Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SunTzu

Za nim to obejrzysz ostrzegam, przed piciem albo jedzeniem czegokolwiek, bo wyląduję to na tym co masz przed sobą.

 

https://www.facebook.com/polakibiedakicebulakiv2/videos/1001048066705398/

Ja myślałem, że tylko do medycyny jako nauki jest totalna ignorancja...

... brain f...!

 

 

mój polski jest na skandalicznym poziomie- nie potrafię znaleźć określenia. Ktoś powiedziałby wtórny analfabeta... ale to coś więcej.

Edytowane przez SunTzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nim to obejrzysz ostrzegam, przed piciem albo jedzeniem czegokolwiek, bo wyląduję to na tym co masz przed sobą.

 

https://www.facebook...01048066705398/

 

 

Wszystko OK ale to nie jest żadna uczelnia wyższa, na szczęście wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

o forumowy papuga. i jak widzę też lekarz psychiatra. pewnie tak samo samozwańczy jak prawnik. dawno nie widziałem. wszystko w porządeczku? posterunki na wątkach rozstawione?

:rotfl:

 

Lubię Twój ból dupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał TVN24 o Kijowskim i KOD.

 

Czy ci, którzy twierdzą, że TVN jest taką samą partyjną telewizją jak TVP tylko w drugą stronę znajdą podobny materiał walący w PiS w telewizji reżimowej? Klakier może? Albo ShadowMan bo widzę, że czyta tongue.gif

Edytowane przez Olafo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał TVN24 o Kijowskim i KOD.

 

Czy ci, którzy twierdzą, że TVN jest taką samą partyjną telewizją jak TVP tylko w drugą stronę znajdą podobny materiał walący w PiS w telewizji reżimowej? Klakier może? Albo ShadowMan bo widzę, że czyta tongue.gif

To ja wołam po Mono. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał TVN24 o Kijowskim i KOD.

 

Czy ci, którzy twierdzą, że TVN jest taką samą partyjną telewizją jak TVP tylko w drugą stronę znajdą podobny materiał walący w PiS w telewizji reżimowej? Klakier może? Albo ShadowMan bo widzę, że czyta tongue.gif

Trudne pytania zadajesz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafalska o 500+: Bałtyckie plaże dla Polaków, nie Niemców

Do znalezienia na Frondzie :E

 

Natomiast podczas przesłuchania przez Senacka komisje Edukcja. Przyszły Sekretarza edukacji w adm. Trumpa rzekła.

 

Broń w szkole powinna być, aby można było się bronić przed Grizzli

 

 

P.Karczewski w TVPiSnfo

 

...z panem Donaldem Tuskiem wielokrotnie już wygraliśmy...

 

Nie wiem czy on wie, ale wygrana w snach się nie liczy :E

 

 

Premier Beata Szydło zapowiada wyższe zasiłki dla bezrobotnych. Jeszcze nie wiadomo, od kiedy – ale wiadomo, o ile wzrosną kwoty.

 

 

A wzrosną do 1000 złotych (połowy pensji minimalnej, czyli o 20%

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał TVN24 o Kijowskim i KOD.

 

Czy ci, którzy twierdzą, że TVN jest taką samą partyjną telewizją jak TVP tylko w drugą stronę znajdą podobny materiał walący w PiS w telewizji reżimowej? Klakier może? Albo ShadowMan bo widzę, że czyta tongue.gif

Nie oglądam tvp to raczej będzie ciężko mi znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tvp to raczej będzie ciężko mi znaleźć.

 

Masz okazję aby udowodnić że media dobrej zmiany są przynajmniej tak samo dobre, jak oczywiście nie lepsze niż ci "żydzi i komuniści z WSI"

 

 

Około 55 tys. złotych miały kosztować kolacje pożegnalne, które były prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński miał organizować odchodzącym sędziom

 

Na siedem takich pożegnań wydano ponad 55 tys. złotych.Rekordowe okazało się rozstanie z sędziami Wojciechem Hermelińskim, Markiem Kotlinowskim i Marią Gintowt. Na catering i kolację w jednej restauracji wydano 17 tys. złotych.

 

Czyli (55-17)/6, co nam daję zawrotne średnią 6333 na kolację, na minimum osób kilkanaście bo samych sędziów jest 15. Zakładając że nikt nie przyszedł z żoną/mężem.

 

 

To mi się zdarzało zrobić, ze znajomymi droższą imprezę, jak byliśmy w kilkanaście osób w knajpie, z powodu jakiś ważnych okazji. Dwa wieczory kawalerskie pominę milczeniem, bo co dzieję się na takich imprezach zostaje tajemnicą do grobu :E

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzepliński wydał na 7 kolacji 55 tyś. Czyli jakiś wybitny amator jest z niego. Minister Szyszko to się umie bawić. Nie jak jakiś biedak Sikorski z ośmiorniczkami i winem

 

W sieci opublikowano właśnie rachunki za wyjazdowe posiedzenie rady nadzorczej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wizyta u ministra Jana Szyszki kosztowała co najmniej 40 tysięcy złotych.

 

Link

 

mlKRkvn.jpg

hE6vvGF.jpg

bcmiERv.jpg?1

 

A żeby koledzy/koleżanki nie byli stratni to niech mają po nagrodzie :D

 

C2dlc5RXUAAGIQ0.jpg

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o forumowy papuga. i jak widzę też lekarz psychiatra. pewnie tak samo samozwańczy jak prawnik. dawno nie widziałem. wszystko w porządeczku? posterunki na wątkach rozstawione?

 

bo najwyraźniej jesteście jak jehowi - najwyraźniej każdorazowo musicie być orani przez biegłych w danej dziedzinie: historyków, ekonomistów, prawników, naukowców, lekarzy,  teologów, do momentu aż po zboczonej ilości upokorzenia sobie w tym waszym durnym dzienniczku zapiszecie, żeby tu nie przyłazić...

 

Od samego początku Kijowski był wrzodem KODu.

Im szybciej go wykoszą tym lepiej.

już się nei mogę doczekać kto będzie kolejnym "największym wrzodem KODu" :rotfl:

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Dziś oglądałem fakty...

Całkiem zabawne.

Najpierw gnoją ministra, że likwiduję jedną z najtańszych organizacji zwaną NFZ... gdy jakiś czas temu hejtowali...

... potem nagle zestawiają wypowiedź ministra ogólnie dość medyczną w sprawie maryśki i liroyem- który ma tyle o medycynie wiadomości co ja muzyce.

 

Dziennikarz powinien dociekać prawdy? Nie gnoić bez powodu.

Edytowane przez SunTzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw gnoją ministra, że likwiduję jedną z najtańszych organizacji zwaną NFZ... gdy jakiś czas temu hejtowali...

ciekawe co zrobią na miejsce NFZ. podobno chcą przenieść środki do ministerstwa, ale jakoś nie widzi mi się że nagle ludzie w ministerstwie to ogarną.

więc albo NFZ zmieni nazwę, albo po prostu przeniosą kadry... a jak nie przeniosą tylko zatrudnią kolejnych kolesi to już sobie wyobrażam co się będzie działo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biegłych w danej dziedzinie: historyków, ekonomistów, prawników, naukowców, lekarzy,  teologów,

ee tam- to jest forum ludzi renesansu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam- to jest forum ludzi renesansu :]

no tak, ale jak są orani przez wszystkich innych za wklejanie/wypisywanie takich debilizmów to kręcą nosem, żeby "pokazywać papiery"...

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam- to jest forum ludzi renesansu :]

 

Wystarczy ogólna wiedza, specjalizacja w jakiejś dziedzinie i umiejętność używania googla.

 

Natomiast niektórzy nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

ee tam- to jest forum ludzi renesansu :]

Każdy ma swoje kompetencje.

 

 

Nie moja wina, że lokalni piewcy dobrej zmiany nie mają kompetencji intelektualnych do dyskusji na odpowiednim poziomie merytorycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że TVP jest kilka razy bardziej stronnicza niz TVN. Mowie o obecnym stanie. Póki PiS nie przejął TVP to TVN był kilka razy bardziej stronniczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy nie byłem na bieżąco z polityką, nie oglądałem także regularnie programów informacyjnych - a jeżeli już to tylko jeden. Ale któregoś dnia zdarzyło się obejrzeć Wiadomości bezpośrednio po Faktach ( dzień kiedy ogłaszali wykup pekao ). I byłem zdumiony jak można różnie przedstawiać te same informacje ( nie tylko dotyczące wykupu pekao ). Czy istnieją jeszcze obiektywne serwisy informacyjne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją jeszcze obiektywne serwisy informacyjne ?

Nigdy takich nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...