Skocz do zawartości
Kubrat76187

wot-world-of-tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :D Wcześniej instalowałem wersję Beta, która widocznie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, dzisiaj dotarł zasilacz i zupełnie przypadkiem wprowadzili 8.1. No to jazda w UK medy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie... lepiej medy czy ciężkie? Początkowo poszedłem w ciężkie (kuszą mnie Churchille - mam nadzieję że dobrze zarabiają) ale na tierze III wymiękłem i zastanawiam się czy jednak nie robić medów. Patrzyłem to przykładowo na tierze VIII med i heavy dużo się różnią - prawie to samo działo, med nie wiele słabszy pancerz ale i tak obydwa papiery, prędkości podobne, ilość HP w "normie" - nie wiem jak wygląda to w grze ale odnoszę wrażenie jakby różniły się tylko nazwą :E.

 

To którą ścieżkę polecacie w brytolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a13 a10 i ta haubica 3.7 cala :E na 3 tierze :E

 

w najmniej optymistycznym wariancie ze 12 sekund, pewnie da się zejść w okolice 10, a to ma robić za mini kv z lodówką i trollem :cool:

Edytowane przez AvQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z czołgami brytyjskimi spadła inteligencja graczy :E

Sam tier II, jako jedyny z T18 i... wszyscy w Prowicji schowali się za posiadłością. Nikt nie raczył wystawić sempiterny, a gdy wyjechałem tak to się skończyło:

http://img21.imageshack.us/img21/1849/shot022zi.jpg

Jak byłeś od strony dużego budynku to się nie dziw. Ta mapa jest teraz jeszcze gorsza niż była. Strona z małymi zabudowaniami jest właściwie perma niewidoczna. Można tam stać i strzelać, i nikt Cię nie zobaczy, a po drugiej stronie wystarczy wychylić lufę i już dostajesz gongi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały "mechanizm" penetracji, celności i reszta tej propaganda to isty bullshit. ...

Cruiser Mk1, 300m do przeciwnika ustawionego jak kaczka na strzelnicy i co? I jajco - 5 strzałów a zero trafień :mad3:

Wyżej pisałem o sytuacji, w której stałem 5m od wroga, wycelowałem spokojnie w bok (nawet nie w wieżę) i...nie trafiłem. Serio, żeby nie trafić, mój pocisk musiałby wylecieć z lufy pod kątem chyba z 30 stopni od osi lufy i ostro omijać przeciwnika - jak widać, w świecie WoT takie rzeczy się zdarzają :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xvm i jimbo ściągnąłem wersję która jest dostosowana do 8.1 i nie działają... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja chyba sobie daruję. Dobiłem do 4 tieru u brytoli. Z 30 bitew przetrwałem może jedną. Większość ginę na początku. Jesteś ukryty, nikogo nie widzisz, a tu nagle nie minie jedna sekunda, bam, 1 strzał, ułamek sekundy drugi i zgon. Nawet lufą nie ruszysz. Na te 30 bitew tylko RAZ zdarzyło mi się aby ten brytyjski crap coś odbił. Reszta przypadków pochłania wszystko jak czarna dziura. Nawet machinegun robi sito z jego 16mm pancerza(w 4 tierze!) z przodu. Nie ma co statów i nerwów psuć(może dalsze tieru są ok, ale wczesne to krap nie z tej ziemi):P

 

EDIT, właśnie zostałem zdjęty na 1 hita z Hetzera w bok przy 100% hp(z boku ten "czołg" ma pancerz 30mm). Czyżby boskie/złote ammo?:P

 

LINK Pff lol!

Od dawna wiedziałem, że jest to p2w ammo, a udostępnienie go śmiertelnikom tylko to potwierdza. Może w przyszłości niech dodadzą lasery za golda? Albo rakiety? Magia? Skill? Czy może wyśmienite właściwości amunicji podkalibowej? Jeżeli to jej właściwości, to dlaczego jej nie stosowano na masową skalę w 2 wojnie światowej? Podwoiłaby ona możliwości ówczesnych dział. Ta gra to czysta propaganda pełna absurdów i hitów/missów z dupy oraz innych niewytłumaczalnych zjawisk paranormalnych:P.

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój, ja sobie wlasnie kupilem KV-1 bo myślałem, że jak będę miał lepszy czołg to w końcu coś mi się uda ubić ale niestety, niby V tier ale wciąż czołg mizerny. Strzelam, trafiam niemal za każdym razem i niestety prawie zawsze robię wielkie ZERO obrażeń. Non stop słyszę "penetracja" blablabla, fajnie, szkoda tylko, że nie zadaję żadnych obrażeń. Zero. Trafiam i nic. Nie wiem już co mam robić. Nawet ściągnąłem sobie te skiny z zaznaczonymi słabymi punktami - wciąż nic, strzelam w te punkty i nic :D absolutnie nic się nie dzieje, raz tylko udało mi się zrzucić komuś gąsienice... wow. Jak tak dalej pójdzie to chyba oleję tę grę bo szkoda nerwów. Chyba, że po prostu przemęczę się tym czołgiem i może coś następnego będzie już lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hetzer a ty wystawiasz się jak kaczka bokiem? :rotfl:

Ten karton(A13 IV Tier) ma pancerz 30mm z boku, a z przodu 16mm. Zapewne dlatego, że to czołg ten był projektowany jako wsparcie dla piechoty, a nie niszczyciel czołgów:P. Poza tym hetek nie powinien na hita zdjąc 4 tierowego czołgu strzelając w 30mm pancerz. Tak mi się wydaje. Zapewne używał golden(godness) ammo. Na forum WG w wielu działach jest oficjalny ryk o totalnej imbie golden ammo na publikach po tym patchu. Ludzie bez problemów kończą z wynikami 7-10 na bitwę korzystając z golden ammo(czytałem nawet wątek z Hetzerem, gdzie gościu zdjął 9 luda w bitwie korzystając z goldenów. Poza tym nie widziałem tego hetzera, byłem w ruchu, za krzakami i daleko od bazy wroga.

Edytowane przez Gazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hetzer z haubicą ma średnią penetrację 64mm i dmg 350 na zwykłej ammo... żadnej magii tu nie ma :)

 

Co do premium ammo... koszty są tak porażające że na pewno nie zwróci Ci tego jej dmg. Dla śmiesznego T1 heavy 1 pocisk kosztuje 2800srebra. W przeciętnej bitwie wystrzeliwuję kilkanaście pocisków - nie trzeba być geniuszem by szybko obliczyć że bankructwo byłoby kwestią (krótkiego) czasu. A to jeden z czołgów które najlepiej zarabiają... resztę dopowiedz sobie sam. Co innego wożenie paru pestek na wypadek spotkania grubszego zwierza :)

 

Wcześniej ludzie płakali, że gold ammo psuje balans bo lepsze wyniki mogli osiągnąć tylko ci, którzy płacili realną kase. Teraz takie cos może kupić każdy i też źle :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP. Nie wziąłeś pod uwagę ludzi, którzy grają na premium. Właśnie ci ludzie postują na officialu. Zabijając tak wielu wrogów ich saldo jest dodatnie, a nie ujemne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T1 HT schował się za mnie (T82) bo bał się oberwać. Scouty podkuliły lufki pod pupki i siedziały wokół nas, nerwowo się kręcąc. Efekt? Wszyscy widoczni jak na tacy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP. Nie wziąłeś pod uwagę ludzi, którzy grają na premium. Właśnie ci ludzie postują na officialu. Zabijając tak wielu wrogów ich saldo jest dodatnie, a nie ujemne:)

 

No fakt, nie wziąłem ale... oni zawsze będą mieli łatwiej POZA TYM efekt jest podobny - wciąż używają golda by strzalać gold ammo (z tym, że teraz za pośrednictwem premium konta). Ja np wymyśliłem, że zamiast premki wolałbym jakiś lepszy premium tank do kasy, a złoto dokupywać jak będę potrzebował na konwersję expa. Premium konto by mnie wkurzało o tyle, że czasem mam dużo pracy i bym sobie zagrał max pół godziny dziennie, nie mówiąc już o wyjazdach na kilka dni... bolałoby mnie, że premka się marnuje :P

 

@Jajka - M1 HT?? A cóż to? :hmm: Chyba, że masz na myśli T1 HT ale... on jest przecież tak wielki, że za takiego pierdzioszka jak T82 się nie schowa.

Edytowane przez Ironfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dopiero jakieś 350 bitw w WoT..., eff. na jakieś 800 - uczę się... no ale kurde, inaczej widzę to co zrobiło WG z płaceniem srebrem za gold ammo.

Wg. mnie to ammo się po prostu kiepsko sprzedawało i stwierdzili że trzeba coś z tym zrobić - teraz to ludzie już będą musieli kupić premium tanka żeby nie odstawać od innych... bo tych co zarabiają "ciut" więcej niż inni, będzie stać na to ammo. Tych bez konta premium i bez czołgów premium... nie bardzo.

 

Jasne że skilla się nie przeskoczy (widzę to po sobie, jak niekiedy debilne rzeczy robię) no ale... to ammo jednak sporo daje i ludzie mający kasę (czyt. premium) bez skrupułów będą to wykorzystywać.

Szkoda bo frustracja wśród niepłacących graczy (czyli tych którzy przynoszą WG straty) skoczy.

 

Ludzie mający kasę już jeżdżą z premium amunicją, bo kupowali ją za golda. Teraz każdy inny ma dostęp do unikatowego towaru, co IMHO jest bardzo dobrym posunięciem.

 

Jakoś nie zauważyłem nawałnicy czołgów wypełnionych po brzegi amunicją premium. Sam zapakowałem sobie na swoich czołgach (nie wszystkich - np. kv2 nadal z normalną mam) po kilka sztuk i powiem... gaci nie zrywa. 3 pociski z IS3 w E75, zero rezultatu.

 

Ta amunicja tylko groźnie wygląda, w rzeczywistości zmienia niewiele. Mój brat nawet jednej pestki nie kupił. "Za droga" stwierdził.

 

Ja wybrałem też lekkie, tylko linia a13, fajnie wyglądają, szybki, niski profil, zapowiadają się dobrze.

Tak wgl przypisywaliscie nr tel do konta?:D

Bo kusi 100 g na free expa:D

 

Ja przypisałem. Za miesiąc można odpisać, a gold się przyda, chociażby na demontowanie modułów.

 

xvm i jimbo ściągnąłem wersję która jest dostosowana do 8.1 i nie działają... :(

 

Mi jimbo działa, żadnej nowej wersji nie ściągałem, tylko zmieniłem nazwę katalogu z modami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko, co za golda (=prawdziwą kasę), to mityczne, jakoby same wygrywające bitwy. A tak nie jest. Jest albo tak samo, albo tylko trochę lepiej, niż w przypadku "normalnego" sprzętu/wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko, co za golda (=prawdziwą kasę), to mityczne, jakoby same wygrywające bitwy. A tak nie jest. Jest albo tak samo, albo tylko trochę lepiej, niż w przypadku "normalnego" sprzętu/wyposażenia.

 

Wiem o tym, ale wielu krzykaczy nie zdaje sobie z tego sprawy.

 

Jeśli ktoś uważa, że jakiś czołg czy gadżet jest za mocny, niech z nim pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...