Skocz do zawartości
Master_Chief

Jakie Tehrmalpady do GTX 1080ti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Interesuje mnie o jakiej przewodności pady do 1080ti najlepiej założyć. Sekcja zasilania i pamięci. Z tego co pomierzyłem grubość to 1mm i 1,5mm. Natomiast interesuje mnie jaka przewodność cieplna... 7W/mK czy może 12W/mK? Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Gelid GP Extreme - pady nie są super drogie, a mają 12W/mK, więc wydajnościowo prezentują bardzo dobry poziom. Do tego są stosunkowo miękkie i dobrze dopasowują się do kształtów, co ma znaczenie w przypadku padów na kartę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kup sobie Gelid GP Extreme - pady nie są super drogie, a mają 12W/mK, więc wydajnościowo prezentują bardzo dobry poziom. Do tego są stosunkowo miękkie i dobrze dopasowują się do kształtów, co ma znaczenie w przypadku padów na kartę.

Podziękował za szybką odpowiedź. Właśnie chodziło mi o tą twardość. Czy te 12W/mK nie będą za twarde :) Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Twarde są GP Ultimate. GP Extreme są pod tym względem ok.

Koniec końców wziąłem tańsze Gelidy 7W/mK. Karciocha idzie na sprzedaż :) Myślę, że w zupełności wystarczą... a jestem przekonany, że producent seryjnie lepszych nie daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Podziękował za szybką odpowiedź. Właśnie chodziło mi o tą twardość. Czy te 12W/mK nie będą za twarde :) Dzięki.

Pady Gelida 12W/mK oraz 7W/mK sa w miare miekkie i fajnie sie "dopasowuja". Jedynie najnowsze 15W/mK sa podobno dosc twarde - ja nie mialem ich nigdy w rekach wiec opieram sie na opiniach kolegow z forum. 

 

Koniec końców wziąłem tańsze Gelidy 7W/mK. Karciocha idzie na sprzedaż :) Myślę, że w zupełności wystarczą... a jestem przekonany, że producent seryjnie lepszych nie daje :)

Gelidy 7W/mK tez sa spoko ;) A producenci seryjnie daja 3W/mK :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę zawsze powtarzam że gelidy są cieńsze, przykładowo zamiast 1mm mają 0.9 :E no ale chyba ten 0.1mm nie stanowi problemu co do "styku" chłodzenia :> 

Gelidy 7w czy gc-extreme powiedziałbym że są takie średnie (nie za twarde nie za miękkie) do miękkich padów to im daleko, miękki pad przy poruszaniu w palcach lata jak chorągiewka na wietrze ? z bardzo miękkich mam u siebie stare AAB 6W/mk (Ciemno szare) gelid w porównaniu do nich jest twardy, a np taki phobya XT to już totalny gips nie nadaje się do niczego, ciekawe czy Gelidy ultimate są właśnie takie :E 

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdą to sprawdzę. Mam tylko nadzieję, że nie będą za twarde... bo ten syf co jest teraz, to wręcz się rozpływa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale przecież w tamtym artykule odnośnie Szwajcarii jest wszystko ładnie wyjaśnione. Tam posiadanie broni jest swoistą kulturą i elementem ich systemu. Dodatkowo jest to kraj rozwinięty, z niskim bezrobociem i z przemyślaną polityką migracyjną (nie wpuszczają wszystkiego, co po prostu potrafi przejść przez granicę, tam trzeba umieć sobie poradzić. Ci co się nie nadają są po prostu deportowani). Oczywiście, że Polsce bliżej do Szwajcarii niż USA. Ale niech z tych 20 przestępstw średnio z udziałem zrobi się średnio 200. Moim zdaniem nie warto. Ty z kolei odklej się od tych czarnych, bo to że to oni odpowiadają za większość przestępstw nie z koloru skóry wynika. Przy równym starcie  dla wszystkich ras człowieka wyniki przestępczości byłyby zbliżone. Ktoś jednak na dnie społeczeństwa musi być, a tam dyskryminacja (wynikająca z ich etiologii dostania się do tego kraju) rasowa jeszcze nie aż tak dawno funkcjonowała i była akceptowalna w świetle dnia, stąd padło na czarnych. Nadal żyją i funkcjonują ludzie, którzy jeszcze na rasistów byli wychowywani. Dodaj do tego, że przez to wszystko czarnym faktycznie żyje się tam trudniej, mają trudniejszy start (przeciętnie rzecz biorąc) i wiele rzeczy dzieje się siłą pędu. . Dodatkowo amerykański system sprawdza się po prostu gorzej niż zachodnioeuropejski w kwestii zapewnienia ludziom środków do życia, ochrony zdrowia i kilku innych spraw. Dlatego więcej jest skorych do zdobycia z bronią w ręku tego, czego nie potrafią zdobyć inaczej. Powtarzanie, że czarni popełniają więcej przestępstw, bo są czarni niczego tak naprawdę nie zmieni, a tylko nada moment obrotowy temu pędowi i problem będzie się rozciągał w czasie.  Przestań używać tego określenia, bo tylko deprecjonuje ono twoje wypowiedzi, bo głupka sam z siebie robisz.
    • Czarne? Nie bądź nudny :p 
    • Gracze powinni wszędzie rozpowszechniać opinię, że to rasistowska gra, dyskryminująca Azjatów, bo zamiast Japończyka zachodni producenci wcisnęli tam Murzyna. Czy gracze ogarniają PR? Oto jest pytanie... Fakty są też takie, że gracze od gry o Japonii mogą, jako konsumenci, oczekiwać czegokolwiek, w tym gry z Japończykiem i Japonką w głównych rolach, bez Mukabe from Africa. Producent nie przewidział oczekiwań rynku? To jego problem, niech się teraz nie obraża   Kiedyś AC był mimo wszystko fajną grą HISTORICAL-fiction, z motywami sf jedynie w tle, a do tego historyczna fikcja to była głównie rola czy działania osadzonych jednak mocno w świecie, postronnych postaci. Zaś naszym protagonistą w pierwszej części był Arab, potem Włoch, Indianin, angielski pirat, Francuz, Egipcjanin, nawet w tej nieszczęsnej Valhalli był przedstawiciel ludów Skandynawii, a w Origins Grek. A teraz co?    
    • Co mogę powiedzieć AMD nie kłamie, tak jak kepele metalowe, bierzesz na klatę, albo się goń.  
    • http://twitter.com/Tendar/status/1791968215683207662 120 UAV. Mają rozmach Ukraińcy   https://x.com/Fitek69/status/1791782878935732639 Kacapom wysiadła logistyka 5-10 km od frontu    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...