Skocz do zawartości
Kubrat76187

wot-world-of-tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Reinstalowałem system, zainstalowałem czołgi, zrobiłem XVM`a i wyskakuje takie coś:

beztytuubhas.jpg

 

Ktoś wie co trzeba zrobić? Biblioteki Dokan zainstalowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z Dokanem jest nie moze jakiegos pliku znaleźć, zainstaluj jeszcze raz dokana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzieci skończyły odrabiać lekcje bo poziom drużyny znacząco spadł. Medium i light bunkrują się a naprzód walą tylko heavy i DT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że najwięcej zarabia Jumbo.

to nie jumbo tylko betatesterowy sherman

No niby mam M4A2E4 ale jakoś ciężko mi się nim gra. Załoga na 100% ale i tak działo dość mało celne. Uszkodzenia, penetracja i czas ładowania przeciętne. Pancerz nie jest zły ale dobry też nie i tak samo mobilność. No po prostu czołg nijaki (wszystko na średnio). Ale może spróbuję coś ugrać na evencie :D.

 

Wymaksowany T43 jest spoko ale nawet sobie nie chce wyobrażać co to znaczy grać nim bez najlepszego silnika :) Co do topowej armaty 85mm to jakoś nie wierze w średni dmg 180. Mi losuje zawsze niżej może kilka razy walneło tak w okolicy 200. Zwracam na to uwagę. Coś skopali...

No jeśli chodzi o uszkodzenia to te działo ma rozrzut jak ruska katiusza. Czasem potrafiło mi walnąć za 120, a czasem nawet 240 ale najczęściej wali za ok. 150-160 (a średni DMG niby 180).

 

Edycja: Widzę że M10 całkiem nieźle stoi z zarabianiem. Akurat go mam od dawna odkrytego to tylko nazbierać kaski/poczekać na zniżkę i kupować :E. T-34 też najgorszy nie jest a bardzo go lubiłem z 57mm (i nawet mam dobrze wyszkoloną załogę do niego w koszarach).

Edytowane przez Mustang_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzieci skończyły odrabiać lekcje bo poziom drużyny znacząco spadł. Medium i light bunkrują się a naprzód walą tylko heavy i DT.

Przestałeś być lubiany przez grę i dostajesz takich współgraczy i tyle. Poczekaj ze 100 gier, fortuna się odwróci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałeś być lubiany przez grę i dostajesz takich współgraczy i tyle. Poczekaj ze 100 gier, fortuna się odwróci :)

E tam, ładuję haubicę na KW-1 i żaden cząg mi niestraszny :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wygrałem jedną misję w T-43. Poświęcałem się dla wygranej, spotowałem, zajmowałem bazę(byłem jednym z ostatnich graczy). Ostatecznie zginąłem, ale wygraliśmy. Niby nic dziwnego, ale po meczu okazało się, że byłem... 2k w plecy. Przy wygranej i jednocześnie sporym wkładzie w wygraną! Inna sytuacja dzisiaj z tierem 7 w roli głównej. Zostałem jako jeden z nielicznych, ale przy pełnym zdrowiu. Wiedziałem już, że nie wygramy i pozwoliłem wrogowi przejąc bazę. Wynik końcowy? 6k do przodu pomimo porażki. Ja się pytam WTF? Ta gra od 7 tieru wzwyż promuje kamping czy co? Nie można przyjąć w ogóle obrażeń jeżeli chcesz cokolwiek ZDOBYĆ, nie mówiąc juz o zarabianiu? Owszem, zdarzają się przypadki, że wyjdziesz 15k na plus z obrażeniami, ale to są sytuacje kiedy jesteś "gwiazdą" drużyny. imo system ekonomiczny w tej grze musi być przebudowany całkowicie od nowa, od podstaw, bo gra powinna promować graczy próbujących grać drużynowo, a nie siedzących w krzakach przez 80% gry i nabijających punkty za dmg i nie tracacych kredytów za naprawy... ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz ile gra pobiera kasy za naprawy i uzupełnienie amunicji

 

Imo system ekonomiczny w tej grze musi być przebudowany całkowicie od nowa, od podstaw, bo gra powinna promować graczy próbujących grać drużynowo, a nie siedzących w krzakach przez 80% gry i nabijających punkty za dmg i nie tracacych kredytów za naprawy... ..

Wtedy DT i artyleria zarabiała by g. a nie kasę i doświadczenie. Poza tym nie zawsze opłaca się szarżować. Mowa oczywiście o silnych medium i heavy. Bo jak patrzę na PzIIIA albo Pz35tnA, jak kryją się po chaszczach w środku mapy nie dając namiarów dla artylerii to mam ochotę użyć działa. Nawet za cenę zostania niebieskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zbudowana, żeby jej twórcy zarabiali. Zarabiają na np. kontach premium, gdzie jest mały problem z bilansem kasy...

 

Taka mała ciekawostka. Ja rozumiem, pluton...ale co zrobić może taki traktor rolniczy przy Tierze 8? Nawet szybki nie jest :)

shot_001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem każdy tank jak w innych mmo powinien mieć swoją rolę(coś na wzór tank,healer,dps). Każdy spełniałby odgórną rolę, za sprawowanie której dostawałby różną punktację:). NP. TD dostawałyby najwięcej pkt. za zadane obrażenia a scouci za wykrycia:).

 

UP: Jak to co? Jego wrak to świetna, mobilna, naturalna osłona dla jego towarzyszy:).

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocie, Bella i Fox byli w drużynie, stąd taki efekt. Chcesz, to możemy to sprawdzić, o ile masz wolne miejsce w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajec, przecież piszę, że byli w jednym plutonie. Tylko...co ta 1/2 plutonu, siedząca w traktorze, może zrobić z kolegami z tier8? Nawet nie ma szans szybko jeździć po mapie...

Dlatego moim zdaniem każdy tank jak w innych mmo powinien mieć swoją rolę(coś na wzór tank,healer,dps). Każdy spełniałby odgórną rolę, za sprawowanie której dostawałby różną punktację:). NP. TD dostawałyby najwięcej pkt. za zadane obrażenia a scouci za wykrycia:).

Healer? ;)

Przecież scouty dostają $ za wykrycia i podświetlenia [?] innym celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem każdy tank jak w innych mmo powinien mieć swoją rolę(coś na wzór tank,healer,dps). Każdy spełniałby odgórną rolę, za sprawowanie której dostawałby różną punktację:). NP. TD dostawałyby najwięcej pkt. za zadane obrażenia a scouci za wykrycia:).

Wprowadzenie odgórnego nakazu zachowania tanków zabiłoby klimat. A tak albo masz radochę widząc jak przeciwnik się podkłada, albo słynne kur... w Begerowych oczach na widok wykładania się twojego zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 8 tierach da się ładnie zarobić, a grając niżej niz 8 tierem i wychodząc na minus to ktoś nie odrobił lekcji na niższych tierach i klepał po 100 expa na kolejny tier :D

 

moj wynik sprzed 20 min, ot taki ładny wynik :)26552004515403470990_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przenoszą się + ma jesli liczyć to , że skille i perki dzialają tylko po osiągnięciu 100% w głównej specjalizacji."

 

Jeśli załoga ma już perki, to działają one zawsze. Możesz po przeskalaniu nie mieć 100% i działają. Żarówcia zawsze świeci.

 

Aby była jasność, przy przeszkoleniu za srebro jest się ~40k expa na załogancie w plecy. Tyle to jest z od 100% do 90%. Kupienie 75% to 55k expa. Całe 100% to 110k, kolejne perki to x2, x3, x4.

 

Pluton z obrazka to pluton dla draki. T-50-2 może lolka nawet na X-ki zaciągnąć. Ja po składzie rozpoznaje czy to są noob plutony. Jeśli członkowie plutonu różnią się tierami i jeszcze włąsciwościami, to zdecydowanej większości są całkowicie niegroźni. Jeśli widzę pluton gdzie czołgi są tej samej klasy to może być zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2x up:

całkiem normalny ... dziennie kilka takich bitew jest bez problemu

Edytowane przez slawkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluton z obrazka to pluton dla draki...

Nie no, jasne. Do tego, to tylko gra...ale potem jest narzekanie na to, że połowa drużyny przeżywa 0.2s i jest 15:1 itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa urwisko. Nie wiem co myślą Ci w lightach ale patrząc jak "sprawdzają teren" mają wszystko w... poważaniu. Efekt? Na wzgórzu zaczaił się Leopard i dawał namiary na wszystkich w polu widzenia. Wynik był z góry przesądzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybszy Top Gun w całej historii Mojej gry w WoTa :

 

34109945172284936243_thumb.jpg

2 min 15 sek = 135 sekund :E.

 

Replay : LINK

Edytowane przez agent_x007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzają 8.1 ? bo ani główna nie działa ani grać się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wchodzi 8.1, po godzinie 13 będzie można pobrać patcha/ grać.

 

Co do mojego SS'mana z is3 to ja wiem, że szału on nie robi, bo nie taki miał być jego zamiar :E chciałem pokazać, że na 8 tierze takie bitwy sa czesto więc podczas elitowania czołgu da sie zarobić ładną sumke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się w MS-1 ubić na Prowincji 9 przeciwników. 3 z nich już po tym jak reszta mojej drużyny poległa. Dało mi tylko 3k expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 3000 expa ? 8:E chłopie jak to nie błąd to zarobiłeś expa konkretnie, jezeli to kredyty były no to szału nie ma, ale do 2 tieru przechodzi sie w 1-3h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się w MS-1 ubić na Prowincji 9 przeciwników. 3 z nich już po tym jak reszta mojej drużyny poległa. Dało mi tylko 3k expa.

 

Te tylko 3k expa powinno Ci dać awans od razu do 3 tieru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...