Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

giez

Dr Pepper

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza była kiedyś cherry coke

 

Przecież w Polscę nadal jest Cherry Coke :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że był za mocno schłodzony, albo spartolili recepturę

z polki. serio slaby smak, lewa partia albo sprowadzane z kambodzy

 

ale i tak dobre, raz na 3lata sie napic jest fajnie.

w ludlu jest podroba peppersa, siti pepper czy cos takiego w butelce, smak podobny ale gazu nie ma prawie w ogole. jako zamiennik mozna pic, jako odpowiednik odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Polscę nadal jest Cherry Coke :hmm:

 

Tell me where ?

 

Z coli to lubię pepsi z cytryną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się napił monstera ino niezbyt dostępny w Pl jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak odbiegając od tematu Dr Peppera - wie ktoś czy i gdzie w Polsce dostanę coś takiego:

 

212316-1_super.jpg

 

Może być przez internet a nawet wskazane :)

ew. może w Niemczech coś takiego jest to również bym prosił o takowe info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci - po co ci to? malo na polskim rynku energy drinkow? masz cala palete smakow, nawet widzialem helleny o smaku oranzady :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nie znajdziesz np. Red Bulla Coli, który imo jest lepszy niż zwykły. Bez cukru też u nas nie widziałem.

Co z tego, że mamy dużo różnych energetyków jak większość z nich ma takie same smaki i nudne butelki (wyjątek Burn). I między innymi dla tego ostatniego chciał bym tego Nosa gdzieś kupić.

 

Z resztą czy ważny jest powód ? Chcę tego spróbować dlatego zadałem pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nie znajdziesz np. Red Bulla Coli, który imo jest lepszy niż zwykły. Bez cukru też u nas nie widziałem.

Co z tego, że mamy dużo różnych energetyków jak większość z nich ma takie same smaki i nudne butelki (wyjątek Burn). I między innymi dla tego ostatniego chciał bym tego Nosa gdzieś kupić.

 

Z resztą czy ważny jest powód ? Chcę tego spróbować dlatego zadałem pytanie.

 

Red Bull Cola jest obrzydliwy. Dawali go jako gratis na BP do zwyklego red bulla. Nie dopiłem calego, wywalilem pol puszki :/ Za to bez cukru jest prawie w każdym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nie znajdziesz np. Red Bulla Coli, który imo jest lepszy niż zwykły. Bez cukru też u nas nie widziałem.

Co z tego, że mamy dużo różnych energetyków jak większość z nich ma takie same smaki i nudne butelki (wyjątek Burn). I między innymi dla tego ostatniego chciał bym tego Nosa gdzieś kupić.

 

Z resztą czy ważny jest powód ? Chcę tego spróbować dlatego zadałem pytanie.

nie no spoko, nie czepiam sie, poprostu chcialem wiedziec. ale wyglada to jakbys szukal problemu na sile. kazdy drink ma inny smak, najwyrazniej nie probowales wielu, skoro mowisz, ze tak nie jest. powodzenia w poszukiwaniu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RB, Tiger, Black, BePower, N-Gine, XL, R20 etc. może nie smakują identycznie ale bardzo bardzo podobnie. Oczywiście jakieś tam różnice są lecz niewielkie. Najbardziej smakowo (moim zdaniem) wyróżnia się RB w porównaniu z innymi. Być może NOS również mnie zaskoczy smakiem.

Z resztą koziakaka skończmy tę rozmowe, nie mam zamiaru z Tobą dyskutować ani tłumaczyć się po co mi to. Zadałem proste pytanie, może ktoś się na tego energetyka natknął i pomoże znaleźć w Polsce.

 

@Zigu17 - u mnie tego nie widziałem ale nie porównujmy Łodzi do mojej wiochy. Swoją drogą dobrze wiedzieć, trzeba spróbować :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdzieś kiedyś widziałem tego Nos'a, lecz w puszce, bo butelkę bym raczej zapamiętał... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peppera piłem tylko raz w życiu i marna imitacja coli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peppera piłem tylko raz w życiu i marna imitacja coli.

 

Nie sądzę, żeby Pepper z założenia miał być imitacją Coli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RB, Tiger, Black, BePower, N-Gine, XL, R20 etc. może nie smakują identycznie ale bardzo bardzo podobnie. Oczywiście jakieś tam różnice są lecz niewielkie. Najbardziej smakowo (moim zdaniem) wyróżnia się RB w porównaniu z innymi. Być może NOS również mnie zaskoczy smakiem.

Z resztą koziakaka skończmy tę rozmowe, nie mam zamiaru z Tobą dyskutować ani tłumaczyć się po co mi to. Zadałem proste pytanie, może ktoś się na tego energetyka natknął i pomoże znaleźć w Polsce.

 

@Zigu17 - u mnie tego nie widziałem ale nie porównujmy Łodzi do mojej wiochy. Swoją drogą dobrze wiedzieć, trzeba spróbować :thumbup:

 

Burn, Mountain Dew, Herbapol robi energetyki w 3 owocowych smakach, troche tych "odskoczni" od smaku byka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burn, Mountain Dew, Herbapol robi energetyki w 3 owocowych smakach, troche tych "odskoczni" od smaku byka jest.

 

Green-Up daje radę. Jak jeszcze pijałem to świństwo to właśnie Green-upy smakowały mi najlepiej. Odkąd przestawiłem się na yerbę nie tykam chemii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w yerbie pijesz moc czy jakąś magie, ze niby żadnej chemii nie ma?

 

Oczywiście, że Moc. Poczytaj to się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiem, że cały proces zaparzania to taki mały rytuał. Nie zmienia to faktu, że yerba niczym kawa, herbata, cola, piwo czy energetyki jest pełna chemii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się napił monstera ino niezbyt dostępny w Pl jest

 

Smakuje jak kazdy inny energy drink, do tego jest to jeden z drozszych, czasem kupuje jak mam ochote, ogolnie nic specjalnego nie masz o co plakac.

 

A tak odbiegając od tematu Dr Peppera - wie ktoś czy i gdzie w Polsce dostanę coś takiego:

 

img]http://media.giantbomb.com/uploads/0/3523/212316-1_super.jpg[/img]

 

Może być przez internet a nawet wskazane :)

ew. może w Niemczech coś takiego jest to również bym prosił o takowe info.

 

PW poszlo

 

Peppera piłem tylko raz w życiu i marna imitacja coli.

 

PEPPER TO NIE IMITACJA COLI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Lidlu można dostać coś podobnego w smaku doktorka. Nie pamiętam nazwy, ale coś Peppcola mi się kojarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym w tym temacie. Gorsze trochę od peppera i za wiele tego na raz się wypić nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego doktorka to ostatnio dostałem w Warszawie przy Radiowej w supersamie, wykupiłem chyba wszystkie 15puszek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...