Skocz do zawartości
Votiag

Nowa klawiatura mechaniczna do 800zl

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam od 5 lat Corsair k68 rgb (zajechalem W) i chcialbym abyscie pomogli mi wybrac dobra klawiature do grania i pisania. Zastanawiam sie nad k70pro cherry red, ale sam nie wiem, dlatego prosze was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze napisz z łaski swojej cos wiecej, bo są rozne rodzaje klawiatur, rozmiary , typ łącznosci, funkcje, co jest dla ciebie wazne co lubisz a czego nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura ma być pełnowymiarowa z podpórką pod nadgarstki oraz RGB w końcu idą święta :🤣.

Obecne przełączniki to Cherry Red a gram głownie  hack and slashe i mmo, jakie bym chciał mieć? Nie wiem, najlepiej chyba te same albo lepsze.

Łączność ma przewodowa.

Oldman, dla porównania podałem ci mój obecny model, który chyba spełniał wszystkie kryteria o które tak prosisz.

Edytowane przez Votiag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ona ma jakies niestandardowe gniazda na switche co dla mnie jest dyskfalifikujące, jak ci sie podoba i ci to pasuje to ją kup

Edytowane przez Oldman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2023 o 22:01, Votiag napisał:

Obecnie posiadam od 5 lat Corsair k68 rgb (zajechalem W) i chcialbym abyscie pomogli mi wybrac dobra klawiature do grania i pisania. Zastanawiam sie nad k70pro cherry red, ale sam nie wiem, dlatego prosze was o pomoc.

Kechron Q6 powinien być OK. Sam mam taką na brązowych Gateronach i jest naprawdę dobra. Są też wersje na czerwonych Gateronach i na switchach autorskich Keychrona, tych ostatnich nie znam. Podpórka dostepna osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...