Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Libii dłuższy czas trwają walki między kilkoma stronnictwami. W tym jedno to prozachodni rząd.

W sumie to nawet coś tam im się udało przeciw IS i zwolennikom. Wciąż starają się odbić więcej.

Przy okazji tną się między sobą.

I mam wrażenie że w ciągu kilku lat wiele się nie zmieni.

A inne puszcza oko do Rosji, np. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Libia-na-celowniku-Rosji-Kreml-moze-przyczynic-sie-do-eskalacji-tlacego-sie-tam-konfliktu,wid,18675088,wiadomosc.html

Rosja ma ambicje, a ostatnie lata pokazały, że też możliwości działania, z których korzysta.

 

Ja się nieco obawiam, że jak znowu wystartuje Adamowicz, to ludzie mogą głosować przeciwko niemu. Ogólnie kampania hejtu na niego przynosi już skutki, do tego podepną temat z Amber Gold i wrzuca zdjęcie jak razem z innymi lokalnymi politykami ciągnie samolot OLT Express, podleją synem Tuska pracującym na lotnisku i "gdańskim układem".

Ludzie bardziej są zmęczeni wiecznym wodzem niż przekonani taką kampanią. Po prostu przydałby się jakiś powiew świeżości w ratuszu ale brak sensownych kandydatów.

Tak samo przecież w Sopocie Karnowski ma sprawy o korupcję, a jednak wygrał.

Prędzej Szczurek polegnie, bo mimo braku jakichś większych afer ludzie zaczynają się wkurzać na brak inwestycji w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trybunał nareszcie wrócił do pracy i normalności.

 

OaBjZfc.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stać nas na 500+, usuwamy ubóstwo. Szach-mat lewaki. Tak rzekła pacynka Beata S., tak musi być. Podoba mi się fragment

"Okazało się, że tak. Można tylko zapytać, gdzie przez osiem lat i w jaki sposób były wydawane publiczne pieniądze, skoro ciągle słyszeliśmy, że nie stać nas na wspieranie rodzin, a okazało się, że nie tylko potrafiliśmy zabezpieczyć te pieniądze w budżecie, ale i budżet jest w doskonałej kondycji"
:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Stać nas na 500+, usuwamy ubóstwo. Szach-mat lewaki. Tak rzekła pacynka Beata S., tak musi być. Podoba mi się fragment

:E

tak jak garderoba Pani premier... czy angielski pani premier...

Pani Pawłowicz to też doskonała osoba.

Ogólnie PiS jest doskonały.

 

Nawet znaleźli 1,5mld podwyżek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kępa(chyb) właśnie opowiada u olejnik, że tvp nie pokazywało owsiaka aby wyrównać  szanse innym fundacjom które też pomagają ludziom a nie mają wokół siebie takiego szumu medialnego...

normalnie nie wytrzymam, ale durna...:rotfl:

 

edit: na miejscu wszystkich fundacji teraz bym się zaczął ustawiać w kolejce do tvp aby dostać czas antenowy za free i zrobił medialny raban jesli go nie dostaną...

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogółem:

 

Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom żyje się coraz lepiej...

 

....rządy PiS obnażyły brutalną prawdę, że przez osiem lat nie dbano o sprawy Polaków, a pieniądze publiczne były wydawane - o właśnie - gdzie były wydawane? I jak były wydawane? - mówiła.

 

Ale to jest autentyczny cytat :E

 

 

Kolejne gjenjusz dyplomacji.

 

MGjM67E.jpg

 

 

 

Z tego co czytałem to TVPInfo i Wybranowski, dzisiaj pół dnia grzeją temat, jak to opozycja chciał robić pucz, i namawiać Brukselę do tego. Tylko zapomnieli powiedzieć że mówią o poprzedniej opozycji :D

 

8oC6YmN.jpg

 

aAAxDc6.jpg

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://niezalezna.pl/92414-ujawniamy-donald-tusk-mial-odegrac-kluczowa-role-w-puczu

Przepraszam, ale czy naprawdę są w tym kraju ludzie, którzy w to wierzą i w ogóle czytają artykuły na tym portalu "na poważnie"?

 

Tak, i to jest około 30% wyborców. Ale nie ma co się dziwić przecież czytają portal który należy do partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i to jest około 30% wyborców. Ale nie ma co się dziwić przecież czytają portal który należy do partii.

Moim zdaniem nie każdy wyborca PiS-u wierzy w takie lasujące mózg brednie, więc z tymi 30% chyba przesadziłeś. To jest tępa propaganda, nawet ameba powinna umieć odróżnić takie bzdury od faktów. A tymczasem czytam komentarze i widzę np. to:

 

Sytuacja niemal identyczna jak 13 grudnia 1981 roku.Platforma i Nowoczesna wprowadziły stan wojenny na terenie gmachu sejmu.Podobnie jak Jaruzelski pragnął interwencji ZSRR, tak Schetyna i Petru zapragnęli ochoczo interwencji sił z Brukseli. Oczywiście,Jaruzelski twierdził że jego decyzja ma jedynie "obronić" nasz kraj przed najazdem sowietów. Że jest jedynie mniejszym złem...

 

Niemniej jest przerażony tempem w jakim pojawia się coraz więcej propagandowych bredni, a jeszcze bardziej tym, że ludzie to kupują :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

A tymczasem czytam komentarze i widzę np. to:

 

W pierwszym zdaniu jest trochę racji.

 

Bo władza stworzyła sobie chochoła i tym chochołem uzasadnia naruszanie zasad demokratycznego państwa prawa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

http://niezalezna.pl/92414-ujawniamy-donald-tusk-mial-odegrac-kluczowa-role-w-puczu

Przepraszam, ale czy naprawdę są w tym kraju ludzie, którzy w to wierzą i w ogóle czytają artykuły na tym portalu "na poważnie"?

Tak z 30%-40% wyborców.

30-40% dzieci "wie", że w Smoleńsku był zamach bodaj 2 lata temu widziałem statystki.

Strach pomyśleć jak te pokolenie dorośnie.

Byłem zszkowany, że % w młodzieży są tak wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z 30%-40% wyborców.

30-40% dzieci "wie", że w Smoleńsku był zamach bodaj 2 lata temu widziałem statystki.

Strach pomyśleć jak te pokolenie dorośnie.

Byłem zszkowany, że % w młodzieży są tak wysokie.

 

Czekaj aż skończą szkołę, będą musiały pójść do pracy, i tam się spotkają ze ścianą zwaną życie. Dopiero wtedy się zacznie radykalizacja, i plucie na cały świat jak to on jest urządzony :E:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj aż skończą szkołę, będą musiały pójść do pracy, i tam się spotkają ze ścianą zwaną życie. Dopiero wtedy się zacznie radykalizacja, i plucie na cały świat jak to on jest urządzony :E:rotfl:

Nie uogólniaj, bo to co piszesz to czysta głupota. Moi rodzice są skrajnie prawicowi, zawsze tacy byli i całe życie słuchałem dlaczego czerwoni są źli, dlaczego geje powinni się leczyć, transseksualiści iść do piekła, aborcja powinna być zakazana a nielegalna karana, najlepiej ciężkim więzieniem. Przez dwie kadencje Kwaśniewskiego słuchałem, jak na niego narzekali bez ustanku itp. Długo mógłbym wymieniać. A ja nie mam nic przeciwko gejom, transseksualiści mi nie przeszkadzają dopóki się z tym nie nie obnoszą na siłę, aborcja też mi nie przeszkadza, do kościoła przestałem regularnie chodzić jak miałem 14 lat pomimo ogromnego protestu rodziców (chociaż czasem dalej chodzę, aczkolwiek instytucji kościoła nie lubię). Mam znajomych o różnych kolorach skóry, a jedyne co mi przeszkadza to muzułmanie i cyganie (ci mi akurat mocno podpadli kilka razy i mam swoje powody). Tak więc nie oceniaj tak pochopnie i nie generalizuj, bo pisząc takie bzdury pokazujesz, że nie ma w głowie wiele wiecej, niż wyborcy PiS-u. Rodzice to jest jedno, ale największy wpływ na dziecko, zwłaszcza w wieku nastoletnim ma otoczenie. W zależności od stosunków z rodzicami mogą kreować się przeciwstawne postawy, chyba wiadomo z jakiego powodu. Warto zaznaczyć, że one utrwalaja się w bardzo krótkim czasie, wystarczy nawet kilka miesięcy, żeby wyprzeć światopogląd przekazywany przez rodziców.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz wypowiedzi składające się z zdań złożonych. Znaczy jesteś inteligentniejszy od ogromnej większości młodych wyborców PiSu ;)

Oni są między pismem memowym a prostymi sloganami.

 

I takich gimboprawicowych dzieci neo jest cała masa.

Główną radość w życiu czerpią z tego że "lewaków boli dupa!".

Swoich osiągnięć nie mają i raczej wiele się tu nie zmieni.

 

Nie liczyłbym na to, że zmądrzeją.

Raczej część może iść jeszcze głębiej w szambo i wiązać się z narodowcami. Oni maja jeszcze prostsze hasła i wskazują nawet więcej wrogów niż PiS.

 

Dojdą zmiany w edukacji, sporo narodowo-patriotycznej papki propagandowej. To też pomoże w utrwalaniu gimboprawicowych głupot w okresie dojrzewania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takich gimboprawicowych dzieci neo jest cała masa.

Główną radość w życiu czerpią z tego że "lewaków boli dupa!".

Swoich osiągnięć nie mają i raczej wiele się tu nie zmieni.

 

Nie liczyłbym na to, że zmądrzeją.

Raczej część może iść jeszcze głębiej w szambo i wiązać się z narodowcami. Oni maja jeszcze prostsze hasła i wskazują nawet więcej wrogów niż PiS.

Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że dzieciaczki zajmują się czymś takim i w ogóle stają po którejś stronie podziału dwuosiowego. Ja w ich wieku się tym zupełnie nie interesowałem. Można liczyć na to, że zmądrzeją, otworzą im się oczy. Ich charakter wciąż się rozwija, jeszcze przyjdzie czas na refleksje. Oczywiście u niektórych to się pogłębi, ale nie można generalizować w przypadku dzieci, które jeszcze się rozwijają, charakter się kształtuje i tak naprawdę trudno powiedzieć jakie będą za 5-10lat. Rozumiem, że retoryka "lewaków dupa boli" została przybrana przez współczesnych dresiarzy, żeby usprawiedliwiać swoje chuligańskie zachowania i uprzedzenia?

 

Dojdą zmiany w edukacji, sporo narodowo-patriotycznej papki propagandowej. To też pomoże w utrwalaniu gimboprawicowych głupot w okresie dojrzewania.

Akurat w ogromnej większości przypadków jest dokładnie odwrotnie. To się nie utrwala, kształtują się postawy przeciwstawne. Wynika to z niechęci do szkoły i treści tam przekazywanych. Oczywiście mówię o "klasycznym" modelu edukacji.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uogólniaj, bo to co piszesz to czysta głupota. Moi rodzice są skrajnie prawicowi, zawsze tacy byli i całe życie słuchałem dlaczego czerwoni są źli, dlaczego geje powinni się leczyć, transseksualiści iść do piekła, aborcja powinna być zakazana a nielegalna karana, najlepiej ciężkim więzieniem. Przez dwie kadencje Kwaśniewskiego słuchałem, jak na niego narzekali bez ustanku itp. Długo mógłbym wymieniać. A ja nie mam nic przeciwko gejom, transseksualiści mi nie przeszkadzają dopóki się z tym nie nie obnoszą na siłę, aborcja też mi nie przeszkadza, do kościoła przestałem regularnie chodzić jak miałem 14 lat pomimo ogromnego protestu rodziców (chociaż czasem dalej chodzę, aczkolwiek instytucji kościoła nie lubię). Mam znajomych o różnych kolorach skóry, a jedyne co mi przeszkadza to muzułmanie i cyganie (ci mi akurat mocno podpadli kilka razy i mam swoje powody). Tak więc nie oceniaj tak pochopnie i nie generalizuj, bo pisząc takie bzdury pokazujesz, że nie ma w głowie wiele wiecej, niż wyborcy PiS-u. Rodzice to jest jedno, ale największy wpływ na dziecko, zwłaszcza w wieku nastoletnim ma otoczenie. W zależności od stosunków z rodzicami mogą kreować się przeciwstawne postawy, chyba wiadomo z jakiego powodu. Warto zaznaczyć, że one utrwalaja się w bardzo krótkim czasie, wystarczy nawet kilka miesięcy, żeby wyprzeć światopogląd przekazywany przez rodziców.

 

Problem nagłego zderzenia ze ścianą pt. rzeczywistość jest znany od zawsze. W ostatnich latach wyjątkowo nabrał na znaczeniu, jak i problemy z tym związane. Jest to problem znany na całym świecie, u nas on się objawia gimbaza pisowko/kukizową a czasami korwinową.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5MC2X-LRbkE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaworski teraz jest w zarządzie PZU. Byłby idiotą gdyby zamienił tę robotę, na prezydenta miasta. Chyba że jest aż tak chory na władzę, choć tą w jakimś stopniu ma jako v-ce prezes

 

Jego wykształcenie ze strony PZU też, jest wybitnie pasujące na takie stanowisko :rotfl:

To wykształcenie nie przeszkodziło mu w zdobyciu fotela prezesa SG. A nawet studiow managerskich nie ma.

 

' date='17 Styczeń 2017 - 13:27' timestamp='1484659629' post='14477673']

Ludzie bardziej są zmęczeni wiecznym wodzem niż przekonani taką kampanią. Po prostu przydałby się jakiś powiew świeżości w ratuszu ale brak sensownych kandydatów.

Tak samo przecież w Sopocie Karnowski ma sprawy o korupcję, a jednak wygrał.

Prędzej Szczurek polegnie, bo mimo braku jakichś większych afer ludzie zaczynają się wkurzać na brak inwestycji w mieście.

Braku afer? A lotnisko Szczurka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że dzieciaczki zajmują się czymś takim i w ogóle stają po którejś stronie podziału dwuosiowego. Ja w ich wieku się tym zupełnie nie interesowałem.

no właśnie niestety teraz to się zrobiło "modne", dlatego jak pis swego czasu chciał obniżenia wieku do głosowania do 16 lat to od razu było wiadomo, ze chodzi tu tylko o populizm i pranie mózgów ludziom którzy jeszcze nie mają pojęcia co robią.

jednym słowem "małpa z brzytwa", bo łatwo się domyśleć co po paru populistycznych hasełkach bu się w kraju działo i było by nawet "weselej" niż jest teraz ;)

a te wszystkie snute p-rzy okazji opowieści, że "teraz młodzież jest wyjątkowo dojrzała" nie mają nic wspólnego z rzeczywistością...

 

Można liczyć na to, że zmądrzeją, otworzą im się oczy. Ich charakter wciąż się rozwija, jeszcze przyjdzie czas na refleksje. Oczywiście u niektórych to się pogłębi, ale nie można generalizować w przypadku dzieci, które jeszcze się rozwijają, charakter się kształtuje i tak naprawdę trudno powiedzieć jakie będą za 5-10lat.

no, ja jestem nawet za podniesieniem wieku wyborczego do 21-15 bo "statystyka" pokazuje, że dopiero wtedy taki człowiek posiada jakąś podstawową wiedzę o "rzeczywistości" i dopiero zaczyna tak napraw de "myśleć samodzielnie" :E

 

Rozumiem, że retoryka "lewaków dupa boli" została przybrana przez współczesnych dresiarzy, żeby usprawiedliwiać swoje chuligańskie zachowania i uprzedzenia?

jeszcze jak ktoś protestuje przeciwko łamaniu prawa i konstytucji to jest "kwik świń oderwanych od koryta" albo "próba puczu" :E

 

Akurat w ogromnej większości przypadków jest dokładnie odwrotnie. To się nie utrwala, kształtują się postawy przeciwstawne. Wynika to z niechęci do szkoły i treści tam przekazywanych. Oczywiście mówię o "klasycznym" modelu edukacji.

brednie ®

 

Taka ciekawostka

http://9gag.com/gag/aER3z8n

nie spodziewał się ze putin będzie woził ze sobą swoich "randomowych" ludzi :E

 

to że wszystkie "spontaniczne" spotkania z obywatelami są ustawiane przynajmniej dwa dni do przodu nie tylko w rosji to juz akurat wiadomo od dawana.

putin po prostu wziął ten proces "to the next level" i nawet "przypadkowych obywateli" ze sobą wozi :E

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Czekaj aż skończą szkołę, będą musiały pójść do pracy, i tam się spotkają ze ścianą zwaną życie. Dopiero wtedy się zacznie radykalizacja, i plucie na cały świat jak to on jest urządzony :E:rotfl:

Potem studia... np. socjologia, polonistyka... języki biznesu.

W tym czasie mogą naklepać sobie czworo dzieci i już mają koło 3k w kieszeni + mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braku afer? A lotnisko Szczurka?

Nie jest to tak powszechnie wywlekane jak mieszkania Budynia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem studia... np. socjologia, polonistyka... języki biznesu.

W tym czasie mogą naklepać sobie czworo dzieci i już mają koło 3k w kieszeni + mieszkanie.

 

3K+ w kieszeni, mieszkanie+, Caritas+ i MOPS+ i da się żyć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...