Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

Risen 2: Dark Waters

Rekomendowane odpowiedzi

o, gdybym to ja miał 25 fps :E

Mnie do 20 to dochodzi niekiedy, tak to 10-15. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś może zapodać zdjęcie,

gdzie leży ten UKRYTY BOŻEK. Thana mówi o cmentarzu. byłem tam, a także w świątynii, która jest na cmentarzu i żadnego bożka tam nie znalazłem. Jedyne co tam znalazłem to legendarny przedmiot SKURCZONA GŁOWA

.

 

Zostały mi w sumie 2 zadania. Sprawozdanie strażnika, też się chyba zawiesiło. obeszłem wszytkie te punkty Ventura i nic. Gość cały czas popija w porcie i to wszystko.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/gaW1j.jpg

 

 

 

 

   :lol2:  wszedzie dzisiaj ten torres sie znajdzie

 

 

co do wymagan to u mnie chodzi na maxie 40-60 klatek bez przycinek i innych udziwnien, sprzet i5 2500k, 560Ti i 4 GB ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś może zapodać zdjęcie,

gdzie leży ten UKRYTY BOŻEK. Thana mówi o cmentarzu. byłem tam, a także w świątynii, która jest na cmentarzu i żadnego bożka tam nie znalazłem. Jedyne co tam znalazłem to legendarny przedmiot SKURCZONA GŁOWA

.

 

Zostały mi w sumie 2 zadania. Sprawozdanie strażnika, też się chyba zawiesiło. obeszłem wszytkie te punkty Ventura i nic. Gość cały czas popija w porcie i to wszystko.

 

 

lezy tutaj :

 

 

bozek jest obok niego, przy duzym drzewie :D , jest ten dzikus a drzewo tuz za nim po prawej, tam jest bozek :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lezy tutaj :

 

 

bozek jest obok niego, przy duzym drzewie :D , jest ten dzikus a drzewo tuz za nim po prawej, tam jest bozek :D

 

thx. rany na ciul ten opis z cmentarzem. ładnie mnie to zmyliło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się w tej grze używa broni palnej? Mam pistolet, mam naboje, a nie mogę strzelać. Do jednej ręki włożyłem miecz, do drugiej pistolet. Mam obie bronie na pasku szybkiego uruchamiania, a mogę korzystać tylko z miecza. Pistolet mam pod dwójką i jak go wybiorę to tylko słychać taki metaliczny dźwięk i nic. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale odrazu rdze ci

 

 

 

 

zrezygnuj z pomocy dzikusów, bo żadnej nie dostaniesz, ja uwolniłem tubylca , potem poznałem moce voodu i idę na bitwę z 1 lalka i jakaś szamanka.... a do pokonania mam 10 wojowników...i w ząb nie idzie nic zrobić, bo na calej tej głupiej wyspie nie ma GORGU ani rumu do kupienia !!! szlag mnie po prostu trafia :mad2: :mad2: :mad2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emini, naciśnij "E" podczas walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, dzięki, teraz wystrzelił. Myślałem, że będzie można z tego przymierzyć, ale to chyba trzeba mieć jakąś lepszą broń: muszkiet itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, dzięki, teraz wystrzelił. Myślałem, że będzie można z tego przymierzyć, ale to chyba trzeba mieć jakąś lepszą broń: muszkiet itp.

 

 

tak, te małe pistolety to tylko takie "podłe sztuczki są " . Muszkiet kupić można, ale czy rozwijać to warto, według mnie nie.

Mając swoją łajbę gra sie rozkręca i daje wolność wyboru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na moim sprzęcie risen 2 będzie dobrze chodził na maksymalnych detalach i fullhd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalazy czy ten 6950 jest 2gb czy 1gb . Ale nie powinno byc problemów chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, te małe pistolety to tylko takie "podłe sztuczki są " . Muszkiet kupić można, ale czy rozwijać to warto, według mnie nie.

Mając swoją łajbę gra sie rozkręca i daje wolność wyboru ;)

 

Ja na początku tylko mieczem walczyłem i to rozwijałem, potem kupiłem muszkiet i rozwinąłem trochę broń palną. I chyba źle zrobiłem, bo trzeba było pakować całą chwałę w jedną umiejętność. Ale z drugiej strony teraz można obrać inną taktykę: na dolnym pasku umieściłem i miecz i muszkiet i jak wróg jest daleko to walę z muszkietu raz albo dwa zanim się zbliży, w sekundę zmieniam na mieczyk i można walczyć w zwarciu. Do tego jeszcze z pistoletu można poprawić, ale to przeładowanie jest okropnie długie.

 

A tak w ogóle to ile jest w sumie tych wysp? Właśnie zaciukałem Wronę, dużo jeszcze do końca? Bo w sumie to z biegiem czasu coraz przyjemniej się gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO lepiej muszkiet, potem sie bierze kogoś do teamu, by blokował, a mieczem jest trochę niebezpiecznie w przypadku stworów co jednym ciosem mogą zabrac połowę hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale na tej ostatniej mapie to prawie zawsze działałem sam, bo laseczka ze Stalowobrodym pilnowali rumu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale odrazu rdze ci

 

 

 

 

zrezygnuj z pomocy dzikusów, bo żadnej nie dostaniesz, ja uwolniłem tubylca , potem poznałem moce voodu i idę na bitwę z 1 lalka i jakaś szamanka.... a do pokonania mam 10 wojowników...i w ząb nie idzie nic zrobić, bo na calej tej głupiej wyspie nie ma GORGU ani rumu do kupienia !!! szlag mnie po prostu trafia :mad2: :mad2: :mad2:

 

 

W tej grze się myśli możesz ich obejść bokiem... ja wiem że teraz moda na coda idziemy do przodu i bierzemy 20 na klatę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie, gdzie jest drewniana noga na tej wyspie z rumem na Ti? Gdzie mozna kupic jakis lepszej muszkiet, bo obecnie mam ten najprostszy :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie kogoś to zaboli ale Risen 2 bije wiedźmina 2 w kwestii gameplaya na głowe. Może grafika nie jest najlepszych lotów ale naprawdę wciąga i jest wymagająca. Kilka dni temu skończyłem wiedzmina 2 edycje rozszerzoną i gierka była strasznie nudna, źle zoptymalizowana + głupi system walki z piciem elixirów podczas medytacji na czele. Co prawda system w walki w risen 2 jest tak samo upośledzony jak w wiedźminie ale świat gry, zadania poboczne i główny wątek nadrabia to wszystko.

Gra risen 2 ma tylko jedną wadę że ma specyficzny klimat i system walki który może odrzucać co niektórych na kilometr. Na pewno nie jest to gra dla casualy ale dla starszych graczy tak jak ja jest jak znalazł.

Jak na razie jest to najlepsza gra rpg-przygodowa ostatnich lat. Gram we wszystkie ważniejsze gry i risen 2 jak dotąd wciąga niesamowicie. Co ciekawe na metacritic gra dostała 4.6 od graczy buheheh. ŻAL jacy ci ludzie dzisiaj są głupi. Jak się gry nie zrobi z mega grafiką i animacjami i nie da się jej przejść naciskając jeden przycisk na myszce to gra jest beznadziejna. Ja tam oddałbym wszystkie mass effecty i dragon age za gry tego typu. Co prawda gothic 1 i 2 i risen 1 jest lepszy ale risen 2 dużo nie brakuje.

Polecam risen 2 tylko osobą starszym które lubią gry tego typu z takim systemem walki, innym osobą takim jak dzisiejsza młodzież odradzam ten tytuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta rpg dekady .:)

 

6,5/10

 

http://pc.ign.com/articles/122/1223508p1.html

 

 

3.2 /5

 

http://mashthosebuttons.com/review/risen-2-dark-waters-review/

 

GameReactor UK 7/10

 

AtomicGamer 7/10

 

Co jak co ale Risen 1 był lepsza grą co niestety 2 jest już przeciętna.

 

 

Co do grywalności to ta właśnie jest najsłabiej oceniana w reckach w Risen 2.

 

 

np.

 

Fun 2.5/5

 

Fun 2.5 The changes made to combat between the preview of the game and the full version made the game more playable, but I still wouldn't call it fun. There's potential in it, but a consistent feeling to each encounter was missing. The adventurous pirate lifestyle that provides the basis for the game could have been tons of fun, but I got the feeling the game wasn't sure if it wanted a carefree or grim sort of pirating. The real strike against fun came from the finale of the game: taking on the ending boss only to find that she was less dangerous than an alligator was the single most disappointing moment of the game. Then the ending came and I was even more disappointed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gust jest, jak penis - każdy ma swój. A kobieta żadnego. :) Jak to ktoś w ' lepszych ' działach pisał.

 

Skoro jest magia serii to wiadomym jest, że będą krytycy bo mechanika tamtych gier była bardzo, bardzo ciężka do ogarnięcia. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, obecnie trzeba się sugerować ocenami "branży"... która kolejnym klonom NFS, Coda, Mass Effect (i jego zakończenie!!!) itp. sypie prawie maksymalne oceny.

 

Risen to gra gothic'o podobna, komu Gothic nie podpasował niech nie rusza Risena, bo się zawiedzie.

PawelPl ma w pewnym sensie rację, Risen to nie gra dla dzisiejszej młodzieży, choć są wyjątki. Z Wieśkiem bym jej nie porównywał, bo to nie ta sama liga, czy typ gry w mojej ocenie.

Błędy, problemy z optymalizacją i systemem walki??? To gra od Piranii!!! I chyba wszystko jasne :E

 

 

Zakończenie? Risen 1 miał totalnie głupie i niepasujące do typu rozgrywki. Grałem dwa razy i za każdym razem nie robiłem ostatniej misji ze skakaniem po kafelkach dokoła tytana, teraz gram trzeci i także oleje ostatnią misję.

 

W takie gry gra się głównie dla samego "grania", odkrywania krainy, męczenia się z potworkami i przeciwnikami, rozwoju i lepszego sprzętu, dla zadań, zakończenie spada całkiem na koniec tej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ktoś może powiedzieć jakim program najwygodniej posłużyć się do skonfigurowania pod tą grę pada z xboxa? NIestety ostatnimi czasy nie mam możliwości grać komfortowo na klawie więc zostaje mi tylko kontroler. NIestety z tego co widzę twórcy gry tego nie przewidzieli.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Co do optymalizacji to chyba jedna z nielicznych gier, które są bardziej zoptymalizowane pod Radeony :). U mnie na radku który jest podobny do GF 5600 Ti (w wydajności) mam średnio FPS od 54-60 (włączony Vsync) i bardzo rzadko gdy spadnie do 35 fps.

 

Chociaż muszę przyznać że na początku gry to chdoziło chyba gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W zasadzi to wydawca zrobił to Tyle, że my już od lat mamy ceny bardzo zbliżone w przeliczeniu na PLN do cen w EU euro. Gra w EU kosztuje 40euro czyli ~170pln. Na Polskę dali 150pln.
    • Dobre ceny sprzedają się najwyżej w ciągu paru dni, wiec trzeba zaglądać z 3 razy dziennie w obserwowane. Tak czy inaczej pozbywają się tych płyt, ponieważ nikt nie będzie tego chciał po następnej generacji.
    • Można się śmiać ale niedługo to i dyskiem SSD będziesz mógł ćwiczyć Pamiętajcie, dyski M2 miały być małe. Serio, gdybym to zobaczył 1 kwietnia to bym był pewien, że to jakiś dowcip niskich lotów
    • Ten mod od oświetlenia wydaję się dobry, nie mam gry zainstalowanej to nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale po screenach robi w rażenie. https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/13596/
    • A przeczytałeś co napisałem w odpowiedzi do której dałem link? Będzie strategia ogólna, która będzie uaktualniana co 5 lat, jednak nie jest wiążąca. Wiążące są natomiast postanowienia dotyczące wkładów solidarnościowych. To na jaki wkład zdecyduje się dane państwo będzie zależało od planu krajowego tego państwa, no chyba że dane państwo będzie beneficjentem programu solidarnościowego, czyli zostanie uznane za państwo już obciążone problemem imigrantów, albo złoży wniosek w tej sprawie i go uzasadni, wtedy pakiet solidarnościowy takiego państwa nie dotyczy. To jest wiążące i na wprowadzenie tego wszystkiego w poszczególnych krajach jest 2 lata. Resztę masz w tamtej odpowiedzi i w linkach. Zatem dokumentów wewnętrznych póki co nie ma żadne państwo i w zasadzie wszystko będzie wiadomo w przeciągu 2-3 lat. Ty natomiast napisałeś tak jakby te dokumenty były, ale nie były dostępne publicznie i już stawiasz krzyżyk na wszystkim nie zadając sobie trudu w ogarnięciu tego co z tych "ogólnych" przepisów jest wiążące i musi się znaleźć w planie krajowym. A wypowiedź Tuska była dzień po uchwaleniu tych dokumentów. Myślisz że zapoznał się osobiście w tym czasie z 10 rozporządzeniami mającymi po kilkadziesiąt stron, czy opierał się na tym co ktoś mu przekazał i niekoniecznie dobrze to zrobił?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...