Skocz do zawartości
Pavel87

Alan Wake 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy dodatek był średnio udany imo, Lake House wygląda zdecydowanie lepiej i mam nadzieję że będzie dłuższy bo pierwszy ograłem w dwie godziny jak nie mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rune Srune :E
aw2.jpg

 

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jest jakakolwiek szansa na ptemiere STEAM w najbliższym czasie? Wiem, że EPIC tam wsadził kase, ale może im zależy by zarobić więcej, a obecnie jest całkiem niezła promka na ES to się ostatecznie złamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisali umowę na wyłączność - pytanie czy na stałe czy na określony czas ale tego nikt nie wie bo to nie jest publiczne info. To jest największa zagadka - ta gra zarobiłaby o wiele więcej gdyby pojawiła się na Steamie, z drugiej strony Epic dofinansował jej powstanie więc znowu - bez oficjalnego komentarza w tej sprawie pozostaje tylko gdybanie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MroczneWidmo napisał:

Myślicie, że jest jakakolwiek szansa na ptemiere STEAM w najbliższym czasie? Wiem, że EPIC tam wsadził kase, ale może im zależy by zarobić więcej, a obecnie jest całkiem niezła promka na ES to się ostatecznie złamie.

To już tylko zależy od ich umowy, mnie wcale nie dziwi kiepska sprzedaż Alana2 skoro ograniczyli się tylko do EGS. Wydanie na Steam pomogło by w sprzedaży, praktycznie zawsze jak tytuł wychodzi i na EPIC i Steam to sprzedaż na EGS stanowi tylko ułamek tego co osiąga steam, często nie przekracza 10% :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos w to na GTX 1660 Ti? Na co mozna liczyc z FSR Balanced w FHD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie ktoś czy jest tak samo ładnie graficznie w nowej lokalizacji i czy dodatek warty ogrania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrKetiw Tak jest i jedna z najładniejszych gier wróciła. ;) Zwiedziłem na razie 3 piętra i wszystko chyba toczy się właśnie w tej bazie. Sporo biurowych pomieszczeń rodem z Control. Mam nadzieje, że dalej będzie jednak bardziej różnorodnie.

4K/DLSS jakość (DLAA spadki do 40) reszta Ultra+RT i jest 100FPS.

P.S. Czerń na OLEDzie zrywa kapcie! 😜

KOKxzJk.jpeg 

Edytowane przez userKAMIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lake House zajal mi 3 h... Grafa ladna, duzo czytania, czesc kartek olalem. Jest sporo Control. Dodatek o wiele lepszy niz Night Springs. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3h? Liczyłem na więcej. 🤦‍♂️ Z tym „control” dla mnie to jednak na minus. 
Do końca są te „biurowe” klimaty?

Edytowane przez userKAMIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos o dodaniu fsr 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten prosty motyw muzyczny jak pojawiają się "farbiarze" jest gruuuby

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MroczneWidmo napisał:

Myślicie, że jest jakakolwiek szansa na ptemiere STEAM w najbliższym czasie? Wiem, że EPIC tam wsadził kase, ale może im zależy by zarobić więcej, a obecnie jest całkiem niezła promka na ES to się ostatecznie złamie.

Nie sądzę. Nawet remastera jedynki do tej pory nie ma, a ile to czasu minęło. Wściekły Timuś zrobi co tylko się da, żeby gierka na którą wyłożył $$ nie pojawiła się na steam. Nic nie wiadomo czy remedy jakoś to zabezpieczyła, że za x lat, mogą to wydać gdzie chcą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą naprawdę ktoś w dzisiejszych czasach gdzie macie masę ''luncherów'' czy innych Netlfixów. Ktoś nie kupuje danej gry tylko dla tego, że nie ma jej na steam czy innym badziewiu? Instalujesz te wszystkie aplikacje a na pulpicie zostawiasz skróty danych gier. Klikasz co chcesz i samo się odpala. Nigdy tego ''dylematu'' nie rozumiałem. Nie kupię bo nie ma na steam! XD

Swojego ulubionego serialu też nie oglądajcie bo nie ma na HBO. 😅

Edytowane przez userKAMIL
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, userKAMIL napisał:

Tylko 3h? Liczyłem na więcej. 🤦‍♂️ Z tym „control” dla mnie to jednak na minus. 
Do końca są te „biurowe” klimaty?

Tak, to taki trailer do Control 2. 

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpuszczam i wracam do Ragnaroka. ;) Dzieki!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MroczneWidmo napisał:

Myślicie, że jest jakakolwiek szansa na ptemiere STEAM w najbliższym czasie? Wiem, że EPIC tam wsadził kase, ale może im zależy by zarobić więcej, a obecnie jest całkiem niezła promka na ES to się ostatecznie złamie.

Na ja się właśnie złamałem i zakupiłem razem z dodatkami, bo cena w miarę uczciwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, userKAMIL napisał:

Swoją drogą naprawdę ktoś w dzisiejszych czasach gdzie macie masę ''luncherów'' czy innych Netlfixów. Ktoś nie kupuje danej gry tylko dla tego, że nie ma jej na steam czy innym badziewiu? Instalujesz te wszystkie aplikacje a na pulpicie zostawiasz skróty danych gier. Klikasz co chcesz i samo się odpala. Nigdy tego ''dylematu'' nie rozumiałem. Nie kupię bo nie ma na steam! XD

Swojego ulubionego serialu też nie oglądajcie bo nie ma na HBO. 😅

Nie wiem w czym masz problem

Mam steam, gog i używałem battlenetu póki blizzard nie zdechł totalnie

Ubicrapu nie kupuje od 10+ lat

EA przez naście lat miała tylko Titanfall 2 jako wartościową grę w sklepie a dopiero niedawno zrobili coś ciekawe z Star Warsami

Microsoftowe gówno aplikacje ktoś musiałby mi zapłacić za korzystanie z gamepassa bym w ogóle dopuścił myśl o zanieczyszczeniu dysku tym badziewiem

EGS mam tylko dla tego , że kiedyś chciałem się unreal engine pobawić, ale generalnie nie korzystam. Ja dadzą AW2 za darmo to się poświęcę i zaloguje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie mam z tym najmniejszego problemu. Być może nie zrozumiałeś tego co napisałem. Zwyczajnie zabawne jest gdy ktoś mówi: ''Nie kupuje bo nie ma na steam''' 😅 Z czysto logistycznego punktu widzenia, nie ma to znaczenia.

Jeszcze bym zrozumiał argument typu, że te aplikacje ''mulą mi kompa.'' Ale mamy XXI wiek. XD

Edytowane przez userKAMIL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj temat luncherów był niejednokrotnie poruszany, i szczerze sam tego nie rozumiem, choć starałem się. EGS mam dla darmówek(których chyba z 10 nazbierałem ale to nie miało sensu) i chyba tylko raz czy dwa z niego skorzystałem, dla Cursed Golf (fajny pixelart) i Aliena, mam origin/EA ale od kilku lat nawet nie zassany, ubi poszedł w odstawkę po AC Mirage. Jak dana gra w którą mam ochotę zagrać będzie na byle jakim luncherze to kupię i nie będę miał jakiś "dziwnych" powódek. Ludzi czasem boli to żeby odpalić grę musisz poprzez dwa lunchery, co jest trochę dziwne, no ale mnie taka sytuacja nie spotkała i nie spotka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Ludzi czasem boli to żeby odpalić grę musisz poprzez dwa lunchery, co jest trochę dziwne, no ale mnie taka sytuacja nie spotkała i nie spotka. 

No ale w jaki sposób jest to nie wiem „uciążliwe” ja nawet tych aplikacji nie widzę „fizycznie” i mam ikony gier na pulpicie. Klikam co tam chcę i wszystko samo się odpala. Przecież nie włączam najpierw steam, następnie idę do biblioteki i szukam danej gry. Dalej odpalam apke Rockstara (jak wcześniej w apce steama wybiore RDR2) i w niej kolejno odpalam grę. 😅 
No nie wiem może ktoś tak robi i wtedy faktycznie jest „problem” 🤷

Edytowane przez userKAMIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, niektórzy tutaj lubią sobie na siłę tworzyć problemy :) bo bez nich, chyba życie mają nudne, także ten tego :) EOT

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, userKAMIL napisał:

Nie kupię bo nie ma na steam! XD

A mi nie po drodze ze srepickiem, nie zobaczą złamanej złotówki ode mnie !!! Mam swoje powody, jestem pamiętliwy, zwłaszcza jak ktoś mnie wydyma !!! Leje na nich ciepłym...

Edytowane przez maras2574
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, userKAMIL napisał:

Ależ ja nie mam z tym najmniejszego problemu. Być może nie zrozumiałeś tego co napisałem. Zwyczajnie zabawne jest gdy ktoś mówi: ''Nie kupuje bo nie ma na steam''' 😅 Z czysto logistycznego punktu widzenia, nie ma to znaczenia.

Jeszcze bym zrozumiał argument typu, że te aplikacje ''mulą mi kompa.'' Ale mamy XXI wiek. XD

Z czysto logicznego punktu widzenia gracz jest klientem, którego hajs utrzymuje wszystkie te elementy branży. Więc to firma która sprzedaje ma zaoferować mi produkt który będę chciał kupić. Mam backlog na kilka tysięcy godzin gry , więc  sorry ale to nie mój problem jak ktoś nie chce wydać gry tam gdzie ja chce ją kupić.

Ostatnio ściągnąłem jakąś darmówkę z EGS- nowiutkiego shmupa i co ? I gówno bo nie miał wsparcia dla Dual Sense.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...