Skocz do zawartości
ASDA

Max Payne 3 (2012)

Rekomendowane odpowiedzi

No to coś jest dziwnie nie tak skoro 560 TI która jest dość mocna nawet przy 1050MHz GPU nie daje rady 470tce @ 750MHz ;) Więc nie... nie w mojej głowie. Wiele testów to potwierdzało, a 560 bez Ti to słabiutka karta.

Napisałem Ci jak wygląda sytuacja.

GTX560 stock (810Mhz) wydajnościowo gniecie plecy GTX470 stock (607Mhz) i dość konkretnie odjeżdża GTx460 stock (675Mhz).

95% testów to potwierdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze w Full HD ;) Proszę Cię... grałem na GTX260 SOC wykręconym do granic możliwości, na GTX460/70 i 660. GTX560 bez Ti jest słabsza w ogólnym rozrachunku od GTX460 (GTX560 Ti @ 1050MHz jest słabsza od GTX470 @ 750MHz) :lol2: Gra pozornie jest dobrze zoptymalizowana bo jest to zamknięty świat (tunelówka) - a od karty graficznej sporo mocy potrzebuje.

 

Gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana ogólnie. Ładowanie świata nie ma nic do tego.

 

Gra była tworzona od podstaw dla PC. To nie jest port więc takie sytuacje są jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana ogólnie. Ładowanie świata nie ma nic do tego.

 

Gra była tworzona od podstaw dla PC. To nie jest port więc takie sytuacje są jak najbardziej na miejscu.

Dokladnie na full detalach na GTX 260 ładnie chodziło ale teraz już czas na zmianę sprzętu bo ile mam to ciągnąć bo już na nim gta5 nie ospale jak optymalka będzie cudowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie na full detalach na GTX 260 ładnie chodziło ale teraz już czas na zmianę sprzętu bo ile mam to ciągnąć bo już na nim gta5 nie ospale jak optymalka będzie cudowna.

 

Nie chodziło bo na gtx 260 nie dało się uzyskać full detali. Mówię tu np o HDAO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło bo na gtx 260 nie dało się uzyskać full detali. Mówię tu np o HDAO.

No masz racje ale prawie full detale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Kupiłem ostatnio cdkey do MP3.

Steam rozpoznał i aktywował grę, pobrałem, uruchomiłem. Wyświeltił CDkey potrzebny do aktywacji gry w Social Club i...

Social Club wywala komunikat, że nie może połączyć się z serwerem aktywacji, choć na konto loguję się normalnie.

Jest to irytujące, bo dwa dni mam grę, której nie mogę uruchomić.

 

Odblokowałem porty sugerowane przez rockstar

Usuwałem i zakładałem konta Social Club

Wyłączyłem zapory

Restartowałem komputer.

 

Pomożecie?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w tej grze to jeszcze żyje czy już całkiem umarło? Chciałem dziś spróbować ale nie znalazłem ani jednej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie śledziłem wątku i może mój problem się kiedyś pojawił ale napiszę o nim:

 

Gra na początku toczy się normalnie. Lecz zaraz po pierwszej akcji w pierwszej misji kiedy samouczek mówi nam aby kliknąć "W + SPACJA" bohater rzuca się na ziemię i nie wstaje - dopóki nie zginie. Zwróciłem uwagę również na ludzi którzy do nas strzelają, a mianowicie bugują się. Pojawiają się i znikają lecz da się ich zabić. Następnie idziemy na kolejne piętro i musimy zabić kilku gości po czym jest krótki film. Otwiera nam się brama, za nią stoi furgonetka. Czyli postać zatrzymuje się w miejscu. Nie możemy się ruszyć ani strzelać w oponę - na tym polega misja.

 

Nie mogę dorwać ludzi z ciężarówki. Ona odjeżdża a my stoimy w miejscu. Z gry nie można wyjść poprzez "ESC" - robi się pauza. Jedynym wyjściem jest ALT F4.

 

Komp dobry gtx 670 i5 8ramu wszystko zaktualizowane. O co w tym chodzi !?

Edytowane przez MakoSki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji że nie znalazłem wątku głównego Max Payne 1 i 2 to pytanie skieruję do fanów Max Payne 3. Wiecie może gdzie kupię polską wersję językową 1 z dubbingiem oraz 2 z napisami PL w wersji elektronicznej? Męczy mnie ciągłe wkładanie płyty od cd projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji że nie znalazłem wątku głównego Max Payne 1 i 2 to pytanie skieruję do fanów Max Payne 3. Wiecie może gdzie kupię polską wersję językową 1 z dubbingiem oraz 2 z napisami PL w wersji elektronicznej? Męczy mnie ciągłe wkładanie płyty od cd projekt.

Na muve pl ale pamietaj ze wersja steam ma angielski a pl drm free ale zawsze cracka możesz wrzucić jak masz orginalna gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znacie jakąś fajną stronkę z crackami która nie zawiera syfu? Jakoś rok temu ściągałem cracka zainfekował mi wszystkie inne cracki w wyniku czego był utrudniony dostęp do aplikacji albo nie działały. Co prawda wtedy nie miałem antywirusa ale ryzyko jest a nie uśmiecha mi się formatować 1500/2000 GB.

 

Edytuj: Mam oryginalną grę Max Payne: Antologia z czego ma zabezpieczenie na płycie przed kopiowaniem. Próbowałem zrobić obraz płyty ale niestety nic z tego.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znacie jakąś fajną stronkę z crackami która nie zawiera syfu? Jakoś rok temu ściągałem cracka zainfekował mi wszystkie inne cracki w wyniku czego był utrudniony dostęp do aplikacji albo nie działały. Co prawda wtedy nie miałem antywirusa ale ryzyko jest a nie uśmiecha mi się formatować 1500/2000 GB.

 

Edytuj: Mam oryginalną grę Max Payne: Antologia z czego ma zabezpieczenie na płycie przed kopiowaniem. Próbowałem zrobić obraz płyty ale niestety nic z tego.

Ja z samego Max Payne 3 nie w wersji Antologicznej zrobiłem obraz, żeby zainstalować na kompie bez napędu optycznego i żadnych problemów nie miałem, a to może dlatego, że grę mam oryginalną.

Multi w tej grze to jeszcze żyje czy już całkiem umarło? Chciałem dziś spróbować ale nie znalazłem ani jednej gry.

To zależy. Multi żyje, ale czy dużo polaków gra to nie wiem, bo sam chwilowo nie gram w Maxa (czekam aż go trochę zapomnę, żeby na nowo zacząć).

Swego czasu jak budowałem community-grupę PCLABową na MP3, to może ze dwie-trzy, cztery, osoby się wpisały.

 

Generalnie bardzo zlagowane serwery odpychały albo ludzie grali w co innego, ale sporo czasu minęło i może trzeba by odkurzyć stary dobry tytuł, zwłaszcza że zarówno w Diablo, Starcrafcie jak i Battlefieldzie trochę mi już nudą wieje.

Edytowane przez nabeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z samego Max Payne 3 nie w wersji Antologicznej zrobiłem obraz, żeby zainstalować na kompie bez napędu optycznego i żadnych problemów nie miałem, a to może dlatego, że grę mam oryginalną.

Całą serię Maksia mam oryginalną + 3 kolekcjonerską. Co do obrazu z 3 pewnie dlatego że wymaga aktywacji cd key przez internet, gdzie w 2 i 1 istnieje tylko blokada wgrana w nośnik PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Maxem 3 , gra działa wyśmienicie ale gdy chcę pominąć Cut-scenke naciskam Enter i w tym momencie robi się czarny ekran i wyskakuje błąd aplikacji.

Gra pobrana ze Stema, zainstalowana na dysku SSD.

 

 

Moje cfg:

i7 4790K

r9 290 4GB

16 GB ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem tak, że zacząłem sobie grać od nowa 2 raz i w rozdziale 10 jak jest misja z autobusem w momencie gdy uderza w budynek wyskakuje mi błąd, że program przestał działać. Jak grałem za pierwszym razem to żadnych problemów, a teraz coś takiego. Usunąłem całą zawartość skopiowałem savy i zacząłem pobierać od nowa, zobaczymy czy coś pomoże .

Grę mam w wersji na steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna Gra. Uwielbiam taką narrację, przemyślenia Maxa są najmocniejszą stroną tej produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Zaraz mnie po prostu kur... z krwią zaleje. Zakupiłem Max Payne 3 i nie mogę uruchomić go. Google przekopałem i robiłem różne rzeczy, które mają pomóc ale nic to nie daje.

 

Cały czas mam ten komunikat i nic nie rusza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś aktywować ja z samej aplikacji bez uruchomienia gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadinstalowałem jakiegoś starszego RSC z stronki od nich, który był w sekji Maxa i poszło wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko...

 

Kupiłem premierowego boxa. Czy mogę jakoś pobrać grę bez instalowania jej z płyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić na promocji wersję steam ;) Na nuuvem wychodziło mniej niż 10zł.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wolę instalować z płyt lub pobrać jakiś obraz z torrentów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żalisz się jaki to masz wolny internet w wątku obok a tutaj pytasz o obraz gry mając boxa gry, która trochę GB zajmuje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorzej wydane 20zł ever ...

 

Kolejny błąd, przy wgrywaniu gry w tym samym momencie wywala "Max Payne 3 program przestał działać". Oczywiście porady na necie nic nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...