Skocz do zawartości
azgan

HELLDIVERS 2 PC, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
19 minut temu, Element Wojny napisał:

Bo jeśli nie, to pierdzielę to, nie dam im danych z dowodu albo skanu twarzy. Takich danych to ja nawet nie musiałem podawać zakładając konto Paypala czy Ebaya!

Do zalozenia konta PSN potrzeba tylko @ i nic wiecej.

Edytowane przez Phoenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Phoenix. napisał:

Do zalozenia konta PSN potrzeba tylko @ i nic wiecej.

Może w Polsce. 

Zrzut-ekranu-2024-05-04-150346.png

Tak jak się spodziewałem, temat już wywalił.

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT Dyskusje ogólne :: Społeczność Steam (steamcommunity.com)

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale wystarczy założyć sobie przez VPN i kłopot z głowy raz na zawsze. To konto w zaden sposób nie jest weryfikowane. 

Lub niech ci znajomy założy i poda dane i obędzie się bez VPN. To trwa  dosłownie chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Nie jest rozdmuchany PSN obsługuje 69 krajów, Steam 187 krajów widzisz różnicę.

Mnie to śmieszy, bo najgłośniej krzyczą gracze z tych 69 obsługiwanych krajów. Sony jest obecne na prawie wszystkich znaczących rynkach i ta cała afera jest śmieszna. Założenie konta trwa parę minut i nie trzeba korzystać z żadnego VPNa, żeby ustawić inny rejon. Ludzie tak robią od lat na konsolach. Co więcej, polscy gracze nagminnie zakładali tureckie konta, żeby kupować gry taniej.

Dodatkowe launchery, konta na PC są głupie, ale to trzeba byłoby bojkotować chyba wszystkich dużych wydawców tj. EA, Ubi, MS, Epic itd. 

41 minut temu, Kelam napisał:

Wczoraj to dodali. Wcześniej tego nie było. Sony się przejdzie, bo bombardowanie ich negatywami zaleje i to fest. O ile do gierki multi jest jakiś w tym sens - pokraczny, ale można wytłumaczyć i zrozumieć, to wymaganie tego do singla wygląda na zwykłe wyłudzenie danych.

GoT ma też tryb multiplayer. Chyba wcześniej podali informację, że gra będzie wymagała konta PSN. Przecież mają być trofea https://lowcygier.pl/aktualnosci/trofea-playstation-na-pc-ghost-of-tsushima-wprowadzi-pucharki-i-rozgrywke-miedzyplatformowa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista ignorowanych właśnie się powiększyła, bo ile można czytać takie durnoty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć inne zdanie i już ignorowanie. Ludzie Wy nie macie 5 lat, żeby się tak zachowywać :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się trochę premiera GTA IV i ups GFWL/Xbox live nieobsługiwany w PL......:E

 

3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Lista ignorowanych właśnie się powiększyła, bo ile można czytać takie durnoty. 

Easy - czemu tak drastycznie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Zhao napisał:

Easy - czemu tak drastycznie? :D

Jak to mówią na sprawach rozwodowych - niezgodność charakterów, poglądów i różnice nie do pogodzenia. Zbierało się od jakiegoś czasu, to nie tak, że naszło mnie nagle tu i teraz.

Szkoda że nie ma opcji, by totalnie usunąć ślady po osobach, które się wrzuciło na czarną listę, bo w obecnej wersji chociażby cytowanie takich osób przez osoby trzecie powoduje że coś tam od czasu do czasu widać - wolałbym rozwiązanie permanentne - jak z Odinem :D 

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony jest może i obecne na prawie wszystkich znaczących rynkach, ale ta cała afera nie jest wcale śmieszna... np. ja nie mam PS i konta w Sony i mam za darmo udostępnić swoje dane kolejnej firmie? Bo kupiłem grę na Steam? Naprawdę nie boicie się o bezpieczeństwo swoich danych, które Sony już tak często wyciekały?

Uważam, że jest właśnie o co robić hałas...

Ignorancja to siła. Ale nie siła ignorantów, tylko tych którzy ignorantami rządzą...

  • Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile płaci Ci Ubisoft albo EA jak kupujesz ich gry na Steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

2 godziny temu, Kosh napisał:

ja nie mam PS i konta w Sony i mam za darmo udostępnić swoje dane kolejnej firmie? Bo kupiłem grę na Steam? Naprawdę nie boicie się o bezpieczeństwo swoich danych, które Sony już tak często wyciekały?

Uważam, że jest właśnie o co robić hałas...

I dokładnie o to właśnie chodzi kolego, bo te same argumenty które podnosisz tutaj, podnoszone są na wszystkich forach. W wielu krajach PSN nie ma, więc w teorii gracze z ok. 100 państw, w których można kupić tą grę na Steamie, nie pograją legitnie ze względu na to ograniczenie. W innych krajach wymagane są weryfikacje wiekowe i podawanie numerów telefonów, danych z dowodów osobistych albo skany twarzy, co już jest w ogóle abstrakcją. I trochę bawi mnie doradzanie żeby bawić się w VPN'y, zakładać lewe konta, albo konta w innych krajach na dane kogoś innego - bawić się w taką lewiznę, żeby można było legalnie zakupić i pograć w grę, serio? To po co w ogóle się w to bawić, skoro gra wyląduje w zatoce bez Denuvo na kilka godzin po premierze ? Nie lepiej po prostu ściągnąć i olać te wszystkie chore ograniczenia ?

I tak się właśnie dzieje kolego. Jeszcze niedawno się martwiłem, że sprzedaż GoT na PC będzie niewielka po 4-latach, i Sony może dojść do wniosku że niektórych dużych tytułów nie warto wydawać na PC (obawa szczególnie w kwestii Rebirth czy Stellar Blade). Teraz od razu Ci mówię że sprzedaż będzie FATALNA, wręcz absurdalnie fatalna, a jakieś tłumaczenia że PSN wymagane "tylko do elementów sieciowych" to zwykły damage control, bo co innego mają powiedzieć twórcy? Są w dupie, tak samo jak gracze. Sony w ostatnich tygodniach totalna odklejka na wielu płaszczyznach, a to zapewne nie koniec. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony ostatnio robi wszystko żeby się stać najbardziej znienawidzoną firmą w gamingu. 
A może raczej jak ich Japończycy nazywają KuSony.

3 godziny temu, Phoenix. napisał:

Rozumiem ale wystarczy założyć sobie przez VPN i kłopot z głowy raz na zawsze. To konto w zaden sposób nie jest weryfikowane. 

Lub niech ci znajomy założy i poda dane i obędzie się bez VPN. To trwa  dosłownie chwile.

Najpierw nie potrzeba było konta. Dzisiaj nie weryfikują. Jutro będą weryfikować.

Tu nie chodzi o to czy to się da łatwo obejść ale że w ogóle wyciągają łapę po dane które do gry nie są konieczne.

Edytowane przez Zdzisiu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zdzisiu napisał:

Sony ostatnio robi wszystko żeby się stać najbardziej znienawidzoną firmą w gamingu. 

Ludzie pluli na Jima Ryana, a wychodzi na to, że nowy CEO Hiroki Totoki to jest dopiero klaun wyższego rzędu, rządzi tą firmą ledwo 5 tygodni a już doprowadził do wrzenia społeczność graczy.

3 minuty temu, Zdzisiu napisał:

Najpierw nie potrzeba było konta. Dzisiaj nie weryfikują. Jutro będą weryfikować.

O to to. Te zmiany następują nagle, bardzo szybko, jest w tym jakiś długofalowy cel który poznamy dopiero, gdy go oficjalnie ogłoszą. Oczywiście jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze, więc można się tylko zastanawiać jaki sposób dymania graczy sobie tam obmyślili. Oczywiście że te dane nie są koniecznie, nigdy nie były. 

Sytuacja rozwojowa, ten temat będzie się ciągnął. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wycofana ze sprzedaży w nieobsługiwanych krajach. Problem rozwiązany :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png?ex=66388d1b&is=66373b9b&hm=77a

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek z serii jak zaorać dobrą grę :D

Przynajmniej Valve stanęło na wysokości zadania, a w Sony siedzą i się zastanawiają pewnie co poszło nie tak 🤣

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, kadajo napisał:

Sony siedzą i się zastanawiają pewnie co poszło nie tak 🤣

"Hej Jim, słuchaj, głupia sprawa wyszła..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A to dla tych mistrzów, którzy twierdzą że "wymóg PSN" był "od dawna znany".

Ps. Steam wprowadza blokadę zakupową na kraje, w których nie ma PSN. I robi zwroty na życzenie, nieważne skąd jesteś i ile masz godzin na koncie. 

5oosour9kayc1.jpeg

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mleko rozlane szkoda bo napukałem w grze 240h i bawiłęm się świetnie. Jednak fikołki z kontem PSN, ciągłe nerfy broni tak, że 

zabawa z nimi przestaje.. być zabawna. Jeszcze mają mój miecz ale jak to dalej potrwa to do widzenia. Jest dużo innych gier.

Arrowhead i Sony są winni tak samo. Chciwość i nieprzemyślane decyzje odnośnie zmian w gameplayu pogrążą tą grę jak pogrążały wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ktoś tam w Sony kompletnie nie rozumie PCMR. :)

Pewnie jakiś młodzik, który dorwał się do koryta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Sony kompletnie nie rozumie PCMR. :)

Nigdy nie rozumiało. Oni nadal tkwią w schematach rodem z 2006. i uważają, że wojna PS3 vs. X360 nadal trwa - Hiroo Onoda gamingu! 

A potem zdziwienie, że te wszystkie GOTY mają tak słabe wyniki sprzedażowe. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie halo o profil PSN, te same osoby logują się na Rockstara, EA, Ubisoft Connect gdy chcą pograć w ich gry na Steam i nie mają z tym żadnego problemu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wystarczyło przeprosić ze nie zakomunikowali tego lepiej, dać wszystkim na pocieszenie jakieś gówienko, jakiś skin czy co tam gracze tego typu lubią i wszytko byłoby w miarę ok. Ale nie lepiej iść na noże. A najlepsze, że kompletnie "zapomnieli" o graczach którzy żyją w krajach, które nie mają oficjalnie wsparcie dla PSN... Valve szybko załapało co się dzieje i dlatego pozwala na refoundy, Sony, zanim ogarnęło ze idze na górę lodową to już uderzyło w trzy a w ładowani im nuklearka wybuchała mała :E

6 minut temu, ditmd napisał:

Wielkie halo o profil PSN, te same osoby logują się na Rockstara, EA, Ubisoft Connect gdy chcą pograć w ich gry na Steam i nie mają z tym żadnego problemu :lol2:

Wszyscy mają z tym problem a niektórzy nie kupują przez to tych gier, wiec pisząc wszyscy masz chyba na myśli siebie. Newsflash TY to nie wszyscy :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że również będziecie bojkotować Tsushimę, bo tam pewnie już trzeba będzie być zalogowanym na launcher od Sony :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...