Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Serio komentujecie grę, która nie ma podanej daty premiery, a pewnie realnie to będzie 2019/2020 rok... serio??

Po to dają gameplay żeby komentować. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So far - nowoczesny i poprawnie zrobiony Vampire: Bloodlines w świecie CP - jestem cholernie na tak.

 

Ale ładnie widać jak specjalnie wszystko pomalutku robią :)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio komentujecie grę, która nie ma podanej daty premiery, a pewnie realnie to będzie 2019/2020 rok... serio??

A co w tym dziwnego?

Komentujemy to, co można skomentować. Przecież każdy zdaje sobie sprawę, że to wczesna wersja gry, ale to nie znaczy, iż nie można jej krytykować albo wyrażać swoich obaw/niezadowolenia. Jak na (pre)alfę, to powiedziałbym, że całość prezentuje się nad wyraz dobrze.

 

Animacje postaci podczas dialogów i tak wypadają na tym etapie lepiej niż w Wiedźminie 3. Myślę, że w tej kwestii aż tak dużo się nie poprawi do premiery, w końcu to ciągle RED Engine (nawet jeśli wyższy numerek).

Najbardziej podoba mi się miasto, model jazdy też wydaje się w porządku (widziałem co prawda tylko chwilę; strzelania w trakcie nie widziałem), ale rozgrywka, w dużym uproszczeniu, to po prostu Deus Ex na sterydach, z rozwiązaniami z innych gier (np. Titanfall) + otwarty świat. A zachwytów było co niemiara, czym to Cyberpunk nie jest, jakie to objawienie godne kolejnej generacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecące naboje po łuku faktycznie wyglądają świetnie. :D

 

Mogliby upublicznić materiał w lepszej jakości, ze znacznie wyższym bitrate'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie git. W całokształcie jak na to patrzę w obecnej formie to jaram się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No graficznie nie zachwyca, sztywniaki na ulicach.

No i mamy pierwszego, mówiłem że tak będzie? Mówiłem :E To teraz powodzenia życzę redom z czytaniem tego marudzenia przez kolejne 2 lata :lol2:

 

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale niesamowitej migreny dostałem od oglądania chyba od mieszaniny oświetlenia, braku-aa i frame-rate'u :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga, bardzo mi się podobało, trzeba zbierać kasę na monitor 4K i grafikę, która to pociągnie, bo aż żal będzie to ogrywać w FHD :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie dobrze :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, nawet bardzo fajne ale w żadnym wypadku nie wygląda to na jakąkolwiek rewolucję w grach wideo o jakiej trąbili ci którzy byli na pokazie. To że scenki ładnie oskryptowane to każda gra na prezentacjach ma. Ale oczywiście wygląda na bardzo solidną grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest graficzny majestersztyk (choć dla mnie gra prezentuje się bardzo dobrze) ale miasto, klimat gry bardzo mi się podoba ;) Jestem bardzo na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest graficzny majestersztyk

Mówili kilka razy, że to WIP, no ale tak właśnie będzie, ludzie słyszą co chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie takie samo jak w Wieśku czyli zapowiada się oszałamiająco duży i wiarygodny świat w grze i dobry klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszego, mówiłem że tak będzie? Mówiłem :E To teraz powodzenia życzę redom z czytaniem tego marudzenia przez kolejne 2 lata :lol2:

Bo niektórzy chyba zapominają, że gra ciągle powstaje z myślą o PS4/XO.

Prezentuje nawet wyższy poziom niż Wiedźmin 3, to nie jest gra na konsole nowej generacji (nawet jeśli na nie wyjdzie), więc nie będzie siłą rzeczy nie wiadomo jakiego przeskoku.

Cięzko grze pod względem wizualnym cokolwiek zarzucić...

 

Czekamy na ray tracing. :cool:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz fani cRPG będą płakać nad grafiką xDD

 

Quest wyglądał na nieziemsko zaprojektowany!

Cała otoczka, szczegóły - wow!

 

Jeśli 1/3 tej gry będzie taka to to jest gra dekady.

 

----

 

Ale preordery wystrzelą... wielki plus za samo pokazanie "o co biega"

 

EDIT2: Do jutra to ten gameplay będzie rozebrany na części pierwsze :D :D :D

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówili kilka razy, że to WIP, no ale tak właśnie będzie, ludzie słyszą co chcą.

 

A Ty chyba nie doczytałeś końca mojej wypowiedzi :) Wiadomo, że to jest alfa i gra może wyglądać inaczej, ale już na tym etapie zarówno graficznie jak i w innych aspektach gra zrobiła na mnie duże wrażenie.

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to jest alfa i gra będzie wyglądać inaczej, ale już na tym etapie zarówno graficznie jak i w innych aspektach gra zrobiła na mnie duże wrażenie.

Nie, nie będzie wyglądać inaczej. Będzie wyglądać podobnie, niektóre elementy może nieco podrasują, a inne mogą zaliczyć nawet downgrade, bo gra nadal powstaje, ale nie spodziewajcie się drastycznych zmian.

Gra wygląda tak, jak będzie mniej więcej wyglądać. I trudno jej cokolwiek zarzucić od strony wizualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So far - nowoczesny i poprawnie zrobiony Vampire: Bloodlines w świecie CP - jestem cholernie na tak.

Ile bym dał, gdyby drugą grą AAA CD Projektu RED, byłby nowy Wampirek. Ach, rozmarzyłem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie będzie wyglądać inaczej jak dzisiaj gameplayu miało nie być... Jeśli ta gra wyjdzie za 2 lata to można przez ten czas zrobić bardzo wiele... obciąć detale również ;) W porównaniu do zachwytów z pokazów spodziewałem się wiecej ale dla mnie i tak to starczy.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, nawet bardzo fajne ale w żadnym wypadku nie wygląda to na jakąkolwiek rewolucję w grach wideo o jakiej trąbili ci którzy byli na pokazie. To że scenki ładnie oskryptowane to każda gra na prezentacjach ma. Ale oczywiście wygląda na bardzo solidną grę

Ci którzy trąbili wg. ciebie o rewolucji, mówili o detalach świata, budynkach ale nie grafice. Nie spodziewaj się, że CP2077 rozwali cię grafiką na łopatki.

Jest super bardzo mi się podoba. Cyberpunk pełną gębą.

 

Edytowane przez THX1138

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy trąbili wg. ciebie o rewolucji, mówili o detalach świata, budynkach ale nie grafice. Nie spodziewaj się, że CP2077 rozwali cię grafiką na łopatki.

Jest super bardzo mi się podoba. Cyberpunk pełną gębą.

Oni chcą "rewolucji graficznej" po czym mówią, że RTX jest gówniane :E Im nigdy nie dogodzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...