Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Knor

buty adika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania swietne korki adidasa predatory gralem w nich na treningach kupiłem za 280 i klapa sedzia mnie zdjl poniewaz moge grac tylko w lankach a tamte to aluminium wiec nusze sprzedac i kupic lanki POLECAM NAPRAWDE WARTO numer to 43 cena do uzgodnienia ale tanio bo liga leci a ja bez butow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno kupiłem sobie z kolega w bucikach gra sie rewelacyjnie tylko szkoda ze nie lanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie 130 zl spieszy mi sie cholernie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tem ziomal bądź luzak, zajaraj sobie zioło i lajt ! Joł ! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo moze ktos niema do wydania 250 zl na buty tyle ile one obecnie kosztuja a tu sa za 130 zl prawie nie uzywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

butów to raczej się nie kuuje przez internet bo wypadałoby je przymieżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przeciez tte buty maja rozmiatr 43 wiec chyba kazdy wiez jaki mam rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kogos interesuje to moze sobie pojsc do sklepu i przymierzyc wersje za 280 zetow i zakupic przez neta taniej od kolegi... w produkcji raczej rozmiar 43 jest staly :E wiec problem przymierzenia raczej odpada :P

 

ja niestety nie gram tyle zeby kupowac... powodzonka w sprzedawaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Gwynbleidd za poparcie wlasnie ja mam te bucki i leza nie uzywane poniewaz nusialem kupic lanki naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to raz i po raz ostatni kupiłem buty adidasa przez neta dałem ponad 250złotych i się okazało że są na mnie zaduże a teraz kupiłem sobie nowe w sklapie nike i jak patrzyłem na rozmiar to jest taki sam tylko jakieś US nie 10,5 tylko 9,5 a tak to reszta rozmiarów taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania swietne korki adidasa predatory gralem w nich na treningach kupiłem za 280 i klapa sedzia mnie zdjl poniewaz moge grac tylko w lankach a tamte to aluminium wiec nusze sprzedac i kupic lanki POLECAM NAPRAWDE WARTO numer to 43 cena do uzgodnienia ale tanio bo liga leci a ja bez butow

kupil by moj brat ale on ma lopaty wielkie i musi spelniac te same kryteria :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knor a dresy i okulary uzywane tez masz? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Da się bez problemu tylko na niektórych monitorach bo wbiciu 60Hz(taki profil) może nie działać gsync/vrr/adaptive sync. Wtedy wbijasz 100Hz czy 120Hz w zależności od modelu + blokujesz klatki do 60 i jest gitara.  
    • Dalej będziemy brali rosyjski tylko pytanie kto będzie pośrednikiem. Może wcale nie być dużo drożej.
    • Mam pytanie odnośnie zakresu pracy monitorów w ramach Hz, czy da się bez komplikacji ustawić 10bit 60Hz? Ewentualnie z uwagi na 1440p mógłbym przyjąć nawet 100Hz tylko czy przy monitorze to się uda? Na TV 55CX mam 120-119-100-60 i poniżej, ale z uwagi na 4k to raczej grałem na 60hz. Teraz zabieram się za monitor i takie 1440p przy 100Hz 10bit było by super  
    • Wiem, dlatego albo przesuną premierę dla wszystkich sprzętów, aby np. zoptymalizować XSS. Lecz chodziło mi o to, że R* może wymusić z pozycji "siły" marki GTA VI; usunięcie jakieś opcji z XSS np. RT / cienie / opcji gry, co-op  itd. (a które będzie w XSX/PS5) - a standardowo M$ nie pozwala aby gry się różniły zawartością - aby premiera gry była nie zagrożona. Blokuje im szybszego powrotu do domu po pracy gdyby mieli 3x16 GB konsole, poszło by "kopiuj wklej". Mamy 2x16 + 1x10GB, więc muszą poświęcić czas na XSS - tyle i aż tyle. Niech tylko Rockstar pogrozi (hipotetycznie) nie wydaniem w terminie na XSX|S to M$ da wszystkich ludzi, narzędzia i zrobią "cud" że wyciągną XSX 4k/60 XSS 1440p/60 a PS5 biedne 1080p 30
    • Nic   A to dlatego, że każda inwestycja łączy się z ryzykiem (+losowości itd). Dopiero jeżeli zaakceptujesz istnienie ryzyka, można się zastanawiać nad inwestycjami. Wtedy najniższym stopniem ryzyka będą się charakteryzować etfy pasywnie (słowo klucz) śledzące indeksy makro/globalne. To zazwyczaj produkty o niskiej dynamice zmian ceny (słowo-klucz: zazwyczaj ), optymalizowane pod inwestycje liczone w latach, dekadach. Nim pierwsze piniaszki polecą na giełdę, zdecydowanie warto trochę chociaż się dowiedzieć co to wszystko jest. No i przemyśleć dwie sprawy: a) podatek od zysków kapitałowych (w Polsce ucieczka od niego jest możliwa w przypadku powiązania inwestycji z oszczędzaniem emerytalnym); b) optymalizacją kosztów inwestycji, ta jest krytycznie istotna. Chodzi o to, ile będzie się płacić opłat dodatkowych, prowizji, itd. Niektóre inwestycje w klasycznych np. bankach, firmach brokerskich służą zarabianiu pieniędzy głównie dla banku, firmy brokerskiej. Jak bardzo istotny jest to element i dlaczego jest ważne wyskrobanie każdego procenta pokaże zabawa z kalkulatorem procentów składanych
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...