zasobów i rekrutacja do Inkwizycji itd. A tutaj co ? Trailer, kiepsko wyglądający gameplay a potem tylko same ciuszki, romanse, nudity itd. Serio nie mają nic innego do pokazania ? Jeśli tak, to wychodzi na to, że nie zobaczymy już kompletnie nic nowego, czego jeszcze nie widzieliśmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem - za tamten trailer powinny polecieć głowy. Poza tym, według mnie, Bioware jakoś specjalnie nigdy nie umiało w marketing i promowanie swoich produktów. Może się rozkręcą i pokażą w następnej kolejności character creator, aktorów głosowych albo bazę.

Oby gra miała bogaty lore i wiele odniesień do poprzednich części oraz powrotów dawnych postaci i kompanów. Lubiłem czytać codex.

Zbanowali magię krwi, więc chyba nie można korzystać z tego wynalazku złoli. Podobno ma mieć to wytlumaczenie fabularne. Zobaczymy jak będzie z decyzjami - będą alternatywy fabularne i dowoloność w rozwiązywaniu problemów czy nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez lubilem czytac codex. Szczegolnie zlote miasto zapadlo mi w pamiec. Szkoda ze watki fabularne byly nie pokonczone i zostawione bez odpowiedzi w DA1 i DA2. DA3 to kompletny chlam

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.07.2024 o 07:36, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Tez lubilem czytac codex. Szczegolnie zlote miasto zapadlo mi w pamiec. Szkoda ze watki fabularne byly nie pokonczone i zostawione bez odpowiedzi w DA1 i DA2. DA3 to kompletny chlam

Nie ustrzegli się kilku przekłamań i sprostowań w codexach przez te trzy gry i World of Thedas 1 i 2 (np. historia Andrasty), ale i tak ilość lore i bogactwo świata jest imponujące. Ileż to ja teorii widziałem - chyba porównywalnie wiele co w fandomie Gry o Tron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość kontrowersyjne co dla niektórych dlatego wrzucam w spojler:

Fakt faktem jednak gość ma trochę racji -  gra osadzona w Tevinter, krainie archontów, rządzonej przez magów krwi i... nikt nie używa magii krwi? Motyw niewolnictwa, całkowicie legalny w Tevinter, także usunięty, żeby... nikogo nie urazić ? Szkoda że to BioWare, a nie taki Larian czy CDPR, robi tą grę.

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się martwię, że nie dowiozą, ale poczekajmy z osądem na premierę albo pierwsze recenzje. Oczywiście żadnych pre orderów. 🧐

Dla równowagi i od kogoś kto już grał w Dragon Age 4.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żeby to jeszcze był materiał od jakiejś neutralnej osoby, ale to jest od Kali... równie dobrze mógłbyś pytać się bezpośrednio w BioWare, czy aby DA4 będzie dobrą grą. 

Masz rację, trzeba czekać na recenzje, ALE GRACZY. 

btw. dostałem zaproszenie od EA na playtesty... najprawdopodobniej DA4 🤣

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo... Skorzystasz z okazji? Pewnie nie będziesz mógł powiedzieć niczego wprost, ale po twoich reakcjach wywnioskujemy, w którą stronę to zmierza. 😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety nie moge - dostalem zaproszenie z raptem tygodniowym wyprzedzeniem (nie dam rady zalatwic urlopu) - musiabym udac sie do oddzialu EA w Guildford (ladnych pare godzin pociagiem ode mnie), papierologia NDA i te sprawy, zaproponowali 4-godzinna sesje (oczywiscie bez ujawnienia tytulu, ale w formularzu wstepnym zaznaczylem ze jestem zainteresowany tylko grami RGP, a serie DA czy ME to mam w paluszku) - dlatego zakladam ze to moze byc DA4, raczej nie testy Battlefielda :D 

https://www.ea.com/en-gb/playtesting/our-locations/guildford

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pokierujemy już kompanami, a ja miałem nadzieję, że może będzie inaczej. :(  Cóż, Mass Effect 2 się kłania.

Chyba pora już na datę premiery. Czytałem coś o październiku żeby gra nie kolidowała z nowym asasynem w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro trailer z datą premiery.dragon-age-the-veilguard-roadmap-v0-fkkr63f5c75320751c3460a476d6c869ef04cb196491e91597252126bcc4e14add610d24e3327471b5ddb2aa928567ddb1c763bbec71082e3b9dce7b4666

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...