Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krokodajl

Tusze do Canon MP640

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

ostatnio wypatrzyłem niezłą ofertę kupna urządzenia wielofunkcyjnego Canon MP640. Zastanawiam się jedynie czy jej eksploatacja będzie droga... Urządzenie wymaga tuszów z chipem, a te z tego co się orientuję są sporo droższe :( Do tego urządzenia znalazłem również tusze bez chipa - ale czy one będą działać prawidłowo skoro urządzenie pracuje z tuszami posiadającymi chip. Proszę o wyjaśnienie jak to jest z tymi chipami. Zastanawiałem się nad epsonem px650, ale okazało się, że komplet zamienników kosztuje ponad 100zł, a to niestety za dużo, a do tego canona komplet tuszy można dostać nawet za ok. 30zł...

 

pozdrawiam

k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ta, niby ich gra i moga sobie robic co chca ale pozniej jest wielki placz jacy to gracze zle homofoby i rasisty albo po prostu za glupi zeby zrozumiec gleboki zamysl tworcy   A jedyny zamysl tworcow to nawciskac woke gowna bez zadnego planu na ich poprowadzenie ani historii samych postaci.
    • Fakty są takie, że to jest ich gra i mogą sobie do niej wrzucić co tylko chcą i nie muszą nawet tego oznaczać jako sci-fi czy w jakikolwiek inny sposób się z tego tłumaczyć. Tylko że gry to biznes i przydałoby się żeby gra się sprzedała, bo chyba nie robią jej dla siebie, więc pokazywanie środkowego palca swoim klientom którzy oczekują czegoś innego to dość nierozważny krok, zwłaszcza teraz, kiedy branża jest w kryzysie, kilka osób które decydują o kształcie projektu ryzykuje pracę setek pracujących nad grą osób i kondycje finansową firmy w imię jakiś dziwnych wartości, przecież to było jasne że takie decyzje wywołają duże zamieszanie, gra tak czy inaczej pewnie się sprzeda bo marka jest bardzo silna, ale przykład Suicide Squad pokazuje że olewanie graczy różnie może się skończyć. 
    • Fabularnie 10 klas wyżej od dość monotonnej często jedynki, ale niestety gameplayowo tak samo okrutnie średnie, chyba najgorsza metroidvania w jaką grałem. Jeszcze brak swobody w poruszaniu się okej (czyt. brak skoku, chodzenie korytarzami), da się przeżyć - taki remake RE4 i remake Dead Space też mają korytarzowe lokacje, ale jak już do tego konstrukcja lokacji leży i kwiczy, to cały aspekt metroidvanii można spuścić w kiblu xD Na dokładkę - walka też jest raczej średniawa, a dobrych bossów można policzyć na palcach jednej ręki typa pracującego przy prasie hydraulicznej. Moim zdaniem to jedna z najbardziej przereklamowanych dużych gier ever, jeszcze przynajmniej Ragnarok broni się faktycznie niezłą fabułą i genialnymi postaciami (Odyn i Thor skradli moje serce), ale te salwy 10 dla jedynki to dla mnie do dziś zagadka xD I mówię to jako osoba, która ogólnie lubi powolne gry/symulatory chodzenia/interaktywne filmy, tak tutaj gameplay był zwyczajnie męczący i działał na niekorzyść bardzo dobrej historii. Najwidoczniej jestem jednak w jakiejś mniejszości xD
    • @MassTA dzięki za rozwinięcie tematu. Czyli w praktyce GT1030 jest najtańszą opcją, analogicznie karty od AMD z VP9/HEVC/H.264 to będą chyba RX5xxx? Albo APU na AM4.
    • Tensor i tego ich całego dedykowanego hardwaru do "optical flow accelerator" który to podobno w RTX 3000 był za słaby. AMD też ma swój "OFA" tak przynajmniej wynika z nazw bibliotek. Pytanie czy oni to realizują na jakimś dedykowanym HW czy na shaderach po prostu. Może wiesz? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...