Skocz do zawartości
amsztel

Stellar Blade (스텔라 브레이드)

Rekomendowane odpowiedzi

To łowienie ryb mnie dobija już. :E WTF, to jakiś wielki quest, z lataniem po wszystkich regionach. Każda ryba inna przynęta, ryb trzeba szukać w innych stawach, mimo że brak tutaj logiki, bo duże ryby można wyłowić na kwadracie 5x5. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak każde łowienie ryb w grach :E Jak je nie cierpię tej mini gry w każdej jej istniejącej iteracji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, co druga gra z Azji musi to mieć. Chcę sobie pozabijać potworki a tu mi każą łowić ryby. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każą, to tylko opcja.

Ja tam się poświeciłem dla tego stroju:

Image

8:E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😍 
"wydłuża czas powalenia wrogów:"

Nie mogę się pozbierać 🥰

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, żeby odblokować trzeba się przemęczyć z tymi rybami.

Te lokalizacje po naszemu...
"Egzokręgosłup poskromienia" lol

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdej konsoli mam ustawione menu w języku angielskim na wszelki wypadek :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, Zdzisiu napisał:

No właśnie, żeby odblokować trzeba się przemęczyć z tymi rybami.

Te lokalizacje po naszemu...
"Egzokręgosłup poskromienia" lol

 

No dlatego ja często wolę grać po angielsku. Dużo łatwiej coś później znaleźć.

10 godzin temu, henryk nowak napisał:

Erotomanlab.pl :E

Jeszcze jedną rzecz zauważyłem albo mam omamy, ale Ewka ma większe "wyposażenie" na dole i górze jak zmieni strój. :E Nie że by mi to jakoś przeszkadzało, ale nieco dziwne. :E Też to zauważyliście? :E

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zdzisiu napisał:

No właśnie, żeby odblokować trzeba się przemęczyć z tymi rybami.

No tak, najlepiej jakby od razu na początku gry dali wszystko, max level, przycisk do skończenia gry i jeszcze przycisk na platynę xD To chyba normalne, że w grze masz unlockable za konkretnymi aktywnościami, nie? To tylko jeden z dziesiątek strojów, który absolutnie nic nie zmienia gameplayowo, a nie coś, co musisz mieć by skończyć grę, albo nawet ją ułatwić.

2 godziny temu, Jaycob napisał:

Jeszcze jedną rzecz zauważyłem albo mam omamy, ale Ewka ma większe "wyposażenie" na dole i górze jak zmieni strój. :E Nie że by mi to jakoś przeszkadzało, ale nieco dziwne. :E Też to zauważyliście? :E

Tak działają ubrania - możesz uwydatnić pewne obszary, by wizualnie wyglądały lepiej/na większe, bądź mniejsze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale zwróć uwagę na ten strój pokojówki, który jest dość skąpy. Co tam takiego uwydatnia górę.:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Samo to, że ma wiązanie z przodu i ściągacze na ramionach, więc ściska i podnosi cyce, co daje +100% do wielkości, dodatkowo jakiś push-up i cyk - masz optyczny efekt dwóch miseczek więcej xD Oczywiście w grze jest to tylko odpowiednio spreparowany model i tam strój nie musi mieć realnego pushupa xD Ale tak to działa na żywo, dobrze dobrany ubiór działa cuda i widać, że tutaj grafik i designer mieli pojęcie co robią, w końcu to Korea, gdzie jest kult piękna xD

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kudosy dla grafików.:D

 

Ostatnia pucha:

GNIWTjIXIAAYR4Q?format=jpg&name=large

Miałeś rację, niektóre z nich tak ukryte, że w życiu bym nie wpadł, co trzeba zrobić.:D

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Przemcio666 napisał:

No tak, najlepiej jakby od razu na początku gry dali wszystko...

Chodzi mi o samo oklepanie tego łowienia ryb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już od jakiegoś czasu. Bardzo przyjemny tytuł.

Nie chcę za bardzo grzebać w temacie, żeby nie trafić na spoilery, a mam pytanie. Czy później da się wrócić do zaczętych zadań pobocznych, czy przepadają? Na które w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę (np. ten z Enya całkiem dobry). Choć gra mi się bardzo podoba to raczej nie będę robił wszystkiego na 100%, chyba że platyna będzie łatwa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz je robić przez całą długość gry, point of no return masz jasno oznaczony, więc na spokojnie możesz cisnąć.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dostawałem bęcki na hardzie z

Raven

, chyba z 50 podejść zrobiłem.:E Cały build zmieniłem na defensywny szkielet i ładowanie Bety po otrzymaniu obrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to, przeszedłem ng+ na hardzie (bez pomp BK)!:D Ostatni trzej bossowie to dali mi popalić. Platyny niestety nie będzie. Musiałbym jeszcze raz przejść, a zbrakło mi 2 trofek.:(

Świetna gra, dawno tak dobrze się nie bawiłem, że zagrałem jeszcze raz na NG+, a zazwyczaj olewam ten tryb.  Gra to taki powrót do przeszłości, gdzie czuć vibe starych liniowych gier PS2/PS3.

Najgorsze teraz, że pewnie długo będę musiał czekać na coś podobnego, z tak ładnymi postaciami.:(

Ktoś chce kupić?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ten NG+? W sensie, widzę, że się podobał xD Jest więcej zmian niż przeciwnicy mający więcej HP, kilka nowych strojów? Też chcę na pewno wrócić do NG+, bo tak mi się ta gra podobała xD Ale troszku później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowych questów nie ma. Możesz jedynie mieć inne zakończenie i inną finałową walkę.  Szkoda, że tylko jeden boss się na końcu zmienia.

W gamepleyu masz dodatkowe outfity (np. ten od Raven) i podniesione jeszcze raz "stare" mają inną kolorystykę (niektóre dużo bardziej mi się podobają niż te domyślne).  Dochodzą nowe skille w drzewku i dla droida.

Podniesione jeszcze raz perki są mocniejsze i się stackują.  Można mieć nap 2x 15% do speeda. Egzoszkielety też zamieniają się na mocniejsze z nazwą mk2. Nadal można powiększać hp i "manę" i mimo że zabrałem max. to przeciwnicy tak mocno uderzają, że i tak 2-3 błędy i nara.:D

Podobał mi się ten tryb, bo też mniej latania, zrobiłem tylko główne side questy, aby napełnić pasek relacji z Lily i dalej poleciałem z fabułą. 

Szkoda, że nie ma jakiegoś trybu Boss Rush, powalczyłbym z samymi bossami.:D

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Boss Rusha mają dodać za darmo w najbliższym darmowym DLC. Chociaż walka z bossami akurat najmniej mi się tu podoba (klikanie odpowiedniego guzika w zależności od koloru światełka). W tej grze najfajniejszy jest lore. Bardzo ciekawy ten świat stworzyli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dawno gry się pozbędę, zanim to wprowadzą.:E

Dla mnie walka jest topowa. Już bez przesady, że tylko wciskasz odpowiedni guzik w odpowiednim czasie.;) Chyba jak się gra w trybie fabularnym. Różnych kombinacji ciosów jest tutaj trochę, skille specjalne i do tego dochodzi parowanie czy użycie broni palnej. Wystarczy popatrzeć jak gra ONGBAL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że taki system walki może się podobać bo jest tego coraz więcej na rynku. I jest dobrze to wykonane w swojej klasie. Nie zmienia to jednak faktu że to jest klikanie guzików w odpowiednim momencie. Nie sparujesz  ataków nie parowalnych i nie unikniesz ataków nieunikalnych. I wygląda to tak nawet w sytuacjach które nie mają sensu. Jak na przykład pierwsza walka z Gigas który wykonuje sekwencje 2 ataków i skok który trzeba sparować, bo unik z jakiego powodu nigdy nie działa. Co ciekawe w drugiej walce z tym bossem jest identyczna sekwencja z identycznymi animacjami a jednak trzeba ostatni atak uniknąć i już blok nie działa. Trzeba po prostu klikać te przyciski jak to sobie twórcy zaplanowali w zależności od wyświetlanego koloru. A nowe skille zmieniają tyle że niektóre dają i-frames i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zaszufladkować to można każdą walkę w grach(?). Nawet w soulsach też nie wszystkich ataków da się sparować, z taką różnicą, że w SB odpowiednimi wskazówkami pokazane jest jak reagować na ataki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że nie o to chodzi. Nie każda gra wymaga jedynego słusznego inputu. A dobrze zrobiona stawia na immersję, którą te światełka zabijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...