Skocz do zawartości
azgan

Ghost of Tsushima Director's Cut PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

No i widzicie jak to jest - support Nixxes ogarnia i rzeczywiście pomaga, support Bandai Namco stęka i prosi o reinstalację Windowsa. :E Takie to moje przygody ze zgłaszaniem błędów ale nie powiem - w takich sytuacjach jak ta czuć satysfakcję podwójną - raz, że problemu już nie ma, dwa że osobiście przyłożyłem do tego swoje łapy.

pcmr-squared.gif

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.gry-online.pl/cooldown/fan-ghost-of-tsushima-polecial-do-japonii-i-porownal-widoki-ze-sw/

Wspominałem tutaj o japońskich klimatach i grze Onimusha. Co prawda nie jest to ta gra z PSX, ale.... Ja kupiłem :)

https://lowcygier.pl/keyshopy/resident-evil-z-samurajem-tanio-w-instant-gaming-onimusha-warlords-na-steam-za-jedyne-18-zl/

Edytowane przez maras2574
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem głowny wątek, świetna gra ! 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś doświadczył może crashy gry po rozpoczęciu zwiedzania Toyotamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Główny wątek skończony, gra :thumb: ale jadę dalej z pobocznymi :)  Dodatek warto zaczynać ? Bo pisaliście o jakiś halucynacjach czy coś :hmm:

Dodatek ukończony, nawet fajny był ;)  

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po ponad pierwszej godzinie grania i nie pozostaje mi nic innego, jak pochwalić tę ucztę dla oczu, podaną w sosie samurajskiego smaku i dodatku klimatycznej, w swojej oryginalności scenerii.

Raz tam się pojawiła tekstura niskiej jakości i trochę uraziła, ale jako całość jest takim ciekawym i cieszącym oko widowiskiem.

Walka "honorowa", która jest tu wręcz podstawą tej początkowej rozgrywki, jest zrobiona w sposób satysfakcjonujący. Generalnie i tak ciężko mi to ocenić, ponieważ ze względów zdrowotnych, ta gra, jest moją pierwszą grą na padzie od jakoś tak ponad dwudziestu lat. 🎮

Podsumowując pierwsze wrażenia: jest bardzo pozytywnie i oby było tylko lepiej. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...