Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam porównanie co to jest przedłużka ze sklepu i customowa na zamówienie :D Rewelacyjna robota.

 

 

img_20200409_132345u9j6t.jpg

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też zawitała Noctua.

 

img_20200405_113031xlkfd.jpg

 

img_20200405_182819z6jue.jpg

 

Temperatury o niebo lepsze niż na boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś taka brzydka w czarnej odsłonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale swoim starczym komputerem :E Podzespoły z sygnaturki, a to wszystko zamknięte w SilentiumPC M60W. Dodatkowo zmienione wentyle na 4x140mm bequiet Pure Wings 2 i dołożony w tamtych czasach Aurora 2 od SilentiumPC. Zdjęcie takie a nie inne, bo pokój nadaje się do remontu i nie chce bajzlu pokazywać :E Poza tym, chyba już czas na zmiane platformy, grafa na razie zostaje.

 

 

IBdsNoj.jpg

 

https://imgur.com/a/BvBxuSL

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiak po lewej się pchał do sesji :E

I drugi monitor tak samo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wczoraj mój komputer przestał działać więc ze strychu musiałem wygrzebać swojego totalnego old schoola :E

 

Przerzuciłem to co się dało z obecnego komputera czyli grafa, muza, dyski ssd i cały dzień walczyłem z Windowsem ale wszystko jak na razie bangla ;)

 

Sprzęt to: .

1.stary cosmos

2. Płyta x58 evga classified 3

3. Proc Xeonon E5620

4. Ram 6 x 2GB Dominator GT

5. Grafa zmieniona z Gtx 480 na radka 290x

6. Zasilacz jakiś be quiet 650 pamiętający dobrze rok 2012 :D

 

i coś tam jeszcze .....

 

A zabytek prezentuje się tak :

 

8586ca27a27bb74amed.jpg

 

061bbc824ab3403cmed.jpg

 

204e7249e4c335d9med.jpg

 

41ee2f68d2a813b7med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym totalnym oldschoolem to bym nie przesadzał. Niektórzy do dziś korzystają ze słabszych konfiguracji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym totalnym oldschoolem to bym nie przesadzał. Niektórzy do dziś korzystają ze słabszych konfiguracji :E

 

No dobra może nie totalny :E

Jednak jak policzę ile to ma lat to ......;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak 1,5-2lata temu za to mboo dostałbyś z 1000zł ;), teraz mysle ze 700 realne ale trzeba by poczekac na kupca

 

a psu to raczej pamieta 2004-2005 a nie 2012

 

w 2011 to byly P9/E8 juz

 

 

edit//

e6 wersje wyszly w 2007 albo 2008

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak 1,5-2lata temu za to mboo dostałbyś z 1000zł ;), teraz mysle ze 700 realne ale trzeba by poczekac na kupca

 

a psu to raczej pamieta 2004-2005 a nie 2012

 

w 2011 to byly P9/E8 juz

 

 

edit//

e6 wersje wyszly w 2007 albo 2008

 

Całkiem możliwe ;)

 

Wiem że mobo jest rarytasem i nawet myślałem o puszczeniu dalej ale cholera szkoda mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienić tego E5620 na coś 6/12 albo podkręcić i nawet do wspólczesnych gierek w 1080p starczy choć w sumie to niezłe grzałki są :E

Co do cen to E759 najdroższa, bo ma NF200. Albo 4-way ale to już totalnie trudno dorwać.

 

A do tego mobo polecm od siebie bandę GTX580 :D

 

4xgtx580egsso.jpg

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienić tego E5620 na coś 6/12 albo podkręcić i nawet do wspólczesnych gierek w 1080p starczy choć w sumie to niezłe grzałki są :E

 

E5620 jest fajny ponieważ spokojnie się kręci do 3.8 Ghz i wykonany jest w 32nm sporo chłodniej niż takie i7 960 ;)

Teraz tylko muszę sobie przypomnieć jak to się podkręcało :E

 

Fajna banda ;)

Kiedyś tam miałem 3 x 480.

W sumie miałem 5 i do dzisiaj wytrzymała tylko jedna reszta gdzieś w kartonie sypią artami .....

Edytowane przez Walther

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wersję tej ewki?

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wersję tej ewki?

Moja to 141-gt-e770 classfield III

 

Właśnie podkręciłem biednego E5620 na 4.0 GHz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda już myślałem, że 4-way.

Szkoda szkoda jak lata temu kupowałem 3 way to pamiętam, że 3 way było ciężko dostać a 4 way zapomnij :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz jakiegoś 6-rdzeniowego Xeona X56xx i kręć w okolice 4500.

 

Sprzęt I-klasa :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz jakiegoś 6-rdzeniowego Xeona X56xx i kręć w okolice 4500.

 

Sprzęt I-klasa :thumbup:

+ blok na cpu + blok na ram + blok full na mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz jakiegoś 6-rdzeniowego Xeona X56xx i kręć w okolice 4500.

 

Sprzęt I-klasa :thumbup:

 

Panowie dziękuje ale moje przygody z wydawaniem na "hobby" dawno się już skończyły :(

Brakuje czasu a to w związku że spędzam połowę swojego życia na statku a mam dzieciaki i żonę, której i tak winny jestem wiele zaniedbanych dni...

Jednak jak ktoś by był zainteresowany kupnem płyty, chłodzenia i ramu nawet gtx etc. to proszę walić śmiało na priv.

U mnie to będzie leżało totalnie nie wykorzystane a szkoda.

Nie chce znowu się zapętlić ;)

 

Ps. Dzięki za miłe słowa odnośnie starego set up'u ;)

Edytowane przez Walther

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

93334379_101584193905yekjr.jpg

 

No to inverted atx zrobiony, na nieszczęście tuba od zmodowanego photona 270 na multitop pękła, dlatego wkręciłem tubę od 170

Mam biały pastel mayhems ale chyba poczekam aż aquacomputer ultitube 200 d5 będzie dostępny to wleci razem z d5 next

Lub heatkiller 200 i next :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita, niepowtarzalna buda wyprodukowana w Elab. Jedyna taka na Świecie. Nie licząc sztuki w kolorze białym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Czytam już forum dobre parę lat ale jakoś nigdy się nie udzielałem i nie pisałem za dużo postów. Chciałem przedstawić w sumie mocno standardowy zestaw jak na maszyny które tu ludzie wstawiają ale jest to zawsze coś. Specyfikacja ze stopki, procek po własnoręcznym delidzie. Chyba czas na przedłużki i jakieś zmiany. W planach Dark Pro 4, zmiana tego fractala z tyłu na jakąś inną 12. Z przodu 2xSW3 1000rpm.

 

8458a916-237d-4d3e-82fqksz.jpg

8f49b733-c164-400f-a68fkjx.jpg

1e02c65e-f5f6-4659-bc1sjos.jpg

 

Dopiero teraz jak zrobiłem fotki to widzę jak grafa lekko opada, riser w tej sytuacji to dobry pomysł? W ogóle zastanawiałem się nad nową budą- z oknem może trochę większą od tego Fractala. Ma ktoś budę godną polecenia? Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dedykowanym brackecie - np. od Cooler Master czy Cable Mod - pionowy montaż może mieć sens, bo karta jest odsunięta sporo od panelu bocznego, więc nie będzie się gotować. Pinowy montaż, który oferuje większość obudów "w standardzie" jest tragiczny, bo karta ma bardzo mało przestrzeni względem panelu bocznego.

 

Co do obudowy to O11 Dynamic jest spoko, ewentualnie Phanteks P600S, Cooler Master H500P Mesh, Fractal Meshify S2 czy nowe Define 7. Z jeszcze większych skrzynek chociażby Phanteks Enthoo 719 czy Define 7 XL. Z nietypowych obudów CM SL600M.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dedykowanym brackecie - np. od Cooler Master czy Cable Mod - pionowy montaż może mieć sens, bo karta jest odsunięta sporo od panelu bocznego, więc nie będzie się gotować. Pinowy montaż, który oferuje większość obudów "w standardzie" jest tragiczny, bo karta ma bardzo mało przestrzeni względem panelu bocznego.

 

Czy montując tak kartę są jakieś spadki na poziomie wydajności?

 

Moje drugie pytanie to czy opłaca się kupować chłodzenie AiO czy zostać przy AC. Procek ma genialne temperatury przy Grandisie którego mam teraz- duża zasługa delidu który wykonałem. Chodzi mi głównie o ciszę ale i żeby kompik się ładnie prezentował. Jak wstawię Dark Pro 4 to taki kloc zasłoni 3/4 mobo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupi, ale nadal w zaporowej cenie. Tu jest celowa zagrywka by kupić nowe. Są przypadki gdzie TV po promocji kosztuje 1400zł, a sama matryca 2300zł.  Unia zamiast zajmować się bzdurami powinni wziąć za ryj producentów elektroniki, AGD itd. By nie produkować elektrośmieci na taką skalę.
    • Ktoś  tu serio wątpi w to, że Sony coś nakazuje i cenzoruje ? Oni od czasu przeniesienia siedziby playstation do San Mateo, California zaczęli wchodzić developerom na głowę bardziej niż nintendo. Kiedyś mi wyskoczył taki materiał, gdzie "fani dawnego sony" zrobili 40minutowy materiał o tym.... Choć jest to film z perspektywy cyckowych weebów, więc kiepsko się to ogląda lub świetnie, zależy od perspektywy  
    • A powiedział byś który by pasował do tego?  
    • @wii Coś Budanov mówił, że w tym roku szykują i mają już jakiś zarys planów. Chociaż nie sądzę by cokolwiek dużego zrobili w momencie kiedy C&C nakazał obronę aż do zmęczenia przeciwnika. Z pewnością Ukraińcy dużo stracili przez błędy w rotacji koło Awdijewki, strata tej jednej wioski doprowadziła do przedwczesnego załamania się frontu, co przy okazji doprowadziło do braku zaminowania terenu i zniszczenia potencjału Rosjan między podejściem z jednej linii do drugiej linii obrony. Czekamy tak naprawdę na czerwiec i F-16, i co zmienią. Wydaje mi się, że wejście F-16 zepnie się z zwiększoną intensywnością wystrzeliwania pocisków arty ze strony UA, i szukanie ważnych celów. ATACMS też swoje może nabroić, nawet jeśli dalej będą mieć uwiązane ręce, Ukraińcy już modyfikują Neptuny i zwiększają ich produkcje, a dronami pokazali że mogą strzelać w rafinerię jak chcą, więc myślę że ich własna produkcja poradzi sobie z celami powyżej 300 km.      Plotki z AP to zawsze było memiczne źródło  
    • Też ale nie o to mi chodziło, dużo gier z konsol, mody, mnogość konfiguracji no i jak zaczynał, na sprzęcie biurowym odpalili wtedy w latach 80 gry na PC.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...